Şimdi Ara

FORD KUGA POWERSHIFT (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.123
Cevap
22
Favori
260.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cengaver1

önyargılı olduğu kadar doğru olduğu muhtemel bir yorum yapayım bu çoraplara
    "ilk acı frende cırt-ayşe teyze olur"

Evet önyargılı ve yanlış bir yorum... karda buzda acı fren e kaldıysak zaten şansımız çok az öyle bir durumda da varsın cırt ayşe teyze olsun beni kurtarsında....

takıp asfaltta kullanalım diye değil acil durumlarda elimizin altında bize eziyet olmadan kulanabileceğimiz pretik bir çözüm olması açısından değerlendirmekte fayda var. yukarıda 2 değişik versiyonun resmini koymuştum beyaz olan hale hazırda satılıyor heryerde bulabilirsiniz. onu ben golf te 2 kış kullandım arabayla da birlikte yeni sahibine verdim. malum şehir içi ana yollar tuzlanıp ara sokaklar allaha emanet ediliyor. şehir içinde zincir takıp asfaltta rotu balansı lastikleri jantı ağlatmaktansa gerekli yerlerde bunu takıp kullanmak daha güvenli ve pratik. lastikle güreş tutmadan 2 sini takması en fazla 2 dk nızı alıyor çıkarması 1 dk. bu katogoride de en başarılı Michelin Easy Grip Snow.

• quote:

Orijinalden alıntı: dosays

Arkadaşlar bu led için Ford'u aradım ama haberleri bile yok ve getirtmek istesek bile yardımcı olamayacaklarını söylüyorlar. Gerçekten bunlar şaşırmış olmalı. Bu arabaya LED taktırmak isteyen bu kadar insan varken, bu aptallık niye anlamıyorum

FORD KUGA POWERSHIFT

Siz Led falan diyorsunuzda, Otokoç'a "kar zinciri almak istiyorum" dediğimde ne cevap verdi beğenirsiniz; "size sanayide bir yedek parçacı numarası verelim orada kesin vardır", bu cevaptan önce yedek parça bölümünde oturan şahsın "birinden ödünç alsana kardeşim ne boşuna para vereceksin" lafından hiç bahsetmeyeyim.

2 Ay önce vermiş olduğum orjinal kauçuk paspas seti siparişimden (sanayideki yedek parçacıya yönlendirmediler ) hala bir haber yok, sanırım Almanya'dan gelecek

Muhteremin teki yine "ford size bunları sağlamak zorunda mı" diye saçmalayacak ama görüşümüzü yazalım yinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsek07 -- 18 Ocak 2012; 12:40:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: taylansim

quote:

Arkadaşlar bu led için Ford'u aradım ama haberleri bile yok ve getirtmek istesek bile yardımcı olamayacaklarını söylüyorlar. Gerçekten bunlar şaşırmış olmalı. Bu arabaya LED taktırmak isteyen bu kadar insan varken, bu aptallık niye anlamıyorum

FORD KUGA POWERSHIFT

Siz Led falan diyorsunuzda, Otokoç'a "kar zinciri almak istiyorum" dediğimde ne cevap verdi beğenirsiniz; "size sanayide bir yedek parçacı numarası verelim orada kesin vardır", bu cevaptan önce yedek parça bölümünde oturan şahsın "birinden ödünç alsana kardeşim ne boşuna para vereceksin" lafından hiç bahsetmeyeyim.

2 Ay önce vermiş olduğum orjinal kauçuk paspas seti siparişimden (sanayideki yedek parçacıya yönlendirmediler ) hala bir haber yok, sanırım Almanya'dan gelecek

Muhteremin teki yine "ford size bunları sağlamak zorunda mı" diye saçmalayacak ama görüşümüzü yazalım yinede

Arkadaş, orjinal marka olmasın ama ölçüleri uysun dersen aşağıdaki linlere bir göz atı (kuga için kauçuk paspas ve bagaj havuzu)

paspas:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-kuga-08-12-3d-havuzlu-kaucuk-paspas-seti-4-prca-ma-6035-70649556/detay/

bagaj havuzu:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-kuga-08-12-3d-havuzlu-kaucuk-bagaj-havuzu-ma-6153-70952698/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: chaman

quote:

Orijinalden alıntı: taylansim

quote:

FORD KUGA POWERSHIFT

Arkadaş, orjinal marka olmasın ama ölçüleri uysun dersen aşağıdaki linlere bir göz atı (kuga için kauçuk paspas ve bagaj havuzu)

paspas:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-kuga-08-12-3d-havuzlu-kaucuk-paspas-seti-4-prca-ma-6035-70649556/detay/

bagaj havuzu:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-kuga-08-12-3d-havuzlu-kaucuk-bagaj-havuzu-ma-6153-70952698/detay/

Teşekkürler dostum, baktım ama benim ihtiyacımı karşılamıyor.

