Şimdi Ara

Ford, Mondeo'nun Türkiye Satışlarını Durdurmuş (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
8.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    O arabayi ilk once guney amerika icin urettiler. SUV piyasasi canlaninca sonradan avrupaya geldi. Hesaplar karisti yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ford'un en sevdiğim modeli Mondeo idi, daha önce de Chevrolet'in Cruize modelini sevmiştim onun da satışı durdurulmuştu. Her nedense benim sevdiğim modellerin satışı duruyor
  • Kötü bir ülke konumundan artık batmış ülke felaket bir konumuna geçiş yaptık hayırlı uğurlu olsun

• Fiyatlar öyle bir noktaya geldi ki firmalar daha fazla zarar etmemek için bazı modellerini piyasadan çekmek zorunda kalıyor.
  • Mondeolar D segmentinde özellikle takip ettiğim araçlardır. Umarım sonraki dönemlerde tekrar satışları olur Passata dünya para vermektense d segmentinde mondeoyu tercih ederim .
  • Sönmeyen Arıza Lambası. kullanıcısına yanıt
    Bunun tek nedeni 1.6 dizel otomatik olarak mondeo satmamalari ve bagaj kapasitesinin rakipleri passat ve superb den nerdeyse 150 litre az olmasi. Passat sahibi biri olarak 1.6 dizel mondeo bekledim gelmedi. Getirseymis 1.6 dizel otomatik ve passatla arasinda 30 bin tl fark olsaydi suan TR satislari yeterdi. Nasil ki dünyada satilan 190bin passatin 30bini TR de satmasi gibi. D segment bu ulkede bitmez. Bagajin yoksa dizel otomatik 1.6 motorun yoksa SATAMAZSIN...

• Ford Otosan, Mondeo satılmasın diye herşeyi yaptı zaten yıllarca ve artık bu araç bize gelmeyecek. Filo satışlarıyla focus satsın otosan hayırlı olsun.
    Zaten D segmentinde passat varken rekabet zordu. 1.6 dizel oto avantajı passatı rakipsiz kılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetarıkan06

Bunun tek nedeni 1.6 dizel otomatik olarak mondeo satmamalari ve bagaj kapasitesinin rakipleri passat ve superb den nerdeyse 150 litre az olmasi. Passat sahibi biri olarak 1.6 dizel mondeo bekledim gelmedi. Getirseymis 1.6 dizel otomatik ve passatla arasinda 30 bin tl fark olsaydi suan TR satislari yeterdi. Nasil ki dünyada satilan 190bin passatin 30bini TR de satmasi gibi. D segment bu ulkede bitmez. Bagajin yoksa dizel otomatik 1.6 motorun yoksa SATAMAZSIN...
    dünyada satılan 190bin passat rakamını nerden duydun bilmem ama doğru değil bu rakam. forumda bir yerlerde linkleriyle beraber kanıtlarını vermiştim. sadece avrupa + çin + abd yarım milyonu buluyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.