Şimdi Ara

.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. (505. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.975
Cevap
108
Favori
704.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Led gündüz farlarının herhangi bir dezavantajı var mıdır peki? Uygulaması kolay olur mu?
  • medxr13 M kullanıcısına yanıt
    Uygulayan 1 arkadas vardi sanirim . Ama kimdi hatirlamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada Ford-Türkiye sayfamıza herkesi davet ediyorum arkadaşlar.

https://www.facebook.com/groups/fordkugaturkey/
  • Çevresindeki bayilerde eski kasa 0 km selective veya titanium donanım araç gören var mı? Yenilemek istiyorum ama araç yok .

• Bu arada takasa vermek isteyince araçların durumu feci. Yeni kasayı beğenmediğim için Nissan ve Hyundai ye baktım. Takasta Otokoç un 80 verdiği araca 70 veriyorlar

• Merhaba

Aşağıdaki linkte benzer tesla tipi uygulama var translate kullanılarak uygulamada karşılaşılan durumlar incelenebilir

benim vaktim olmadığı için taktığım gibi duruyor zira

http://www.fkclub.ru/forum/viewtopic.php?f=122&t=8962

• Direksiyondan kontrol henüz çalıştıramadım

Bu işten anlayan bir yere gitmem lazım.

• Lütfen aşağıdaki linki de inceleyin. Burada daha detaylı gösterilmiş.

https://www.drive2.ru/l/465244602471809326/

• Yaptığı test sonucu Kuga aracı değersizleştiren bu arkadaşa elinizden geldiğinizce cevap vermenizi rica ediyorum arkadaşlar.

https://www.youtube.com/watch?v=vN9pm9EAzBk&feature=youtu.be
  • Maalesef ülkemizde Ford'a karşı bir antipati var. Amerikan olduğundan mıdır nedir anlamadım. Herkesin görüşü kendine. Adam dayamış koltuğu arka koltuğa, içi dar diyor.

İç hacmi olsun, dinamikliği olsun, 4 çekeri olsun, konforu olsun, ben arabamdan memnunum.
  • nikond90 kullanıcısına yanıt
    bu adamın yaptığı testin ben. aynı adam EDGE testinde KUGA yı yere göğe sığdıramıyor. testi geçen hafta izlerken arka koltuk diz mesafesini görünce gözlerime inanamadım. böyle bir yanıltma olamaz. makyazlı kugayı bizim bilmediğimiz bir şekilde küçültmüşler herhalde dedim. saçma .
    eğer bu mesleği yapacaksan objektif olacaksın abicim. bunun neresini ciddiye alıp altına yorum yapacaksın ki.
    kuganın iç hacmi sınıfındaki tüm rakiplerinden fazladır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordlegolas83

bu adamın yaptığı testin ben. aynı adam EDGE testinde KUGA yı yere göğe sığdıramıyor. testi geçen hafta izlerken arka koltuk diz mesafesini görünce gözlerime inanamadım. böyle bir yanıltma olamaz. makyazlı kugayı bizim bilmediğimiz bir şekilde küçültmüşler herhalde dedim. saçma .
    eğer bu mesleği yapacaksan objektif olacaksın abicim. bunun neresini ciddiye alıp altına yorum yapacaksın ki.
    kuganın iç hacmi sınıfındaki tüm rakiplerinden fazladır.

Hocam, iki kelimede olsa video altına yorum yapmak lazım. Bu kişilerin algısı yüzünden araçlarımız ikinci elde sıkıntı çekiyor.
  • onat kullanıcısına yanıt
    Seni kirmam Onat abi. Yazarim abicim

• Harcadigim 2 dk ya üzülürüm o adam icin . Ford un bunlari gormesi lazım. Tarafsiz olmayan adama arac vermeyeceksin

Valla Onat Bey , bu gibi insanları kaale almak hata olur, bu tarz insanlar oturdukları yerden herşeyi eleştirir, beğenmez, ama iş trafiğe geldiği zaman Kugayı görünce etkilenirler , ağızları açık şekilde bakarlar, çoğu yorum yazan arkadaş niteliksiz , babalarının aldıkları araçları sanki markayı satın almışcasına taparlar ve savunurlar. Genelde YouTube aleminde böyle troller çoktur, attığınız videoda izleyici kitlesi belli, boşuna çanınızı sıkmayın,kugayı kullanan bilir dostlar.Biz keyifini sürelim diğer arkadaşlarda ömür boyu laf yapsınlar.. Nejoz..

• Valla arkadaşlar bizim cephede işler iyi. Güzel bir araç kullanıyoruz ve bunun farkındayız. Peki bu aracı satın alırken kimselere sormadık mı,test videolarını liste yapıp günlerce değerlendirmedik mi? Tabi ki son kararı kendi test ve kriterlerimiz belirlerdi ama diğer yorumlardan olumlu veya olumsuz etkilenmedik dersek yalan olur. En azından kendi adıma.

Benim bu aracı almamda ki etkenlerden biri neydi biliyor musunuz, Amarok'un kuru zeminde çıkamadığı yeri Kuga'nın islak zeminde çıktığı test videosuydu.Elemanın şu cümlesini hiç unutmam test başındaki."çıkarsa kesin alın"

Diyeceğim o ki araçlarımızın daha çok satılır olması, ikinci elde değerini yitirmemesi hadi bunları geçtim değersizleştirilmesi ni tamamen alıcı üzerindeki yönlendirme, ve algı ile oluştuğuna inanıyorum.Yoksa kullanan ne kullandığını biliyor.

Sonuçta testini düzgün yapan insanlara saygı duyarım. Aaracın eksiğini objektif bir dilde anlatılması biz tüketicilerin lehine bir davranıştır ama ön yargılı olanlara da iki çift lafımı esirgemem.

Çok selamlar,

And dediğiniz testi yapmıştı , şuna kendisi otoparktan ayrılmış.

• arkadaşlar merhaba, 2013 trend x otm. kullanıyorum 4 yıldır. kısa bir süredir de forumu takip ediyorum. navigasyon sistemi taktırmış olan arkadaşlar cyclone, avgo veya başka hangi markayı tavsiye edersiniz? donma problemi olmayan, açılması uzun sürmeyen gibi düşünerek hangi markayı tercih etmemi önerirsiniz? teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: overlast

arkadaşlar merhaba, 2013 trend x otm. kullanıyorum 4 yıldır. kısa bir süredir de forumu takip ediyorum. navigasyon sistemi taktırmış olan arkadaşlar cyclone, avgo veya başka hangi markayı tavsiye edersiniz? donma problemi olmayan, açılması uzun sürmeyen gibi düşünerek hangi markayı tercih etmemi önerirsiniz? teşekkürler şimdiden

cyclone tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

quote:

Orijinalden alıntı: overlast

arkadaşlar merhaba, 2013 trend x otm. kullanıyorum 4 yıldır. kısa bir süredir de forumu takip ediyorum. navigasyon sistemi taktırmış olan arkadaşlar cyclone, avgo veya başka hangi markayı tavsiye edersiniz? donma problemi olmayan, açılması uzun sürmeyen gibi düşünerek hangi markayı tercih etmemi önerirsiniz? teşekkürler şimdiden

cyclone tavsiye ederim.

Teşekkürler 👍🏼👍🏼

• 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.