Halı paspaslar gibi sabitlenebilir bir şey arıyorum. Sabitlenmeyenler pedalların altına yığılıyor malesef.

Satılan ürünün nasıl bir malzemeden yapıldığını kavrayamadım, belkide sert bir malzemeden yapılmış olabilir.

• Aslında sabitlenebilir diyor ürün açıklamasında incelemekte fayda var.
  • Dosays arkadaşım da benim daha önce bahsettiğim ve forddan aynı cevabı aldığım konuyu gündeme getirmiş!

Komik :) Koca Ford. Arabayı sat, sonrası sanayiye, bilmem kim ustaya yolla..:)

Ankarada da böyleydi İstanbulda da böyle. Eh geri kalan illeri siz düşünün:)

Ford bunları getirmek zorunda mı? Kanunen tabii ki değil. Peki adına yakışır, güçlü, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak isteyen, vizyonu geniş, akıllı bir firma olmak istiyor mU? İşte o zaman ZORUNDA!

Belki de zaten ilgili değillerdi, yeni kuganın gelmesini bekledikleri için iyice rölantiye almış olabilrler?
  • kuga. facebook .....

millet neler yapmış..

http://www.facebook.com/fordkuga?ref=pb
  • Arkadaşlar merhaba,
    Sizden fikrinizi beyan etmenizi rica edeceğim..
    Babam almanyada yaşıyor.Kendisi emekli ve nisan-kasım arası 6 ay Türkiyede kalıyor.
    Yani yaz sezonunu Türkiyede geçiriyorlar annemle. Kendisine geçen baharda Qashqai aldık ve Türkiyede bunu kullanıyor.
    Kış aylarında ise 6 ay Almanyada kalıyor. oradaki arabası eskidi ve kış sezonlarındakullanmak için araç alacak.
    Şu an araç arıyor.Bende buradan yani Türkiye'den Almanyadaki web sitelerinde araştırma yapıyorum.
    Aklımda Honda CRV yada Toyota Rav 4 vardı . babamın yaşadığı kasaba civarında bir galeride Kuga Champion edition
    araç buldum.Araç 0 km.de ve adamlar 20.000 Euro diyorlar.
    Champion edition nasıldır?20.00 Euro bedava saılır bu araca, değer mi cRV yada Rav 4'e 23-25 Bin euro arası vermek?

Ford Almanya linki:

http://www.ford.de/Pkw-Modelle/FordKuga/FordKugaChampionsEdition

• quote:

Orijinalden alıntı: realgs

Arkadaşlar merhaba,
    Babam almanyada yaşıyor.Kendisi emekli ve nisan-kasım arası 6 ay Türkiyede kalıyor.
    Yani yaz sezonunu Türkiyede geçiriyorlar annemle. Kendisine geçen baharda Qashqai aldık ve Türkiyede bunu kullanıyor.
    Kış aylarında ise 6 ay Almanyada kalıyor. oradaki arabası eskidi ve kış sezonlarındakullanmak için araç alacak.
    Şu an araç arıyor.Bende buradan yani Türkiye'den Almanyadaki web sitelerinde araştırma yapıyorum.
    Aklımda Honda CRV yada Toyota Rav 4 vardı . babamın yaşadığı kasaba civarında bir galeride Kuga Champion edition
    Champion edition nasıldır?20.00 Euro bedava saılır bu araca, değer mi cRV yada Rav 4'e 23-25 Bin euro arası vermek?

Ford Almanya linki:

Arkadaşım anladığım kadarıyla( çok fazla almancaya hakim olmamakla birlikte) 2012 avrupa şamp. nedeniyle bir paket satıyorlar. Yani Kuga modelini seçip üzerine logo vesaire uygulayabiliyorsun. Yani öncelikle alacağın Kuga Hangi model Trend, Titanyum, veya selective mi (almanyada daha değişik bir ismi var sanırım) ona bak. Sonra yeniden değerlendirirsin. Avrupa'da bir çok motor ve donanım seçeneği var.

