Şimdi Ara

Ford Kuga mı? Toyota Rav4 mü?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ÖTV indirimli olarak baktığımız zaman Ford Kuga'nın 1.5 dizel otomatik başlangıç paketi ile Toyota Rav4 4x2 2.5 hybrid otomatik başlangıç paketi yakın fiyatlara gelmekte.

Tip olarak fazla fark yok fakat ikisinin başlangıç paketleri arasında Toyota'nın üstünlüğü var.

Risk olarak bakıldığında ise Toyota Rav4 genel olarak bayilerde bulunmamakta ve yakında gelecek zam ile ÖTV indirimi listesinden çıkabilmekte. Bu durum düşünüldüğünde bayiler ortalama 1-2 ay içerisinde dediğimiz model aracın gelebilme ihtimalinin yüksek olduğunu belirtmekte. Fakat yine belirtiyorum ki kur farkından dolayı problem çıkabilir.

1.5 dizel mi 2.5 hybrid mi bu da çekinceli olduğum bir konu.

Görüşlerinizi bekliyorum. Yönlendirebileceğiniz İstanbul ve Ankara'ya yakın bayilere de gidebilirim.

• Ford Kuga'un seklini begenmiyorum, dar ve yuksek kasasi emniyetsiz gorunuyor gozume, denedigimden degil ama asiri yuklenmis kamyon kasasi gibi virajlarda savrulacakmis izlenimi veriyor. Rav4 ise cok yakisikli bir arac, fakat 2.5 hybrid ne idüğü belirsiz bir motor (en azindan benim icin) ayrica vergi dezavantaji var. İlla SUV bakiyorsaniz Subaru Outback oneririm, daş gibi araba.
  • İkisi arasından rav4 ü tercih ederim. daha performanslı motor ve daha sağlam şanzımanı var.
  • ÖTV indirimi ile alınca MTV'de de indirim oluyor mu ?

2.5 motoru düşündüğünüz için sordum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.