Şimdi Ara

Ford Powershift Şanzıman Titreme Problemi - KRONİK Problem Çözülemiyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
15
Favori
80.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2014 fiesta var powershift şanzumanlı.

Aynı sorunlar bende de mevcut.

Uzatilmis garantim devam ediyor.

Mahkemeye versem herhangi bir hak mahrumiyet tasarımıyım.

Teşekkürler aracınızda hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla azmetmişsiniz sonunda kazanmışsınız. Tebrik ederim, hayırlı olsun diyorum, konuyu takibi bırakıyorum :)
  • ykaraoglu Y kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun. Sevindim gerçekten.

slm.
    aynı sorun bendede mevcut.0532 367 48 43 veya husnukoc75@gmail.com adresine size ulaşacağım bir iletişim bilgisi vermenizi rica ederim.kendim istanbul tuzlada sigorta acentesiyim.lütfen görüşmek istiyorum.acill.
  • Anadolu A kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler :)

• commandostigre kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim.

• hkoc75 H kullanıcısına yanıt
    Ozelden yazdim size

Hocam focus dizel otomatik alma durumum vardi konunuzu görünce korktum. Bu sorunun kapsamadigi bir model veya yil varmi acaba ona bakalim

• TeknoBus kullanıcısına yanıt
    Merhaba biraz gec oldu cevap kusura bakmayın. Dizel otomatiklerde şanzıman problemi yok diye biliyorum. Ama yinede kullanıcılarına sormak lazim tabi.

• maalesef öyle hocam :(
  • hepinize iyi akşamlar,
    benim de ford fiesta 2013 aracım var. sorunlarımız ortak. ancak ben 3 yıl normal 2 yıl uzatmalı garanti vardı. garanti yeni bitti. kavram 4 kez değişti. şu an için titreme yok ancak ben mahkemeye vermeyi düşünüyorum. araştırdım soruşturdum. gizli ayıba giriyor, dediler. sizce garantinin bitmiş olması sorun olur mu?
    Allah hayırlı etsin.Benimde 19 aralıkta duruşmam var.Bendede aynı sıkıntı var.7 kez servise gittim.2 kez kavraması değişti.Sizden ricam bilirkişi raporunu gönderebilirmisiniz.İhtiyacım olacak.Selamlar
  • alpha0666 kullanıcısına yanıt
    Gizli ayıplarda zamanaşımı yok.
  • Bugün ford dan yeni teklif geldi. 2013 trend otomatik aracimi 75 bin saymislar uzerine 69 bin tl verirsem yeni kasa 2018 1.5 trendx sedan otomatik vereceklerini soylediler. Bende teklifi redettigimi avukatima bildirdim.

• Biraz once yeni bir teklif geldi. Benim arac +60 bin. Tabiki redettim. Aracima 30 bin tl fazladan deger koymuslar. Ancak benim 60 bin tl verecek param yok. 75 bin tl istedim verirlerse anlasacagim 2 teklifim. Yeni arac+45 bin.

• Ford un avukati aradi benim avukati. Araci servise goturmemi ve tekrar expertiz raporu alinmasini istedi. 2 teklifim vardi arac+45 bin 2. Teklifim 75 bin tl.

Teklifime sicak bakmislar.

• alper4444 A kullanıcısına yanıt
    Allah kolaylık versin hocam, insallah guzel bir sonuc alirsiniz. Ayrıca yaptığınız katkıdan dolayı teşekkür ederiz.

• Arkadaşlar, özelden çokça arkadaş iletişime geçmek istiyor. Bu başlık altında olabildiğince yaşadığım süreci ayrintilandirmaya çalıştım.

Bana ulaşsanız da buradakilerden fazla bir bilgi yok elimde, anlayışınız için teşekkürler...

hocam evraklar lazım bu anlamda birbirimize destek olursak daha iyi olur. hem avukatlara boşuna para vermemiş oluruz, hem de bize yardımcı olmuş olursunuz.
  • alpha0666 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Elimdeki dokümanları, yazılmaları buradan paylaştım. Emsal mahkeme kararları ne yazık ki elimde yok. Forumlardan bulmuştum benimkileri.

Kendi mahkeme kararımda sizin işinizi görmeyecektir zaten, sulh le sonuçlandı.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.