Şimdi Ara

FORD FOCUS ZETEC-S ile ilgili bilgi ve deneyimlerinizi baylaşalım.(eski kasa) (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.683
Cevap
8
Favori
434.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    KULLANMA KILAVUZU OLMAYAN İÇİN YARARLI FOCUS 1
  • GÜNCEL.
    FORD FOCUS 1 ZETEC-S ile + ve - yönlerinizi söyleyin.. =)
    Ben söyleyim
    + Klasik bir laf olmuştur. Yol tutuş mükemmel
    + Ses sistemi Çok iyi.
    + Konfor Orta Derece Süspansiyonlar biraz sert fakat uzun yolda rahat.
    +Sedan kasa olmasına rağmen tatmin edici LPG ile performans.
    +Koltuklar 2000 model olmasına rağmen hala sert ve rahat
    +Mükemmel bir kokpite sahip olması =),
    +İç te kullanılan malzemeler kaliteli
    - Yönleri
    -Rüzgar sesi.
    -Vites topuzu ve dikiz aynasının kalitesiz olması.
  • Güncellll
  • arkadaşlar otomatik şanzımanda o\d tuşu hakkında sorum olacaktı;normal kullanımlarda(şehir içi düz yolda falan) gösterge panelindeki yeşil ışık yanar konumda mı sönük durumda mı olmalı ?araba sollarken mesela hızlanmak istiyorum ;o yeşil ışık yanmalı mı yanmamalı mı??
  • arkadaslar bizim peryodik bakımlar 10k da mı yoksa 15k dami yapiliyodu..(2001 focus hb)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkartaln

arkadaslar bizim peryodik bakımlar 10k da mı yoksa 15k dami yapiliyodu..(2001 focus hb)

15000
  • cevap için teşekkürler.
  • evet arkadaşlar 2006dan beri kullandığım 2000 focus ghiam dün akşam çalışmadı benzin göstergesi önce 0 ı gösterdi stop edince bir daha çalışmadı acaba şamandra mı yoksa benzin pompası mı bilemedim araba lpgli bu arada arkadaşlar
  • arkadaşlar bugün şamandra artı pompa değişti visteon marka takıldı 225 tl artı benzin filtresi 15 tl 80 tl de işçilik aldılar...
  • Arkadaşlar ford ambiante 2000 aracım 105.000 km de ve ilk sahibi olarak dikkatli ve itinalı kullanmaya çalışıyorum. Fren yaptığımda çok rahatsız edici olmamakla birlikte direksiyonda titreme var. ileride titreme fazlalaştığında balata disk değişimini düşünüyorum. İkinci arabam pozisyonuna düştüğünden genelde kısa mesafelerde ve az kullanıyorum. Frenleri bu durumda kullanmam ileride daha büyük sorun yaratabilir mi? Syg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cebor

Arkadaşlar ford ambiante 2000 aracım 105.000 km de ve ilk sahibi olarak dikkatli ve itinalı kullanmaya çalışıyorum. Fren yaptığımda çok rahatsız edici olmamakla birlikte direksiyonda titreme var. ileride titreme fazlalaştığında balata disk değişimini düşünüyorum. İkinci arabam pozisyonuna düştüğünden genelde kısa mesafelerde ve az kullanıyorum. Frenleri bu durumda kullanmam ileride daha büyük sorun yaratabilir mi? Syg.

Rot Balans
  • MERHABA ARKADAŞLAR 2009 FORD FOCUS TDCİ ARACIM VAR
    SORUN YASADIĞIM BİR KONU VAR BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ARKADASLARİN YARDIMINI İSTİYORUM
    BENİM ARACİMDA ÖNCEDEN KONTAGİ KAPATTIKTAN SONRA FARLAR ACIKSA UYARI SESİ VERİYODU BENİ İKAZ EDİYODU AMA SİMDİ CALİSMİYO NEDENSE... NEDEN KAYNAKLANIR. SAYGILARIMLA
  • cümleten s.a arkadaşlar bende 1 ay kadar önce 2000 focus aldım bugune kadar olmayan bugün gordugum bir damlama olmuş arabanın altına damlayan yer resimdeki yer bende acemiyim fazla tanımıyorum arabayı ilk arabam sizce nedir bu damlama görüşleriniz nedir yağ çubuguna felan baktım seviyede azalma felan yok uyarı ışıgı felanda yanmıyor olabilecek damlamalar neler olabilir su,yağ vb ?

FORD FOCUS ZETEC-S ile ilgili bilgi ve deneyimlerinizi baylaşalım.(eski kasa)

FORD FOCUS ZETEC-S ile ilgili bilgi ve deneyimlerinizi baylaşalım.(eski kasa)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazancakmak -- 6 Şubat 2013; 14:55:48 >

• 1999 model ford focus aracim var.yolda seyir halindeyken gaza yuklendigimde tekleme yapiyor.simdiden tesekkur ederim.bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kürşad32 K kullanıcısına yanıt
    aracı tekleme yaptıracak pek çok sebep olabilir, verdiğiniz bilgi yetersiz herhangi bir fikir yürütmek için, en güzeli aracı bilgisayara bağlatmak. AMA !
    arıza ışığı yanmıyorsa bilgisayarda da gözükmeyebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kürşad32

1999 model ford focus aracim var.yolda seyir halindeyken gaza yuklendigimde tekleme yapiyor.simdiden tesekkur ederim.bilgilendirirseniz sevinirim

Arıza ışığı yakmadan tekleme yapıyorsa ateşleme bobinidir.
  • İmzamdaki arabayı kullanıyorum.
    1.si araba içerisinden bagajı, anahtar dışında açma yöntemini bilen var mı? Düğme yok!!!

2.si araç OTOMATİK VİTES.. yeni aldığım dönemde özellikle araba soğukken stoplama 3-4 defa yaptı.
    Aradan 2 3 ay geçti yeniden stoplayacakmış gibi oluyor, hani kesik kesik öksürür gibi olur ya insan o hesap sizce neden yapar.

Not: Aracı almadan evvel kelebeği pismiş onu temizlettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcon57 -- 25 Mayıs 2017; 17:52:46 >
  • Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım. Focus 1.6 comf aldım. Araç genel olarak beklentilerimin üzerinde. Fakat bi sorunum var. Araç rolantide çalışırken 4 5 sn de bir ara da birşey sıkıyomuş gibi düşüp toplıyor ama bu düşme devir saatine yansımıyor. Devir sabit. Bu zorlama ile birlikte far açıksa farda göz kırpmalar felan oluyor.

2. Aracı kaldırırken bayılma oluyor bazen stop seviyesine geliyor hele bide klima açıksa aracı 2 bin devir gaz vermeden yarım debriyaj yaptırmadan kaldıramıyosun. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• cebor C kullanıcısına yanıt
    Fren disklerine baktırın

• arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım 2001 focus 1 ghia aracım var zetec-s motorlu ama 2 adet oksijen sensörü var ve otomatik aracım sensör 2 hata veriyor hata kodunun resmini aşşağıya bırakıyorum bide sensörlerin ikiside yeni değişti orjinali ile bana yardımcı olurmusunuz sürekli arıza ışığı yanıyor arabamda yakıt tüketimim lpg de 13 litre civarında rica ediyorum bana yardımcı olun aracımda 16 inc 195/50/16 jant lastik var

https://imgyukle.com/i/VrZzs
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.