Şimdi Ara

Ford kuga 1.5 ecoboost Otm.Alınır mı Alsak Satılır mı Yardım!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
27.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2500 kazanıp çok km yapan biri Kuga kullanmamalı.

Araç sıkıntısı olmayan düzgün bir SUV. 4*4'ü Subaru dan sonra bu sınıfta en iyisi.

Sürüşü yüksek bir focus gibi zaten altyapı focus st ile aynı.

Lakin bu araç yakar. Uzun yolda 8-9 trafikte 12-13 şehiriçi 10-12 arası tüketir.

1700 kg 180 beygir araç zaten daha az yakmaz.
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Evet yakitini biliyoruz da bakımları nasıldır acaba dizel logan a göre sonuç ta benzinli çok uçuk değildir diye düşünüyorum.Bir ikinci elde alsak gider mi paraya çevirmek için logandan sonra bayağı korktuk satamayinca😔
  • Neden SUV istiyorsunuz?
  • Fordun en iyi aracı kuga bana göre

Diğerleri suv bu hakiki jip

Tabi yakıt yakıt yakıt
  • Bu kişi block listenizde. Bloğu kaldır

Zannımca yine hakaret ve laf sokma vardır içerikte
  • gokhan3368 G kullanıcısına yanıt
    Bakımları uygun, ikinci eli yavaş.
  • 1.5 tdci olanini hocalarimizdan biri aldi 8.5 9 yakiyor benzinliyi dusunemiyorum alma kardesim alma yakma kendini. Galerici de onu satamadigi icin takas yapiyor seninle
  • aracı değiştirmek istiyorsanız 1.2 tce clio fiesta 1.5tdci i20 gibi araçlara bakın. Özellikle clionun yıllık maliyeti çok aza geliyor. Bende bizin peder beye alacağım ileride. Şuanki aracının masrafının neredeyse yarısı oluyor totalde. kuga'yı alırsınız ama satarken binerken 2500 gelirli insanı yorar. 5bin olsa okey
  • Ortalama tüketimi 10lt ,göze alıyorsanız neden olmasın?
    Gülü seven dikenine katlanır olacak başka yolu yok. Sonuçta 180 beygir arabaya herkes binemiyor. Hem 180 beygir olsun hem yakmasın kimse diyemez zaten. Alacağı araba çoğu kişinin piyasa bu halde iken tereddüt edeceği bir araba.
  • Kankkunen kullanıcısına yanıt
    Kardeşim babam arazide kullanmak istiyor köye fln gidiyor altı yüksek olsun diyor narin olmasın diyor.
  • Allizzwell27 A kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeş bizi tek düşündüren kriter de bu zaten.Yakit 😔
    Benzin ucuz olsa 1 dk düşünmem o derece beğendiğim bir araç ana şehir içi 10 litre üzeri tüketimi var .Beni yorar
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Zarar edilir mi peki.babam gerçi 2veya 3 aşağı veririm satarım diyor.yakitina dayamazsam diye.
  • eko33 E kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız galiba😔Ama adam aracı getireli bir hafta oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan3368

Kardeşim babam arazide kullanmak istiyor köye fln gidiyor altı yüksek olsun diyor narin olmasın diyor.

Öyleyse Suzuki Vitara da bakabilirsiniz, yakıtı Kuga’dan iyidir, dört çekeri de Kuga’dan aşağı kalmaz.
    Evet o aracada çok baktık düz motor olunca pek bir performansı yok begenmedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan3368

Evet o aracada çok baktık düz motor olunca pek bir performansı yok begenmedik.

Öyleyse,eğer dizel bir araç alamıyorsanız, Kuga’nın yakıtına razı olacaksınız. 1.2 Motorlu kötü Qashqai ile şehir içi 8.8lt görüyorum, Kuga daha fazla yakacaktır.
    Aynen babam da öyle düşünüyor 1.2 QQ ya bakmış tik bu 9 lt yakacagina kuga 11 yaksin razıyım asaleti yeter demişti 😊 Ama piyasası olmayınca sonra satamam diye kodrrkuyor.
    İlk satış sonrasında pek zarar ettirmez. Ama satışı yavaş olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.