Şimdi Ara

FORD FOCUS satanların ve alacakların buluştuğu yer. (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
761
Cevap
16
Favori
92.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni kasa focus dizel aracini satan varsa temiz bir arac ariyorum. Kocaelideyim cok uzak olmamak koşulu ile diger illere gidebilirim. 1 2 binin onemi yok temiz olsun 3 kurus fazla olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınırından pahalı 2.el focus.bugün bayiden benzinli hb trend x paket focus için 42 bin tl fiyat aldım.birde 2.eline bakayım dedim 40500 ile 45000 arasında değişiyor.üstelik aynı paket titanyum x de değil.nasıl iş anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: clio 1.2 16 v

Sınırından pahalı 2.el focus.bugün bayiden benzinli hb trend x paket focus için 42 bin tl fiyat aldım.birde 2.eline bakayım dedim 40500 ile 45000 arasında değişiyor.üstelik aynı paket titanyum x de değil.nasıl iş anlamadım.

Aynı aracı eşime düşünüyoruz. Sakıncası yoksa hangi bayiden aldınız fiyat? Haftaya ben de 1-2 yerden fiyat alacağım...

• quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

quote:

Sınırından pahalı 2.el focus.bugün bayiden benzinli hb trend x paket focus için 42 bin tl fiyat aldım.birde 2.eline bakayım dedim 40500 ile 45000 arasında değişiyor.üstelik aynı paket titanyum x de değil.nasıl iş anlamadım.

Aynı aracı eşime düşünüyoruz. Sakıncası yoksa hangi bayiden aldınız fiyat? Haftaya ben de 1-2 yerden fiyat alacağım...

İzmir izkar dan.

• 2009-2012 arası kasalardan CİVİC 1,8 otomatik HB FULL PAKET ile FOCUS TİTANİUM 1,6 otomatik HB arasında kararsız kaldım!!!şuan 2002 ghia otomatik hb kullanıyorum ama yaşı geldiği için değiştirmeyi düşünüyorum ama araçtan gayet memnunum ;hala çoğu yeni nesil arabaya kafa tutabiliyor araba, ama malum km si 160000 oldu ve yaş da 11 i geçti;neyse civic ve focus hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim;benim için öncelikli kriterler;PERFORMANS,SAĞLAMLIK,YOL TUTUŞ;çok acil yardımlarınızı bekliyorum;bu aralar almak istiyorum arabamı
  • Teşekkürler... Biz de Manisa'danız. İzkar'a da uğrarız ancak hala kararsızız. Jazz, Yaris, auris, golf, juke, fiesta, focus, c4 gibi geniş bir yelpazede otomatik, dizel araç bakıyoruz. Tavsiyeleriniz varsa açığız

• quote:

Teşekkürler... Biz de Manisa'danız. İzkar'a da uğrarız ancak hala kararsızız. Jazz, Yaris, auris, golf, juke, fiesta, focus, c4 gibi geniş bir yelpazede otomatik, dizel araç bakıyoruz. Tavsiyeleriniz varsa açığız

Bütçe ve ihtiyaç meselesi tabi çok yol yapılacaksa dizel.yılda 10000 km yapılacaksa benzinli benim param olsa ve sadece eşim yada 1 çocuklu aile için alacağım araç kendi fikrim seat leon, astra j,focus 2 yada 3 ve bir önceki kasa corolla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clio 1.2 16 v -- 1 Eylül 2013; 21:41:49 >
  • quote:

quote:

Teşekkürler... Biz de Manisa'danız. İzkar'a da uğrarız ancak hala kararsızız. Jazz, Yaris, auris, golf, juke, fiesta, focus, c4 gibi geniş bir yelpazede otomatik, dizel araç bakıyoruz. Tavsiyeleriniz varsa açığız

Bütçe ve ihtiyaç meselesi tabi çok yol yapılacaksa dizel.yılda 10000 km yapılacaksa benzinli benim param olsa ve sadece eşim yada 1 çocuklu aile için alacağım araç kendi fikrim seat leon, astra j,focus 2 yada 3 ve bir önceki kasa corolla.

Bizim hanım yapmaz o kadar yol. Kesin benzinli alacağız da hangisi? Golfe o kadar para bağlamak istemiyorum. Focus fiyat açısından cazip donanım da güzel. Astra nın yüzü eskidi. Yakın zamanda kasa değiştirebilir. Seat leon da güzel...
    Bu arada focusun hangi versiyonuna bu fiyatı almıştınız?

