Şimdi Ara

Ford Kuga vs Peugeot 3008 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
17.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

Ford Kuga vs Peugeot 3008

(En Son Oy Tarihi: 10.12.2023)
Giriş
    Hyundainin icine girince cigerine cektigin plastik kokusu ,
    Direksiyondaki berbat tasarım ,
    Kalitesiz malzeme vs
    Dış tasarimla bitmiyor ki olay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    Plastik mi?

Benim aracım deri koltuklu, plastik kokusu yok, araç 16 bindeydi ama koku yoktu. Sıfır araçta olabilir ama çabuk geçer o, her araçta vardır bi sıfır kokusu.

Zaten iç tasarım ben de beğenmedim, 5 sene önce yapılmış o zamana göre güzel ama güncel konsol şekilleri çoğu daha güzel.

Direksiyon duruşu değil de tutuşu kötü geldi ilk başta, çok ince ve büyük kalıyordu Honda ya göre. Sonra elim alıştı, sıkıntı olmuyor. Daha çok tur çevirdiği için büyük yapılmış sanırım, dönüş mesafesi daha kısa Civicten.

İlk başta yüksek diye korkarak daha düşük hızda girdiğim virajlar alışınca Civic sürer gibi aynı hızda giriyorum ve zevkli olmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 20 Ağustos 2020; 8:48:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerenerhan

Valla reis istemediğin kadar denk olsun hiç önemli degil. Marka degeri önemli. Pejo kıçını yırtsa 10 yıl sonrasına ford kadar degerli olmayacak. Bir arkadaşım bir kaç yıl evvel honda crv mi reno kadjar mı alayım dedi. Gitti sıfır kadjar aldı biraz daha uygun sıfır diye. Ama ikinci el honda crv bile degerine deger kattı. Kadjar aynı şekilde oldu mu? Tabiki hayır. Pejo da aynısının laciverti 😎
    Al işte bir arkadaş daha, araç almadan sonraki sahibini düşünüyor.
    10 sene sonra kuga ne kadar zamlanırsa 3008’de o kadar zamlanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: RouxLee

Çok yakın tanıdığım abi 3008 le kaza yapti kirmizi ışıkta ambulans carpti önden bütün kaporta dağıldı hava yastiklari açildi kendisi oğlu engelli olduğu için vergi indiriminden yararlanip en full modelini almişti şimdi süreresi dolsun hemen saticam diyor teneke gibi araba bilseydim almazdim diyor.Ayrica kazada ambulansta hızli değilmiş yani ben olsam donanim olarak düşüncem 3008 ama kaporta sağlamlik olarak kuga alirim.
    Her araç kaza yaptığında dağılıyor.
    Önemli olan kazanın nasıl ve hangi hızda olduğu.
    Ford sapasağlam diye bir şey yok.

20-30 sene öncesinin safkan çelikten üretilen araçları kalmadı artık hiç bir markanın.

Bakın eski 92 civarı mercedes e200’leri kaportalaları sapasağlam taş gibi

Şu an hangi marka ya da model olsun artık plastik dolu heryeri.

Evimin 200 metre ötesinde ford satış bayii var, onun otoparkına kazalı ford modelleri getiriliyor.

Size resim çekip buraya atsam, bu ford sağlam araç değilmiş dersiniz.

Hele daha dün, yeni kuga gördüm otoparkta ön taraf dağılmış.
    Hangi ara çıktı hangi ara aldın da, hangi ara kaza yaptın dedim içimden..

• john mclane kullanıcısına yanıt
    Sonraki sahibini düşünen yok reis cebini düşün. 10 yaşındaki fordlara bak 10 yaşındaki pejolara bak. Fiyat bandlarına.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni ford kuga sürüş dinamikşeri ve konforu ile harika olmuş,araç bir suv olmasına rağmen focus gibi rijit ilerliyor yolda.Kapı içleri sert plastikmiş evet arka kapılar öyle ,senin arka kapı ile ne işin,önemli olan plastiğin kalitesi ses yapıp yapmaması.Yukarda biri yazmış sert plastik mi kaldı diyor😀 asıl D seğmenti dışında yumuşak plastik mi kaldı.Süeücünün temes ettiği yüzeyler yumuşak malzeme.Al Kuga yı bak rahatına 8 ileri tork konvartörlü sorunsuz şanzuman var üzerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SF01 -- 20 Ağustos 2020; 9:45:54 >
  • Kuga ama ST line + özel renk(kırmızı)+ teknoloji paketi + konfor paketi .
    Kesinlikle bu paralara donanımı düşük araba almayın !!
    .
    .
    .
    .
    Efendim ? Fiyat 404.500 TL mi oldu ? Ayrıca hazırda bu arabadan yok, sipariş verilecek fiyat sabit değil en erken Ekimde mi gelir ?

