Şimdi Ara

ford transit 2.2 tdci 130 ps Chiptuning

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar 2014 model yenı kasa 14+1 transit minbusum var arac 135ps rampa cekişlerinde problem yaşamaktayım araca yazılım attırmak istiyorum artı veya eksileri nelerdir yaptiran arkadaş varmıdır servise sordum kesinlikle tavsiye etmiyoruz diyor yazılımcı bı kac firmayla konuştum onlarda tam tersi hic bir zararı yoktur diyor 2 arada 1 derede kaldık aracı değiştirme şansım yok ya bu şekil kullanmaya devam edecem yada yazılım attırıp yoluma devam edecem bu konu hakkında deneyimi olandan yorumlarını bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umitpa1x -- 13 Şubat 2019; 23:39:9 >

• 2cr performans firmasından istanbul için ümit beyin yanına gidin ve gözükapalı yaptırın bu işi hakkıyla bilen ve sizi para kazanma derdi gözetmeksizin yönlendirecektir. Ben 1.5 yıldır onun yaptığı yazılımı kullanıyorum tek kelimeyle mükemmel. Geçirdiğin günlere üzüleceksin.
  • ben şahsen ford kullanıcısı değilim ama iki fiat ducatoya yaptırdım yaptıralı 50 bin km oldu 2013 euro 5 olanada yakıt düşerken çekiş ve kıvraklık arttı euro 4 de ise pek bir değişim olmadı
  • rizede yazılım yapan bi arkadaş 4-5 araca yaptik verim alamadiklari icin tekrar geri orjinal yazılımı yuklenmiş yazılımdan sonra aracların yakıtı epeyce bi artmiş gucdede kayda değer bi artiş olmamiş o yuzden hic yapmayalımı dedi firmanın adını acıklamıyorum rizedeki arkadaş bu firmanın bayisi sonucda gercekleri soyledi bana ama ben yinede diğer firmalarda sonuc nedir yaptirip verim alan varmı ben rampa cekişi icin yazılım attirmak istiyorum yakıt icin deyil....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.