Şimdi Ara

ford mondeo 2004-2006 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
17.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler 2004 2.0 dizelin vergisi nekadar şuanda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsilence

Beyler 2004 2.0 dizelin vergisi nekadar şuanda?

yıllık 1080 tl
  • öyleyse 1.6 ya devam, tekaüte düşünce düşünürüz artık, sağlam kalırlarsa tabii
  • Bu araçlar benimde ilgi alanıma giriyor.
    http://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=13&cad=rja&uact=8&ved=0CDcQFjACOAo&url=http%3A%2F%2Fotomobiltestgaraji.blogspot.com%2F2014%2F05%2Fford-mondeo-20-tdci-at.html&ei=076VU5nkI8ekPf2ugeAC&usg=AFQjCNEu_3JZYlQWFLRwDpwAQ5HNp0xzhA
    Ancak gelir seviyesi belli olan benim gibiler için maalesef hala lüks olarak gördüğüm bir araç.
    053355 araç kodlu 2006 model 2.0i GHIA X in kasko bedeli 25500 TL olarak açıklanmış.
    2007 için hiç konuşmuyorum.
    Bu değere göre MTV den bir alt dilimden yararlanma durumu maalesef bu araçlar için mümkün olamıyor.
    Ancak 2002 model alınabilirse bugünkü şartlarla bir alt dilimden faydalanılabiliyor.
    Bu modelde de bu sefer GHIA X donanımı olmuyor..
    Bu sebeple (kendi adıma) bu gelir seviyesiyle an itibarıyla kendime lüks saydığım bir araçtır.
    Bugün sorunsuz bir GHIA X aracı bulup alıp, uzun yıllar binilesi olduğu kesindir. Birkaç yıl sonra illaki vergi diliminden yararlanılacağından (o zamana kadar masraflarına katlanılabilirse; masraf derken sorun çıkartacağından değildir. Yakıt ve ben yemedim sen ye MTV si için):) 10 sene sonra bile çok rahatlıkla binilebilir. Hali hazırda MKI mondeolara binenler gibi..
    Saygı ve sevgilerimle herkesin istediği araca binibileceği günler temennisiyle... :):):
    (Fantazi gibi oldu ama neyse ;))

• 2011 mondeo kullanicisiyim.
    anlatilmaz bir arac.gayet keyifli
    iyi gunlerde kullan..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.