Şimdi Ara

FORD FOCUS STOP LAMBALARI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni ford focusumun stop lambaları yanıyor mu diye az önce kontrol ettim de sadece 3. stop lambası yanıyor frene basınca. Yani şu bagaj kapağında uzun olan lamba. Diğerleri yanmıyor. Bu normal mi sizce ? Ya da bişeyi mi yanlış yapıyorum? Fikri olanlar yardımcı olabilir mi acaba? 2 lambanın birden bozulacağını sanmıyorum.

• Araç kaç model..
    Daha önce sorduysam kusura bakma..
    2000 ve 2001 model olanların fren lambaları ömrünü doldurdu.. Ben geçen yaz iki fren lambasınıda değişmiştim.. (2000 model)
    İçindeki teli sağlam olmasına rağmen fren lambası yanmıyordu.. Kontro letmekte fayda var..
  • Ben 2001 model focus HB sahibiyim. geçen hafta yeni aldığım focusun iki lambasını da değiştirdim. Ampüller ömrünü doldurmuştu. Basit bir operasyon..
  • Ben de öyle yaptım zaten.Ampuller patlamış..
  • benzincilerde satıyolar ampulleri 50 kuruş tanesi .çiftli olanlarından 2 tane alıp degiştirilebilir cok basit
  • arkadaşlar bende 2008 focus II hb var, stop ampulleri kırmızı Philips pr21/5 w 12v

hiç bir yerde bulamıyorum servise sordum tekine 40 tl diyor :s
  • kırmızı ampülü bulabilieceğin site adresi var yada sahibinden .com da bulabilirsin ford focus ıı kırmızı stop ampülü yazarsan çıkar 20 tl umarım işin görülür orjinel hemde
  • xanovera X kullanıcısına yanıt
    www.fordtoptancisi.com arkadaşım şurayı bi ara sor istersen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.