Şimdi Ara

Ford Kuga mı? Nissan Qasqhai mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
1
Favori
7.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıfır SUV araç alacağım. Ancak Ford Kuga Style 1.5L TDCi ile Nissan Qasqhai Visia 1.6 dCi arasında kaldım. İki arabada da Dizel-Otomatik alacağım. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Bahsettiğiniz Kuga 2017 yeni kasa ise onu seçin, daha guncel. Değilse Qashqai 100 kg daha hafif, 10 hp daha güçlü ve daha az yakar. Qasqhai'nin otomatiği Kuga'ya göre daha konforludur.
    İki araçta sıfırsa aralarında 6.000 TL fark var.
    Çok yol yapmıyorsanız Qasqhai'nin 1.2 115 HP otomatik Black Edition versiyonunu da düşünün derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Defkhan3459 -- 22 Mayıs 2017; 0:43:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır alma ki Ötv indirimine bir adım daha yaklaşalım.
  • Alacağım aracın fiyatına ÖTV dahil değil. Zaten ÖTV dahil olsa sıfır araç almam.

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tanıdığımız engelli indirimi ile full qashqai aldı geçen hafta yaklaşık 100.000 vermişler.
  • ozgutozkan kullanıcısına yanıt
    180 lik araba 100 oluyo qq 130k

• PresidentBerke kullanıcısına yanıt
    Tavsiye edilen satış fiyatı mayıs 2017
    1.6 dCi DİZEL X-TRONIC (A/T) PLATINUM PREMIUM PACK 170,430 TL 163,911 TL
  • ÖTV indirimi ile alacaksanız peugeot 3008 e de bir bakın isterseniz.
  • Kadjar alın. qq nin aynısı ama daha ucuzu.
  • "Kadjar alın. qq nin aynısı ama daha ucuzu."

ŞANZUMANLARI FARKLIDIR.
    Qasqhai tercih edilmeli.

bana sorarsanız KODİAQ 1.4 TSİ act 150 bg 6-DSG öneririm.

%60 ÖTV derdiniz yoksa
    nissan XTRAİL 1.6 dizel otomatik ve
    3008 1.6 BlueHDi 120hp EAT6 ve
    honda CRV 1.6 OTOMATİK de tercih edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 22 Mayıs 2017; 14:12:40 >
  • Bu karşılaştırmada kuga derim ama mutlaka 3008 e bakın

Gidipte Nissan ın dandik cvt sine ve ya Ford'un powershiftine para vermeye gerek yok

1.6 bluehdi eat6 bence piyasadaki en iyi dizel otomatik kombinasyonu

• Kuga al fakat almışken titanyum alabiliyorsan çok daha mantıklı olur.

kaşgai her yerde görebileceğin standart bir araba.Piyasada dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 22 Mayıs 2017; 12:25:28 >
  • ön sipariş ile geliyor sanırım kuga, 2. eli sıfırdan pahalı şu an. ötv indirimli alacaksanız 5. yıl sonunda para edecek bir araç alın bence. mesela tıguan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

ön sipariş ile geliyor sanırım kuga, 2. eli sıfırdan pahalı şu an. ötv indirimli alacaksanız 5. yıl sonunda para edecek bir araç alın bence. mesela tıguan olabilir.

Her araç 5 yıl sonra para eder. Sektörü Alman sevicilerle doldurmanın anlamı yok.

Ben şahsen Qashqai görmekten sıkıldım. İlk çıktığında da hiç sevememiştim. Bence güzel bir araç değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

ön sipariş ile geliyor sanırım kuga, 2. eli sıfırdan pahalı şu an. ötv indirimli alacaksanız 5. yıl sonunda para edecek bir araç alın bence. mesela tıguan olabilir.

ben de düşünüyorum 5-6 ay sonra da tiguan otomatik dizeli yok. olsa hiç düşünmem direk tiguan.
  • Qashqainin hiçbir esprisi yok şanzıman desen iş yok,kalite vasat,yalıtım zayıf kuga ve 3008 daha iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nissan visia çok boş hocam daha donanımlı bir quashgai tercih ederdim ben skypack,BlackBerry editions gibi,ama zamanın varsa biraz bekle eylül de makyajlı kasa gelecek en azından tam otomatik Reşat altını gibi araba ekşisi ise bakım 10.000 de bir ve servis ücreti pahalı.

Benim eski arabam 2015 Nissan Qashqai 1.5 DCI manuel vites visia paket idi servis ücreti 800 TL ödedim 20.000 bakımına

• Qq da dizel otomatik 4×4 yok. Kuga da varsa onu seçin. Yoksa qq iyidir. Özellikleri falan harika.

• Bu sınıfın lideri qq'dir.Ama visia olmasın,en düşük skypack makbuldür.
  • Dizel otomatik SUV alacak olsam qq'ya hiç bakmaz 3008 ile Kuga arasında kalırdım ve muhtemelen 3008 alırdım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.