Allah Allah 400-450 binin yoksa , bekleyecek zamanın yoksa ne diye SUV bakıyorsun ??

Şaka bir yana gerçekten dediğim gibi almak lazım, o da ulaşılabilir değil gibi pek.
    Not: kuga işaretledim.
  • Kuga'yı reklamlarda görünce tasarımını beğenmemiştim. Ancak canlı çok heybetli ve güzel tasarımı var.

Yeni kasa ve güncelliğini çok daha uzun süre koruyacağı için ben Kuga'yı tercih ederdim.
  • quote:

Sonraki sahibini düşünen yok reis cebini düşün. 10 yaşındaki fordlara bak 10 yaşındaki pejolara bak. Fiyat bandlarına.
    Gir sarı siteye, 10 yaşında herhangi bir ford ile 10 yaşında herhangi bir Peugeot araçların kıyasına bak bakalım.

Aradaki fiyat farkları birbirine yakın.

Reis cebini düşün, ama biraz da keyif al..

• quote:

Orijinalden alıntı: crssover

Kuga'yı reklamlarda görünce tasarımını beğenmemiştim. Ancak canlı çok heybetli ve güzel tasarımı var.

Yeni kasa ve güncelliğini çok daha uzun süre koruyacağı için ben Kuga'yı tercih ederdim.
    O değilde bu aracın hibrit versiyonunun fiyatı ne öyle?

Kusura bakmasın kimse o paraları verip o aracı alırsam anırırım

Bmw m550d alırım o paralara yahu...

• Grandland X baksın bence almayı düşünenler varsa bu aralar, hem fiyat hemde donanım olarak avantajlı duruyor. giriş paket essentia bile oldukça dolu arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 20 Ağustos 2020; 11:52:39 >

Reis fransız pejoyla ne keyif olurki yılların fordu kugası kötü araba degilki. Pejo 3008 i satacak diye kıçını yırtıyor şöyle böyle yapayım diye. Ford zaten kaliteli.

• quote:

Reis fransız pejoyla ne keyif olurki yılların fordu kugası kötü araba degilki. Pejo 3008 i satacak diye kıçını yırtıyor şöyle böyle yapayım diye. Ford zaten kaliteli.
    Tamam seninle tartışmaya girmeyeceğim, Fransız markası dediğin aracı uzun süre kullanmadığın belli.
    Kuga dediğin model de daha 10 ya da 12 senelik.

Şu fordu gözünüzde fazla büyütmeyin.

• 3008 in yakıt deposu sorunu çözüldüyse 3008 alınır. Ford iç mekan kalitesi dönemin araçlarıyla alakası yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    Biz essentia 213k iken alacaktık araba yoktu yoksa bu konuyu açmama bile gerek kalmazdı

Tartışmayalım hocam eyvallah. Modele de takılmayalım. Refah seviyesi yüksek toplumlarda kim pejoya biniyor Allah aşkına. İsteyen istediği arabaya binsin ama pejo forddan iyidir demeyin lütfen.

• Subaru forester düşünmez misiniz hocam, gerçi fiyatı biraz daha tuzluydu bu ikisinden de ama

• Düşünürüm ama çok pahalı

• Hyundai tucson için teklif talebi yolladım onu bekliyorum

• utqhylr24 U kullanıcısına yanıt
    bayilerde araç olmaması zaten genel bir sorun bütün markalar için, düşünün bursada üretilen clio 5 bile yok bayilerde. sıraya yazılıp beklicektiniz biraz, şimdiye biniyor olurdunuz uygun fiyata hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 20 Ağustos 2020; 17:26:20 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.