Şimdi Ara

FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç) (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
963
Cevap
11
Favori
305.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aramadan önce fiyat hakkında bilgi verir misiniz siz kaça yaptırdınız herahlde cam da yapılıomuş ona göre görüşelim ilker beyle.
  • farına göre mercek montajı için 300 ila 500 arası ücret alıyor. Bizim farlar 300 lira. Bütün malzemeler ondan. Yada kullanılacak malzemeleri siz kendiniz İlker'den alırsınız bu şekilde yaklaşık 150 liraya mal olur. Cam ayrı yere yaptırılıyor bununda çifti 150 lira.
  • hım ama bnm glme şansım yok farı ilker bey alacak o yapacak o yollicak bana böle yapar mı yni
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasib28

hım ama bnm glme şansım yok farı ilker bey alacak o yapacak o yollicak bana böle yapar mı yni

Evet yapar tabiki..
  • [simage][/simage]

FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç)
  • Maşallah şunun asaletine bak..
  • eyvallah abi ama ne kadar olsa farımız yok bi işe yaramıo:))
  • Olur olur. Yakında farlar da olur. :)
  • arkadaşalar aracım devirsiz kalkışlarda düşük devirde içinde uğultu yapıyor nedenini bulamadık aynı sorunu yaşan varsa yardım edin lütfen
  • uğultu alttan mı geliyor aracın altından
  • evet arka taraf alttan geliyor bulamadık sanayi de ustalar baktı bulamadılar anladımız kadarıyla bizde baktık bulamadık servise götür dük onlarda bulamadı napacaz bilmiyom 1 vitesten 2 atınca devrini buluna kadar uğultu yapıyor arka alt taraf dan şaft veya diferansiyelden şüpheleniyoruz ama güzükürde bişey yok
  • Bu ses her seferinde mi geliyor yoksa sadece ilk zamanlarda araç soğukken mi?

Aracın garantisi bitmişti değilmi?
  • sorun defrasiyalde de değil şaf tta bizimkindende geliodu şaft indirmek biraz pahallı ama inş büyük bi sorun yoktur.
  • ses her seferinde motor sıcakkende soğukkende geliyor garanti malesef bitti en cok devirsiz 1den devrini almadan 2 atınca devrini alana kadar uğultu yapıyor artık pazartesi bida bakacaz
    şaftada ne gibi sorun vardı nasılgiderildi net bi bilgin varmı
  • mafsal bozulmuştu ses gelodu ikinciviteste yavaşlayınca uğultu yapıo du biraz hızlanana kadar
  • artık yarın bidaha bakalım
  • hımm bakın da bize de haber verirsiniz artık
  • Dostum ağzınla demişsin devirsiz kullanınca oluyor diye.düşük devirde kullanırsan saft zangır zangır titrer devrini bulana kadar.bu araçları düz yolda 3000 d/dk vites değiştirip 2000 d/dk da kullanmak gerekir.kanımca sizin araçta bir arıza yok yanlısım varsa düzeltsin arkadaşlar
  • ilgin için teşekkür ederim ama bu diyeceğimi kesinlikle ukalalık olsun diye söylemiyorum
    normal değil dostum bu arbabalardan 4 adet var hepsinide çokkez kullandım ama bunda bi sıkıntı var
    vede ustalar bulamadı yok motor kulağı fln dediler ama değil benim tahminime göre %90 şaft askılarında problem var yakında rulmanlar kıtlenir parçalar ozaman kesin anlaşır
  • merhaba arkadaşlar burayı bulduğum iyi oldu.bende connect var şuan onu satmayı düşünüyorum yerine transit alacağım.ama bi türlü karar veremedim yardımınıza ihityacım var.
    300s Sf modellere baktım 140 beygir olanlara.güzel geldi gözüme ama yakıt konusunda bilgim yok bunu kullanan arkadaşlar varsa yardımını bekliyorum.aracın direksiyonda kumandaları olacak ve hız sabitleyici olan modeli olursa iyi olur.50.yıl özel aracında bunlar vardı bide By sefa arkadaşın araç resimlerinde gördüm.bu şekilde olsun ayrıca önden çekişli olacak.yakıtı connect kadar olsa yeter.yardımlarınızı bekliyorum saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.