• Trend donanımına bazı ekler yaparak Champions edition diye donanım yaratmışlar.
    Yani Trend ile Titanium arası bir model olmuş.
  • quote:

Arkadaşlar merhaba,
    Ford Almanya linki:

kesinlikle daha iyidir, fiyatın ucuz olmasına bakmayın,
    aldıktan sonra iyi ki almışım diğerlerine kıyasla 30 bin euro edermiş bu araba diyceksiniz,
    10 bin avro cebinize kalmış gibi sevinirsiniz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

quote:

Arkadaşlar merhaba,
    Ford Almanya linki:

kesinlikle daha iyidir, fiyatın ucuz olmasına bakmayın,
    aldıktan sonra iyi ki almışım diğerlerine kıyasla 30 bin euro edermiş bu araba diyceksiniz,
    10 bin avro cebinize kalmış gibi sevinirsiniz:)

Kuga iyi bir seçenek...

Honda CRV (2010 model 2,0cc benzinli) sahibi bir arkadaşım kıyaslama amaçlı benim kugayı kullandı. kuganın CRV ye göre çok seri olduğunu yol tutuşunun daha iyi olduğunu kullanmasının çok keyifli olduğunu söyledi. rav 4 için birşey söyleyemeyeceğim.

sana fikir vermesi amacıyla...

• Teşekkürler.
    Almanyayı arayıp adamlarla konuştum.Normalde fiyatı 26.5000 Euro imiş.
    Kendileri 20.000 euro'ya satıyorlar. Kıllandım ama sipariş üzerine 8 haftada teslim dediler.
    Yani deneme sürüş arabası felan değil araç.
  • Bahsettiğiniz siteden kataloğunu indirdim. Ben bayıldım. Katalogdaki kuganın rengi, jant kapakları, champions league amblemi ile çok çok güzel görünüyor. Diğer ayrıntıları anlamadım. Jantlar selective'in jantları yalnız. 18 inch de sanırım.

Ben o renkte, o modelde olacaksa hiç kaçırmayın derim. Çok güzelmiş.

Yalnız tek önemli nokta, yeni kuga ne zaman çıkacak? fiyatı ne olacak? Bunun araştırmasını yapın. Uygun ise bu kugayı alın derim.!!!!
  • Şimdi haber geldi almanyadan ve Babam bir Türk Galerisinden Hyundai İX35 bakmış.18.000 küsür Euro'ya benzinli için konuşmuş.
    Sanırım onu alacak.
    Ben Ford Kuga için çok uğraştım ama hazırda Champions edition olmaması yüzünden sanırım alamayıp, İX35 alacak babam.
    Burada yani Türkiyede QQ kullanıyor,benzer karakterde araca (ix35) devam edecek anlaşılan.
  • quote:

Şimdi haber geldi almanyadan ve Babam bir Türk Galerisinden Hyundai İX35 bakmış.18.000 küsür Euro'ya benzinli için konuşmuş.
    Sanırım onu alacak.
    Ben Ford Kuga için çok uğraştım ama hazırda Champions edition olmaması yüzünden sanırım alamayıp, İX35 alacak babam.
    Burada yani Türkiyede QQ kullanıyor,benzer karakterde araca (ix35) devam edecek anlaşılan.

Hayırlı olsun diyelim güle güle kullansın...
  • ah keşke bizde de bunlar gibi fırsatlar doğsa.
    Ford Almanya sitesinde Kuga 2.0 TDCİ 26.500 euro ama bayiiler 20.000 ile 23.000 Euro arası satıyorlar.
    Tabii 8-10 hafta beklersen.
  • Arkadaşlar gözümü karartıp

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/ford-kuga-08-12-3d-havuzlu-kaucuk-paspas-seti-51285222

linkteki paspası getirttim.

tam ölçülerinde... kaliteli ... kesinlikle kokusuz.....

sabitleme yuvası mm ne aynı yerlerinde :) ama orjinal klipsleri yuvaya geçmiyor boyu kısa geliyor geçmesinede gerek yok ben söktüm. çünkü paspas tam ölçülerinde olduğu için zerre kaymıyor paspasla birlikte orjinalinin aynı modelinde zemine sabitlenerek kulanılan aparatları geliyor isteyen onları kulanabilir ama ben gerek duymadım. havuzlu olması da çok avantajlı su çamur çer çöpün zemine gitme şansı yok. arka paspasların uçlarında koltuk yanlarınıda kapatacak şekilde kulakçıklar bile düşünülmüş orjinalini getirtmeye hiç gerek yok şiddetle tavsiye ederim....

fotolarını en kısa zamanda ekleyeceğim.

• Arkadaşlar paspasların resimlerini koyacağımı söylemiştim

FORD KUGA POWERSHIFT

FORD KUGA POWERSHIFT

FORD KUGA POWERSHIFT

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.