Şimdi Ara

.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. (501. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.975
Cevap
108
Favori
704.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstadım çok çok teşekkürler. Aklıma takılan herşeyi cevapladinız kuga icin ozel uretilmis landirenzo lpg ile gorustum. 5000 tlye takacaklar ve arac garanti disi kalmiyormus. inşallah bu hafta sonuna kadar bende aranıza katılacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bende de 2015 1.5 Selective Kuga var şu anlık sormak istediğim şey arabadan anahtarla birlikte uzaklaşınca sizin kugalarınız otomatik olarak kapıları kilitliyor mu ? Benim ki kilitlemiyorda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuga14 -- 24 Ocak 2017; 22:13:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuga14 K kullanıcısına yanıt
    Maalesef kilitlenmiyor. Fakat yanlışlıkla düğmeye bastınız kilit açıldı ama kapıları açmadınız, işte o zaman belirli bir süre sonra kendi kendine tekrar kilitliyor.
  • loadingmaster kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rdsecuriter kullanıcısına yanıt
    Montaj ne zaman abicim

• lordlegolas83 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    iş yoğunluğundan fırsat bulamadım henüz.
    en kısa sürede deneyeceğim bakalım belki bu hafta sonu inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdsecuriter

Merhaba,
    iş yoğunluğundan fırsat bulamadım henüz.
    en kısa sürede deneyeceğim bakalım belki bu hafta sonu inşallah.

Hayırlı olsun tekrar . Montaj resim, video vs destekli olursa seviniriz. Birde mevcutta sizin araç model ve donanım neydi?
  • Kuga için farklı bir sistem önerebilirim..ben yakında bunu uygulayacağım..üst ekran yerinde kalıyor..
    teyp çerçevesi..teybin tuş takımı ve arkasındaki cd sürücüsü çıkarılıyor..
     .::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::.
    yuva içine android işletim sistemli universal cihaz yerleştiriliyor..

üst ekrana elektrik çekiliyor..isterseniz sadece saat ve tarih isterseniz radyo bilgileri de görülebiliyor..androidlerde direksiyon kumanda uyumu sorunu yok..bazı wince cihazlarda sorun olabiliyor..onun içinde ara aparat mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi türbülans -- 27 Ocak 2017; 21:55:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: türbülans

Kuga için farklı bir sistem önerebilirim..ben yakında bunu uygulayacağım..üst ekran yerinde kalıyor..

üst ekrana elektrik çekiliyor..isterseniz sadece saat ve tarih isterseniz radyo bilgileri de görülebiliyor..androidlerde direksiyon kumanda uyumu sorunu yok..bazı wince cihazlarda sorun olabiliyor..onun içinde ara aparat mevcut

uzun zaman önce paylaştığım sistem. Uygularsanız peşinden gelen çok olacaktır ki şu an için en ideal sistem bu. İyi bir alpine, kenwood veya pioneer ile 10 numara sistem olacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=4sjABKIokTQ&t=64s

https://www.youtube.com/watch?v=pQr6PzykJq4

• quote:

Kuga için farklı bir sistem önerebilirim..ben yakında bunu uygulayacağım..üst ekran yerinde kalıyor..

uzun zaman önce paylaştığım sistem. Uygularsanız peşinden gelen çok olacaktır ki şu an için en ideal sistem bu. İyi bir alpine, kenwood veya pioneer ile 10 numara sistem olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: onat

quote:

uzun zaman önce paylaştığım sistem. Uygularsanız peşinden gelen çok olacaktır ki şu an için en ideal sistem bu. İyi bir alpine, kenwood veya pioneer ile 10 numara sistem olur.

benim araç trend x..yukarıdaki saat konusunda problem yaşadınız mı?ustam saat ne olacak bakacağız dedi elektrik çekeriz falan dedi ama sadce o konuda tereddütüm var..şizin saat çalışıyormu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onat

quote:

benim araç trend x..yukarıdaki saat konusunda problem yaşadınız mı?ustam saat ne olacak bakacağız dedi elektrik çekeriz falan dedi ama sadce o konuda tereddütüm var..şizin saat çalışıyormu?

Yok ben bu sistemi kullanmadım hiç . Peşine düştük ama sonrasında cyclone taktık. Hoş onuda çıkarıp sattık şimdi.
    Bu işlerde ustanızın işinin ehli olmasına çok dikkat ediniz.

Paylaştığım sistem ve montaj için İstanbul dahttps://www.aktepesound.com/ ile irtibat kurabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onat -- 28 Ocak 2017; 12:30:44 >

•  .::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. .::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::.

