Şimdi Ara

FORD KUGA kullanıcı yorumları (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
39.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

quote:

Orjinalden alıntı: KARUBYUR

ayrıca yukarıdaki iki resimle burda satılan kugaların alakası yok. ford yine kandırıyor milleti. katalogda ortada essek gibi ekran var ama canlısına biniyorsun c-max deki teyibin aynısı var. yol bilgisayarının ekranıda öyle c-maxin yol bilgisayarı ekranından sadece iki satır daha fazla. öyle katalogdaki gibi janjanlı ekranlar falan yok arkadaşlar.
  • Biz ford a bineriz ford da kllanırızda-bakıyorum ford da image maker hesabı kaskallarız uapıyor-devir bitti artık para hesap kitap devri,bağdat caddesinde mercedesin kralını daha ucuza alırsın x5 dizel ikinci el daha ucuz ..kim geçtiyse ford un pazarlamasının başına herhalde amaçç başka markaları yandan satmak galba.
  • Evet 1-2 sene sonra 50-55 'e alınır ama önce buna 83 veripte alacak birileri lazım zaten işin zor olan kısmıda burası

quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay

1 sene bekler
    hadi bilemedin 2
    50- 55 e alırım ;)
  • fordun kugayla c-max i benzer yapmasının başka bir nedenide maliyeti düşürmek
    sıfırdan bir kuga yaratmak isteselerdi ar-ge çalışmalarına daha çok bütce ayırmaları gerekecekti o zamanda maliyet artacaktı
    artık firmalar farklı araçları aynı platformlarda yada benzer özelliklerde yaparak maliyetleri düşürüyorlar..

bu araca 83.000 verilirmi o ayrı konu.. ikinci ele düştüğünde 60a falan alınabilecek araçtır ama..
  • c-max almak daha mantıklı bence hemde 2 tane
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eswod

fordun kugayla c-max i benzer yapmasının başka bir nedenide maliyeti düşürmek
    sıfırdan bir kuga yaratmak isteselerdi ar-ge çalışmalarına daha çok bütce ayırmaları gerekecekti o zamanda maliyet artacaktı
    artık firmalar farklı araçları aynı platformlarda yada benzer özelliklerde yaparak maliyetleri düşürüyorlar..

bu araca 83.000 verilirmi o ayrı konu.. ikinci ele düştüğünde 60a falan alınabilecek araçtır ama..

Bu araca birde AR-GE el atsaydı 100 bin lira olurdu heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdm24

FORD KUGA kullanıcı yorumları

fıs fıs
  • bende inceleedim içini ama 83 000 ytl çok fazla
  • benzer denilen c-max le kıyaslayınca 83 fazla olabilir ama rakipleriyle kıyaslayınca özelliklerine göre fiyatı çok fazla değil..

suv almayı düşünen adam aracını c-max ile değil diğer markaların suv ları ile kıyaslar..
  • +1

quote:

Orjinalden alıntı: Eswod

benzer denilen c-max le kıyaslayınca 83 fazla olabilir ama rakipleriyle kıyaslayınca özelliklerine göre fiyatı çok fazla değil..

suv almayı düşünen adam aracını c-max ile değil diğer markaların suv ları ile kıyaslar..
  • vw tiguan 100 milyar civarında satılıyorsa bu araç 83 bin ytl ye ucuz bile...Gerçekten yol tutuş olarakta tip olarakta tiguan dan daha alımlı geliyor..90 milyar captiva ya veriliyosa 83 bin ytl kuga için ucuzdur bile..Bence çok güzel bir araç..Zaten alt yapısı ford olmasından dolayı sağlamdır..Donanımıda titaniumx paket ile birlikte çok elit bir araç vaad ediyor..2.0 motor olması ülkemizdeki rezil vergi sisteminden dolayı bu rakamlara çıkıyor..Kısacası parasını sonuna kadar hakeden bir SUV.

İyi forumlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: DH-ALEMDAR

vw tiguan 100 milyar civarında satılıyorsa bu araç 83 bin ytl ye ucuz bile...Gerçekten yol tutuş olarakta tip olarakta tiguan dan daha alımlı geliyor..90 milyar captiva ya veriliyosa 83 bin ytl kuga için ucuzdur bile..Bence çok güzel bir araç..Zaten alt yapısı ford olmasından dolayı sağlamdır..Donanımıda titaniumx paket ile birlikte çok elit bir araç vaad ediyor..2.0 motor olması ülkemizdeki rezil vergi sisteminden dolayı bu rakamlara çıkıyor..Kısacası parasını sonuna kadar hakeden bir SUV.

İyi forumlar

-1 bu benim düşüncem..
  • Bana biraz küçük gibi geldi, nissan Quashqai nin biraz büyüğü. Motor hacmi 2.0 olduğu için ötv den dolayı fiyat yükseliyor. 2.0 motor hacimli bir araç alacaksam boyutlarınında büyük olmasını isterim, captiva hem otomatik vites hemde 7 koltuklu, fiyatıda uygun.
  • ben bu arabayı ilk gördüm 50 - 60 arası olur dedim bir baktım 83 yuh o fiyata daha iyi jipler alınır ikinci el x5 alınır

ford türkiyeye büyük bir reklam ile ford sokmaya çalışıyor fiyatı pahalı ne kadar satarsa o kadar kazık atar görürsünüz araba 60 a kadar düşecek fiyatı hadi cok attıysam 70 kesin ;)
  • Arkadaşlar o fiyata X5 in 4400 motorlu aracını alabilirsiniz. Vergi ya da benzin parasını göze alıyorsanız tabi. Birde 2000 model. Ama 83000 e 2008 model, 2000 motor ve dizel alabiliyorsunuz.

quote:

Orjinalden alıntı: icaa_61

ben bu arabayı ilk gördüm 50 - 60 arası olur dedim bir baktım 83 yuh o fiyata daha iyi jipler alınır ikinci el x5 alınır

ford türkiyeye büyük bir reklam ile ford sokmaya çalışıyor fiyatı pahalı ne kadar satarsa o kadar kazık atar görürsünüz araba 60 a kadar düşecek fiyatı hadi cok attıysam 70 kesin ;)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.