Şimdi Ara

.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. (508. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: mturktan
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.975
Cevap
108
Favori
704.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Acemiliğimize gelmiş bende sonradan gördüm direksiyon üzerinde yazıyor airbag. Ön yan yolcu konsolunda üst tarafta airbag yazdığını görüyordum ama direksiyonda yazanı farketmemişim.
  • onat kullanıcısına yanıt
    Tamam sonradan bende farkettim direksiyon üzerinde airbag yazdığını. Ancak Spiegen 12T car mount araç telefon tutacağını 1 nolu gösterdiğim konsol kısmına fazla bastırmadan ve uğraşmadan çok kolay oturttum ve denemeler yaptım gayet sağlam duruyor, kullanışlı ve kaliteli malzemeden yapılmış bir aksesuar. Tavsiye ederim. Konsolda koyduğum yeri "X" ile işaretledim resimde. .::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frig11 -- 17 Mart 2017; 15:39:10 >

• batak12 kullanıcısına yanıt
    Konya

Beyaz renk

Güzel baya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 1.5 ecobost selective kuga aldım.araçta cycolone multimedya sistem var ama navigasyon kartı yok.navigasyonu çalıştırmak için ne yapmam gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 009selcuk

arkadaşlar 1.5 ecobost selective kuga aldım.araçta cycolone multimedya sistem var ama navigasyon kartı yok.navigasyonu çalıştırmak için ne yapmam gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim.

USB karta dosyayı atın ayarlardan navi kısa yolunu usb'deki dosya ile eşleştirin.

Ya da karta dosyayı yükleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 18 Mart 2017; 13:12:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Orijinalden alıntı: 009selcuk

arkadaşlar 1.5 ecobost selective kuga aldım.araçta cycolone multimedya sistem var ama navigasyon kartı yok.navigasyonu çalıştırmak için ne yapmam gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim.

USB karta dosyayı atın ayarlardan navi kısa yolunu usb'deki dosya ile eşleştirin.

Ya da karta dosyayı yükleyin

Peki Navigasyonunuz var mı?

Karta yükleyip çalıştırmak ikinci plan. İgo tavsiye ederim.
  • 009selcuk 0 kullanıcısına yanıt
    http://www.cyclone.com.tr/destek.asp

• 009selcuk 0 kullanıcısına yanıt
    Navigasyon yazılımıcihazdan veya SDkarttan silinmiş ise dosyaların tekrar gönderilmesi konusunda Lisans Numaranızı infonav@infotech.com.tradresine mail atarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Araç içimonte(OEM, Universal) cihazlarda yazılım dosyaları SDkart içerisinde yer alır ve lisans numarası 8karakterli Storage ID dir.

Lisans numaranızı navigasyon menüsünde Ayarlar\Hakkında}Seri Numaraları bölümünden öğrenebilirsiniz.

Lisans numaranızı lütfen saklayınız, daha sonraki harita güncelleme işlemlerini de aynı lisans numarası ile gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.infonav.com.tr/index.php/destek

• Arkadaşlar, aşağıdaki ürünü getirtmenin sizce bir yolu var mı? Adamlar, şirket olmadığım için fiyat bile vermiyorlar. :(

https://tw901043830.fm.alibaba.com/product/50028166519-230679407/For_FORD_KUGA_CAR_GPS_with_DVD_Sync2_DVD_GPS.html?spm=a2700.8304367.0.0.krgZYE
  • arkadaşlar selam
    her iki ön koltuğun, kapıya bakan taraflarında, bel desteğinin olduğu yan taraflarda, derinin altında bariz çıkıntılar var. sanki koltuğun yan desteğinde içeride yay varda o yay atmış gibi. siz böyle bir şey farkettiniz mi yoksa benim koltuklarda hakikaten bir deformasyon mu var. anlayamadım.
    önümüzdeki ayın sonunda bakım var zaten. gidince servise gösteririm ama... merak ettim.
  • http://www.roadnavi.com/product/m362-ford-kuga-media-satnav-2013-14/

Bu ürün selective donanımdaki otomatik parkı destekleyen tek android galiba. Türkiyede bulamadım ama nasıl temin edilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dreko2000

http://www.roadnavi.com/product/m362-ford-kuga-media-satnav-2013-14/

Bu ürün selective donanımdaki otomatik parkı destekleyen tek android galiba. Türkiyede bulamadım ama nasıl temin edilir ?