• onat kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

araç 2015 1.5 trendx otomatik.

cihaz 2GB ram 64GB ,bugün kendi çapımızda takmaya çalıştık resim üstte.
  • Bluetooth çalışıyor tel rehberi çok hızlı transfer etti.
    wifi çalışıyor sıkıntı, yok.
    video oynatma ok
    radio, ok
    navigasyon yüklü değil müsait bir anda yüklenecek, gps var modül takıldı.google haritalar çalışıyor.
    üzerindeki tüm düğmeler çalışıyor ,4 lü düğmesi ,kapıların kilitli olduğunu gösteren led ışık çalışıyor.
    geri vitese atınca kamera soruyor sensörler orjinal olmadığı için ekranda göstermiyor,geri vites kamerası yok bende bu arada.
    360 derece kamera için giriş ve kablolar var ancak kamera olmadığı için göstermiyor
  • Herkeze merhaba bende suv segmenti bir arac arayisindayim 2012 civic sahibiyim dizel otm onumuzdeki ay sonu geliyormus bugun kugayi inceledim test araci yokmus teste cikamadim ama malzeme kalitesi beni tatmin etti fordlarin ic mekani en buyuk handikapimdi ama ic mekanda gozume cirkin gelen beni rahatsiz eden birsey yok begemdim ic kapi kollari tas gibi resmen bmw 5 kasada bile kapiyi kapatirken kol oynuyor hissi veriykr ama kuganin sapasaglam geldi bilmem anlatabildimmi soylemek istedigim kapilarin ici dolu ve saglamlim hissi veriyor birkac sorum olacak

1 dizel otm sizce nasil bir fiyatla gelir kafamdaki rakam butcem dogrultusunda selectiv icin 125

2 aracta tek begenmedigim sey surus pozisyonu konsol cok yularda ve iceri gomuldum sanki benim icin bir nebze sikinti yok ama hanimda surecek civici suruyor sorunsuz kugada sikinti yasarmi ben sofor kabininde kendimi dis ortama hakim hissedemedim arkadasimda focus vardi ondada ayni hissi yasadim

3 benzinli motorlar turbomu eger oyleyse tup sorun diye dusunuyorum

4 aracin segmenti c suvmu qq kadjar sinifi yoksa d suv mudur xtrail crv sinifimi satis temsilcileri saolsun birsey bilmiyor c suv diyor 3 dakka sonra xtrail sinifinda diyor baska bayi sanrof guvenlik acisindan yok diyor e diger aracinizda var diyorum ses yok kimseye guvenim kalmadi asla satis temsikcisinden bikgi almak istemiyorum o yuzden

5 kasa makyajli 1 2 yil sonra kasa degistirirse uzulurum gundemde yeni kasa gibi bir soylenti varmi

Simdiden herkeze tesekkur ederim

• rdsecuriter kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun. Güle güle kullanin.. cok guzel olmus.

Geri gorus kamerasini takarsaniz islem tamamdır herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordlegolas83 -- 28 Ocak 2017; 20:51:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdsecuriter

.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. .::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::.

Çok güzel olmuş. Bayıldım. Çözünürlük kaç ve nasıl gözüküyor.

İyi günlerde kullanın.

• Çok güzel ve orjinal gibi durmuş, çok renk katmış kokpite. Hayırlı olsun. Kaça malolur acaba buralara getirtmek?
  • lordlegolas83 kullanıcısına yanıt
    iyi niyetlerini bildiren herkese teşekkür ederim.
    montajını nerede nasıl yaptırırım diye düşünürken dedim ki bizim birader ile yapalım kendisi Volkswagen grubu araçların diplomalı mekatronikçisi 5 yıl yetkili servis atölye yöneticiliği var, bu arada ben biraz hassas olduğum için montaj esnasında ufak tefek gerginlikler oldu tabii o detaylara girmiyorum
    geri görüş kamerası almadığım için takamadık,
    hoş vakitte yoktu, arkadan öne kadar kablo çekilecek muhtemelen.
    direksiyondaki tuşları tanıtmadım henüz. Öyle bir menü var.
    kutudan bir sürü kablo çıkıyor bunlardan bir tanesi obd2 soketli onu takınca araç devri, km vs. çalışıyor yalnız onu takınca obd2 kapağı tam kapanmıyor onu takmadım
    sonra bakarız diye.
    bu arada klima fonksiyonları çalışıyor, araç kapılarının açık olduğu (hangi kapı açık ise yada bagaj kapağı ayrı ayrı) vs. görebiliyorsunuz ana ekrana otomatik geliyor kapıları kapatınca kendi kayboluyor.
    sistem fiziki olarak uyumlu ancak yine de birleşim noktalarında ufak tefek problemler var fotodan gözüküyor. mükemmel hale gelebilir mümkünatı var ancak uğraşmak lazım ben bu şekilde bıraktım.
    bu sistemde DVD yok orjinalini söktük kenara koyduk, bu arada torpido gözüne bir tane usb bir tanede micro usb kablosu sallandırdık. Kutudan çıkan kendi kabloları. Henüz denemedim.
    satın alınan sistemde üst kapakta segman yok mevcuttaki segmanları söküp ona taktık.
    müsait bir zamanda ekran menülerinin tek tek fotosunu çekmeye çalışırım.
    bu arada kutudan bir sürü kablo çıkıyor,montaj için sac braketler vidalar hatta ekranı silmek için bez bile koymuşlar.kablolar arasında aux girişleri,dvr,arka kamera 360 derece kamera bağlantı kabloları vs hepsi var.
    edit:tekrar hatırlatmak istiyorum 64GB, 32GB değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdsecuriter -- 29 Ocak 2017; 9:33:47 >

• 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.