Şimdi Ara

Ford Taunus ne kadar Yakar?[Acil] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
21.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Madem o kadar temızmıs foto ıstıyoruz. Bende cok merak ettım.

Hayırlı ugurlu olsun gule gule kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34.000de Taunus :)) 2011e Kadar Garajda Kalıcak Çürümeyecek Kullanılmayacak Sadece Temizlenecek :))

Hoca Ciddi Yazdıysan O Mesajı Kazıklamışlar Seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

34.000de Taunus :)) 2011e Kadar Garajda Kalıcak Çürümeyecek Kullanılmayacak Sadece Temizlenecek :))

Hoca Ciddi Yazdıysan O Mesajı Kazıklamışlar Seni

Bı de 2 ay önce LPG takiyorlar yılda ortalama 1.700 km yapan arabaya..
    5 milyarlik arabaya satmadan once hangi akıllı adam masraf eder.
    Ya bu arkadas bizi kekliyor ya da onu keklemisler..

• yakın zamanda arabayı satacak olsam neden tüp taktırayım ki?
    hiç yol yapmamış arabaya neden her sene vergi trafik sigortası vs yaptırasın?
    kusura bakmayın ancak bana pek inandırıcı gelmemeye başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erukay

quote:

Orijinalden alıntı: samican

quote:

Orijinalden alıntı: Erukay

kuş serisi şehir içi 11-12 Lt benzin yakıyor diyorlar.
    Sevdiğim bi abimde Taunus var, yılda 25 bin km yapıyor lpg ile. kartaldan fazla yakacağını düşünmüyorum.
    Taunus'un konfor+yol tutuşunu eklersek kartal alma

atmayın kaç bin km kullandık en fazla 10 lt yakar şehir içi.Taunusmu kartalmı dersen taunus derim tabiki zaten kartal statio olduğu için bir sürü - si var taunusa göre.Ama taunus daha fazla yakar

mesajımı bir daha okuyun. Ben 12 litre yakar demedim.
    Yaktığını söylüyorlar dedim.

Tanımadığınız insanlara karşı atmayın, sallamayın tarzı kelimelerde kullanmayın.

Ayrıca kuş serisini de taunusu da kullananlar aynı yaktığını söylüyorlar. Taunus fazla yakmaz.

Taunus en az şahin kadar yakar belkide daha fazlası bundan eminim.Nasıl fazla yakmaz.Ayrıca bu kadar ters algılamana gerek yoktu

• dedigin km dogruysa ve aracta degisen yoksa araca talibim teklifim 9000 tl cok ciddiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

dedigin km dogruysa ve aracta degisen yoksa araca talibim teklifim 9000 tl cok ciddiyim

temiz iş taş atıp kol yormadan 4.000 tl cebe
    ne demişler "nefesine güvenen borazancı başı."
  • fazla gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CADDEKURDU -- 19 Şubat 2015; 21:46:03 >
  • Arkadaşlar arabayı aldığım adam İzmirde milyoner en yakın zamanda resim koyucam.Benim bir arkadaşımın yakın arkadaşı arabayı istanbula arkadaşım getirdi satmak gibi bir amaçları yoktu.Tüp taktı ve ben arabayı istedim gerçekten o an büyülendim sim siyah görünce böyle.Arkadaşım arabaya 10 bin lira ver veriyim dedi bende gittim 5 milyar evde duran paramı al bu kadar yeter dedim.O da sağolsun bişey demedi.

Gelelim arabaya neden tüp Taktı?

Arabayı son 4 aydır arkadaşımın oğlu kullanıyormuş oda öğrenci olduğu için tüp taktırmış akıllarında biz bu arabayı satarız diye bir düşünce olmadan taktırdılar yani.

Ve bu bahsettiğim Arkadaş!

Bu arkadaşım 5 milyara araba alıcak bi adam değil Türkiyedeki en büyük garanti bankasının genel müdür yardımcısı yani zengin.Oğlumun Telefonundan resim çektik 1 ve ya gün sonra gelir atarız.

LÜTFEN ÖN YARGILI DAVRANMAYIN BU BENİM 6. ARABAM KEKLENME SÖZ KONUSU BİLE OLAMAZ!

• 1.6 ford taunus çelik yuvalı silindir kapak 30 / 32 krş felan yakıyor. tofaşda 28/ 30 krş felan... Bende bir taunus vardı 20 tl benzin koydum 18 km gitti...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.