Şimdi Ara

FORD SERVİSİ 1 AYDIR ARACIMI VERMİYOR!!!(araç teslim alındı) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
5.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sonunda aracımızı teslim alabildik geçen hafta cuma günü alındı araç ama ogünden beri yazamamıştım şehir dışındaydım aracı aldığım günden beri

beklenen parça takılmadan montaj yapıldı o parça gelince takılcak şuanda eski kırık parça duruyor araçta herhangi bir sorun çıkarabilcek bir parça değil yalıtım malzemesi ön cam keçesi beklenen parça

aracın boyası düzgün yapılmış renk farkı yok umarım zamanla renk farkı oluşmaz

yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum allah kimseye kaza bela vermesin

hayırlı sürüşler herkeze
  • Benzeri bir durum da bende var arkadaşlar, Kırklareli ilinin Lüleburgaz İlçesi'nde ik^maet ediyorum. yılbaşı sabahı yani 31/12/2010 günü işime gitmek üzere babama ait araç ile D-100 üzerinde çift gidişli yolda giderken gizli buzlanmaya kaptırdık aracı tam hasarsız kurtuldum çok şükür topladım derken arkadan gelen bir bayan şoför benim kadar şanslı olmadı ve kaskosuz ama trafik sigortam bulunan Renault 19 Alize marka ve model (Babamın gözünden bile sakındığı 2001 trafiğe çıkışlı olarak "0" km aldığı,orijinal 39.000 'deki :D evet 39.000 km. deydi) arkadan 2009 model Ford Focus HB ile çarptı. Neyse hanımefendinin kaskosu da varmış ama maddi hasarlı kaza olmasına rağmen rica minnet trafik polisi çağırdık, sağolsunlar tutanaklarımızı tuttular, bana hanımefendinin ruhsat, kasko ve ehliyet fotokopilerini de vererek istediğim bir yerde aracımı yaptırabileceğimi, hanımefendinin trafik sigortasının aracımın hasarını gidereceğini söylediler. Trafik Sigortası 2011 yılı itibarı ile 20.000,00 TL'ye kadar olan hasarı karşılıyor, sorun yok dediler. Neyse Ford Focus 'ta incir çekirdeği kadar hasar olmamasına rağmen Europa'nın tam arka ortasına köşesi ile hafif yan dönmüş pozisyonda vurduğu için orta kısmı bagaj kapağı ile içerisine göçtü, stop lambam kırıldı. Görünüşte pek fazla hasar yok denebilirdi. Neyse daha fazla kafanızı ütülemeyeyim. Servis gerekli parçaların isteneceğini ve 1 aya yakın sürebileceğini söyledi verdiğimde ancak geçtiğimiz günlerde arabama bakmaya gittiğimde aracın dışarıda bagaj kapağı açık şekilde bırakıldığını, bagajın su dolduğunu, aracımda bulunan LPG tankı ve arka camın sökülmüş olduğunu gördüm. Neyse hadi dedim bunları temzilerler herhalde diye düşündüm. Aracı ne zaman teslim alabileceğimi sorduğumda ay sonuna dediler. Ardından birkaç gün sonra babam da kontrole gitmiş babama Şubat ayı ortasından önce çıkamayacağını parça sıkıntısı çektiklerini söylemişler. Bu durum sizce normal mi? Hasara İlişkin İstanbul ve Ankara yetkili servislerini aradım adamlar abi pert arabayı biz 15 günde çıkartırız, getir buraya dediler. Tabii götürmem hem mümkün değil, hem de buradaki servise sert çıkıp baştan savma yapmalarından da korkuyorum. Sİzin görüşlerinize ihtiyacım var ne yapabilirim?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.