Şimdi Ara

Ford Kuga vs Peugeot 3008 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
17.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki

Ford Kuga vs Peugeot 3008

(En Son Oy Tarihi: 10.12.2023)
Giriş
    Evet haklısınız
  • İnşallah ama tucson olursa düşünüyoruz
  • Hımm
    Benzinli 1.5 motor 4*4 kuga gelse kuga derim.
    Hem yeni kasa hem performanslı hem 4*4 olurdu.

Lakin 120 beygirle 1600 kg araç gitmiyor. Cidden gitmiyor. 0 100'ü 12 sn yazmışlar otopark testine bakın 14 sn.

Bu durumda Pejo derim. Tuscon 1.6 tgdi powerline donanım da düşünebilinir.
  • utqhylr24 U kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam Mazda küçük gelmezse mazda düşünün derim cx3 olanını
  • Mazda alırsam Cx5 alırım ama o pahalı cx3 te küçük gelir. Ama öneri için teşekkürler yine de
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerenerhan

Tartışmayalım hocam eyvallah. Modele de takılmayalım. Refah seviyesi yüksek toplumlarda kim pejoya biniyor Allah aşkına. İsteyen istediği arabaya binsin ama pejo forddan iyidir demeyin lütfen.
    Amerika’da asıl kim biniyor 1.5 ya da 1.6 motorlu araçlara?

Sen sanıyormusun buradaki ford araçlar Amerika ile aynı?

Peugeot eskiden bozuk bir markaydı kabul.

Ama artık hemen hemen her markanın çoğu parçası ortak üretim.

Nerde o eski kaliteli safkan sapasağlam araçlar?

Ford bile eski ford değil.

Mercedes a serisine bak, o bile satmak için malzemeden kısıyor.

Peugeot ile ford şu an Avrupa ve bizim ülke için diyorum artık aynı kategoride
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Dediklerine aynen katılıyorum ama bence pejoyla ford aynı kategori degil. 😊😊
  • zerenerhan Z kullanıcısına yanıt
    Önceki mesajda refah seviyesi yüksek toplumlarla kim pejoya biner demişsiniz

Avrupada yeni 3008 satışları kugadan fazla ?

Kuga yeni kasasıyla farkı kapatır belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 20 Ağustos 2020; 20:45:33 >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Satışlarda 3008 in önde olması normal bence. Olabilir. Yeni kuga dedigin gibi satışı hızlandıracaktır mutlaka
    Demek ki refah seviyesi yüksek yerlerde pejoya biniyorlarmış.
  • fordların yeni iç mekanı çok kötü oldu. eski çok tuşlu ön panel bile daha iyi
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Yahu reis refahı yüksek kitleler pejoya mı biniyor iki gözümün çiçeği ya. Pejo sonuçta avrupa üretimi ve avrupada satılması çok doğal. Parası olan pejoya neden binsin neden. Abd de zengin biri gidip pejo mu alıyor. İsveç norveçte zengin biri pejoya mı biniyor. Japon zenginler pejoya mı biniyor. Orta direğin arabası olabilir pejo. Yüksek refaha sahip kitleler toplumlar neden pejoya biner şaka mısın kardeşim.
    Hocam ABD'de zaten Peugeot, Citroen, Renault vs. standartlara uymadığı için satılmıyor bile orada
  • Bende onu diyorum. Memlekete bile sokmuyorlar makinayı. Pejo seven alsın lafım yok ama abartılmasın yani
  • Yani klasik Fransız arabası alınmaz mı diyorsunuz
  • utqhylr24 U kullanıcısına yanıt
    Alınmaz demiyorum seven alsın lafım yok kendi binecek zaten, ama ben olsam almazdım
  • Opel de PSA grubuna geçti. Ama alman markası. Opel hakkında ne düşünüyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerenerhan

Yahu reis refahı yüksek kitleler pejoya mı biniyor iki gözümün çiçeği ya. Pejo sonuçta avrupa üretimi ve avrupada satılması çok doğal. Parası olan pejoya neden binsin neden. Abd de zengin biri gidip pejo mu alıyor. İsveç norveçte zengin biri pejoya mı biniyor. Japon zenginler pejoya mı biniyor. Orta direğin arabası olabilir pejo. Yüksek refaha sahip kitleler toplumlar neden pejoya biner şaka mısın kardeşim.
    Ee peki gidip Ford mu alıyor bu bahsettiğiniz kesim. Hayır. İkisi de ortadirek marka işte, neyin peşindesiniz yahu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacob Robbins

Hocam ABD'de zaten Peugeot, Citroen, Renault vs. standartlara uymadığı için satılmıyor bile orada
    Alakası yok, şehir efsanesi.
  • RouxLee R kullanıcısına yanıt
    Ne olsun istiyorsunuz? Taş devrindeki gibi arabalar taştan yapılsında çarpıldığında hiçbir şey olmasın mı istiyorsunuz? Tesla bir ucube yapmış ona bakın.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.