Şimdi Ara

.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.975
Cevap
108
Favori
704.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fabrika verisi 10,2 lt şehir içi ise 13 lt'den aşağı yakmayacaktır. O yüzden ekonomik olsun diyenler 180 ps 1.6'dan uzak durmalılar.
  • Sony navigasyon sistemi opsiyonuda gelmiş. 3250 tl.
  • fiyatı özellikleri falan bayaa övdüm ama şunu da belirteyim dıştan acayip tipsiz bir araç.
  • Bu fiyatla Mokkayı öldürür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Bu fiyatla Mokkayı öldürür.

mokka zaten bu araca göre alt segmentte. saçma sapan fiyatlı, saçma sapan bir araç. mokka'nın rakipleri juke ile urban cruiser. yakında yeni rakipleri 2008 ile cantur mu nedir o gelecek.

şimdi hepsi paşa paşa fiyat kıracaklar, helal olsun ford'a bu defa. baz donanımı da yeterli tutulmuş. 65.000'e 4*4 180 hp tam otomatik araç üstelik crossover'dan çok suv'a göz kırpıyor. biraz da tipi güzel olaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 19 Şubat 2013; 12:56:00 >
  • Oha fiyat cok iyi..

Kuga icin bedava bu rakamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direksiyon olmamış. Vites de çok yukarda.
  • Oha bu araba için şahane bir rakam şaka gibi
  • 65 bine otomatik 4x4 hemde ford. mükemmel. yakıt tüketimi çok fazla tabi. bence piyasayı kasıp kavurur bu araç. şimdi gidip alasım geldi.
  • Daha başka bir bakış açısı sunayım ben 1.6 dizel poweshift gelseydi bence o zaman sallardı
  • Fiyat muhteşem.Tüm segmentlerden alıcıların aklını çelecek bir politika izlemişler.Ford'u takdir ettim.Ben bile çok arada kaldım şu an.
  • Uzun vadede Crossover almayı düşünen ben için iyi haber bunlar. Baz donanım benim için gayet yeterli, ayrıca Crossover desek bile aracın ölçüleri rakiplerinden oldukça büyük duruyor, en azından görünüşü diyeyim. Sırada Honda Urban SUV var....
  • donanımlar nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

SUV veya emsali işte 4x4 alıp çok yakar mı demek bana çok komik geliyor

Çoğu kişi ihtiyaçdan değil, hava atmak için biniyor bu tarz jip diye tabir edilen araçlara ve sonra ''az yaksın LPG'' fln.

Araziye çıktığında da az yaksın diyecek misiniz yoksa sadece camlara siyah film vitese tesbih asfalt da sürmek için mi?

O zaman amerikalılar bildiğin dağda yaşıyolar o halde.

• Güzel araba umarım çok satar.
  • Cam tavan ile birlikte 180 ps otomatik vites Kuga 68 bin tl gibi bir rakama alınabiliyor :S.Başta C ve D segmenti olmak üzere tozunu atar piyasanın şu an.En yakın zamanda bir Ford bayisine gidip detaylı fiyat alacağım.Muhtemelen autoshow'dan beri araç arayışında olduğum dönem son buldu.Hayatta sıfır araç almam diyordum ama iş değişti şimdi.
  • Otomatik için 65 K çok iyi bir fiyat, kendi aracım diye konuşmuyorum ama tam bir İX35 katili. Tiguan yine satar bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 19 Şubat 2013; 13:59:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

SUV veya emsali işte 4x4 alıp çok yakar mı demek bana çok komik geliyor

Çoğu kişi ihtiyaçdan değil, hava atmak için biniyor bu tarz jip diye tabir edilen araçlara ve sonra ''az yaksın LPG'' fln.

Araziye çıktığında da az yaksın diyecek misiniz yoksa sadece camlara siyah film vitese tesbih asfalt da sürmek için mi?

bizim millet kadar enayisi yok.. az yaksın diye değil biz hariç tüm dünya ne kadara biniyorsa onlar kadar ucuz olmasa da biraz yaklaşalım diye lpg tercih ediyor..yani macar adam km si 20-25 krşa binerken sen en az 40 krşa biniyorsan altında maseratide olsa alternatif arayacaksın..ayrıca jip diye bir sınıf yok..

yalnız yeni kuga otomatik ve 4*4 özelliği ile piyasadan sportage ve ix35 sildi.. bravo ecoboosta lpg uygulanıyorsa çok mantıklı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi дltuğ -- 19 Şubat 2013; 14:09:34 >

• 4.5 yıl beklicem
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.