Şimdi Ara

Ford Mondeo 2.0 Ghia 1998 model alınırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
29.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar sizden yardım istiyorum,1998 model ford mondeo alınırmı?araç 170bin kmde.eski kasa mondeoların motorları ne durumdadır nasıldır,yağ ve su eksiltirmi?parçası pahalımıdır?başka ne gibi avantaj ve dezavantajları vardır?11.500 tl fiyatı,bu fiyata başka konforlu donanımlı araba düşünemiyorum.renault laguna vardı onlarında fanları devreye giriyormuş kendi kendine,daha birçok elektronik fabrikasyon hata varmış 1998 eski kasalarında.ondan vazgeçtim mondeoda karar kıldım.yardımlarınızı esirgemeyin arkadaşlar.ilanın linkini veriyorum.bir bakın derim.

http://www.sahibinden.com/dogan_sahin_fiyatina_lpg_li_ghia-91WQQaXQQ14681311WQQpXQQdisplayitem

• güzel bir araca benziyor.Bende de 98 mondeo var
  • Cruise Control'ün standart olduğu en ucuz araç budur sanırım .
  • 99'lar daha iyidir.. Motorları daha yeni nesildir. 98 modelden yukarı çıkamam derseniz de 98 modellerin bir kısmı dijital klimalıdır. Konfor ve rahatlık açısından güzel bir donanımdır. Motor hararet yapmamışsa sorunu yoktur. Kronik problemleri yoktur ama bu yaşlarda sensör arızaları sıklaşır ve pahalıdırlar. Ancak yol tutuş, konfor, güvenlik açısından Laguna dahil olmak üzere bir çok araçtan iyidir.

Bu kasanın en zayıf yönü kaporta aksamı ve tamponlardır. Kaporta saçları biraz ince mi, yoksa çok büyük olduğundan mı bilmiyorum genelde dalgalıdır. YAni düz bir satıh yerine genelde yandan baktığınızda dalgalı bir yüzey görürsünüz. Bir de aracın boyutları büyük olduğundan genelde park manevralarından ufak tefek hasarlar alırlar.

Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

99'lar daha iyidir.. Motorları daha yeni nesildir. 98 modelden yukarı çıkamam derseniz de 98 modellerin bir kısmı dijital klimalıdır. Konfor ve rahatlık açısından güzel bir donanımdır. Motor hararet yapmamışsa sorunu yoktur. Kronik problemleri yoktur ama bu yaşlarda sensör arızaları sıklaşır ve pahalıdırlar. Ancak yol tutuş, konfor, güvenlik açısından Laguna dahil olmak üzere bir çok araçtan iyidir.

Bu kasanın en zayıf yönü kaporta aksamı ve tamponlardır. Kaporta saçları biraz ince mi, yoksa çok büyük olduğundan mı bilmiyorum genelde dalgalıdır. YAni düz bir satıh yerine genelde yandan baktığınızda dalgalı bir yüzey görürsünüz. Bir de aracın boyutları büyük olduğundan genelde park manevralarından ufak tefek hasarlar alırlar.

Saygılarımla.

Bu yorumu ben yazsam, Sonuna kadar aynı şeyleri yazardım.. ;)
  • Mondeolar nasıl piyasada tutulan modellermi sizce?
  • eğer araç temizse ikinci el de üzmez .. hatta çabuk bile gider.. ama piyasası öyle çok yüksek değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuhi

Mondeolar nasıl piyasada tutulan modellermi sizce?

Çoğu kişi tutulmuyo dese de bence en çok tutulan arabalardan birisi. 97 model fulll+full ghia mondeomuza 15000 fiyat yazdık telefon hiç susmadı. 14500 e anlaştık gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.