Bunun cyclone den ne farkı var ki?

Bence .::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. ekranı şu hale getirseler daha iyi alıcı bulurlar.

• onat kullanıcısına yanıt
    8"lik modeller için arayüz modülü. Orjinallere dokunmadan, içerdeki boşluğa bu modül ilaveten takılıyor. Araç üzerinde ki "sound" tuşuna 3 sn basılı tutulunca cihazın kendi arayüzüne geçiyor. Bununla birlikte, popüler navigasyon uygulamaları yükleyebilirsin. Kameraları takarsan araca çevresel görüş imkanı ve piyasada "dash cam" diye satılan kaza anında ön kamerayı aktif eden sistemi kazandırmış olursun. Gerekli değil ama TV ve DVD'de izleyebiliyor ve internete'de bağlanabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nikond90 -- 22 Mart 2017; 14:33:56 >
  • merhaba arkadaşlar,

Ford orijinal navigasyonun haritasını nasıl güncelleyebiliriz?
  • 1.5 ecoboost sahibi arkadaslar sehir içi yakit tüketiminiz nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: onat

quote:

Bence .::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. ekranı şu hale getirseler daha iyi alıcı bulurlar.

Farkı android işletim sistemi olması. Uygulamalar güzel çalışır. Ekran konusunda bence de mümkün olduğunca yakına getirmeli dokunmatiği, hatta en öne ladar gelse çok güzel olur

• quote:

quote:

quote:

Farkı android işletim sistemi olması. Uygulamalar güzel çalışır. Ekran konusunda bence de mümkün olduğunca yakına getirmeli dokunmatiği, hatta en öne ladar gelse çok güzel olur

Tabi kullanıcılar adına ahkam kesmemek lazım. Ben yaklaşık 3 yıl cyclone sistem kullandım ve ne bir kitlenme oldu nede herhangi bir extra uygulamaya ihtiyaç duydum.
    Değiştirme nedenim de hareket halinde uzak kaldığı için ekrana dokunma aşamasında 2 önemli kaza riski atlattım. Malum bu sistemi takınca aracın güvenlik özelliklerinden birini de iptal etmiş oluyoruz.Bütün bunların sonucu eşim tarafından sistemin imhasına karar verildi :)

Ekran öne çekildiğinde tabiki risk daha azalıyor. Resim üzerindeki ekran 16/9 formatında gözüküyor ve gerçekten çok şık gözüküyor. Ama bildiğim kadarı ile böyle bir ekran yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: kertenkelek

merhaba arkadaşlar,

Ford orijinal navigasyonun haritasını nasıl güncelleyebiliriz?

Aynı soruyu bende soruyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tabi kullanıcılar adına ahkam kesmemek lazım. Ben yaklaşık 3 yıl cyclone sistem kullandım ve ne bir kitlenme oldu nede herhangi bir extra uygulamaya ihtiyaç duydum.
    Değiştirme nedenim de hareket halinde uzak kaldığı için ekrana dokunma aşamasında 2 önemli kaza riski atlattım. Malum bu sistemi takınca aracın güvenlik özelliklerinden birini de iptal etmiş oluyoruz.Bütün bunların sonucu eşim tarafından sistemin imhasına karar verildi :)

Ekran öne çekildiğinde tabiki risk daha azalıyor. Resim üzerindeki ekran 16/9 formatında gözüküyor ve gerçekten çok şık gözüküyor. Ama bildiğim kadarı ile böyle bir ekran yok.

Ahkam kesmedim ama windowsla yapamayacağın şeyler var. Whatsapp dan gelen sesli aramaları cevaplamak gibi. Android her açıdan daha kullanışlı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ahkam kesmedim ama windowsla yapamayacağın şeyler var. Whatsapp dan gelen sesli aramaları cevaplamak gibi. Android her açıdan daha kullanışlı.

Ahkam kesmeyi kendi adıma belirttim sizin için değil.

Android tabiki win ce sisteme göre daha hızlı, daha kişiselleştirilebilir bir sistem.

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.