• quote:

quote:

quote:

Bizim hanım yapmaz o kadar yol. Kesin benzinli alacağız da hangisi? Golfe o kadar para bağlamak istemiyorum. Focus fiyat açısından cazip donanım da güzel. Astra nın yüzü eskidi. Yakın zamanda kasa değiştirebilir. Seat leon da güzel...
    Bu arada focusun hangi versiyonuna bu fiyatı almıştınız?

Yukarıda yazmıştım trend x benzinli.ama bizim extra bi indirimimiz var dı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clio 1.2 16 v -- 1 Eylül 2013; 21:56:17 >

• Pardon ben uçmuşum. araba aramaktan...

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ada-otomotivden-2012-focus-iii-style-full-otomatik-137321899/detay

arkadaslar lınktekı arac için yorumlarınız benim için onemli?

otomatık vıtes tecrubesı olanlar ozellıkle yorumlarını esırgemezse çok memnun olurum
  • 2011 model Beyaz Renk Makyajlı kasa sedan Focus II 1.6 Comfort otomatik vites 20.000 km de hatasız landi renzo lpgli araç alma arefesindeyim,
    max ne kadar vermeliyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sxn4 -- 17 Eylül 2013; 12:59:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu açmıştım ama buraya yazsam daha iyi olcak gibi. Araç;
    -2010 focus hatchback manuel vites (sis farı , hız sabitleyici yok TREND modeli sanırım) Jantlar sonradan taktırma çelik 15"
    -**** LPG, ruhsata işli
    -39000 km'de
    -Tüm bakımları yeni yapıldı, lastikler yeni(aküsü bile yeni takıldı)
    -vizesi 1 yıl daha var
    -ön ve arka tamponda lokal boya vardır.
    -Bunlar dışında gerçekten sorunsuz aile aracıdır.
    İzmir'de oturuyoruz ve 32000 tl'ye satmayı düşünüyoruz sizce piyasası ne kadar eder bu arabanın?

• sxn4 S kullanıcısına yanıt
    comfort alınmaz müdür, 2011 model araç alıyorsun arka camlar manuel, olacak iş değil.. piyasası 30-32 bin arası
  • aynen müdür 30-32 bin arası aşası olur yukarısı olmaz diye düsünüyorum
  • b_sevki B kullanıcısına yanıt
    Müdür bence pahalı bu araç, hem otomatik hem benzin, bunun yakıtına servet harcarsın, bence bu paraya bunun bir önceki kasası olan Focus 2'nin dizeli alınabilir.
  • Bende bugun itibari ile araniza katildim.2008 makyajsiz kasa 1.6tcdi trend 107binde alarmli lastikler yeni park sensorulu tek parca boyali gercekten ici disi cok temiz bir arac aldim sumbulden sonra uzay mekigi gibi geldi.fiyat 27400

• Yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar.
    ikinci el focus almak istiyorum.modeli 2010-2012 arası,dizel,düşük km de.hatcback veya sedan olması farketmez.ama arasında fark varsa hangisi önerirsiniz.acelem yok.aralık veya ocak ayına kadar bekleyebilirim.sizce şu anki fiyatlara göre 2-3 ay sonraki fiyatlar arasında nasıl bir fark olur.beklemek mantıklı mı yoksa farketmez mi?
  • Ford Focus 3 2012 Titanium+OPS satıyorum. 47.750 TL Satma nedenim eşimin bir türlü bu arabayı büyük bulup kullanamaması bunun yerine Fiesta full alacağım.

Aracımın Özellikleri;
    ABS ve ASR yokuş kalkış desteği
    Anahtarsız Çalışma
    Kendiliğinden Park (Otomatik Park)
    Çift Klima (Sürücü ve Yolcu Kliması)
    6 Airbag (Hava Yastığı)
    Ön ve Arka Park Sensörleri
    Cd-usb-aux Çalar Klima ve Telefonu Ses İle Komuta etme
    Bluetooth özelliği ile Telefonu elinize almadan arama yapabilmeniz gelen çağrıyı cevaplayabilir numara çevirebilirsiniz
    Klima-Fan-Buz Çözme-Buğu giderme gibi sesli komut vererek Klimayı açabilirsiniz
    Çelik Jant
    Sedan 1.6 TDCI (Dizel)
    Tam Depo ile şehirler arası 850km yapabiliyor
    Ayrıca şehir içinde 100km de 30 TL Mazot Yakar Şehirler Arasında 100Km de 27TL Mazot Yakar
    2 Adet çakmaklık girişi (12V)
    kol dayama (Deri)
    Yol Bilgisayarı
    37.000km de
    Trafiğe Çıkış Tarihi 19 Ocak 2012
    4 Cam Otomatik
    Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi (Kendiliğinden Fren Yapabilme Özelliği)
    Sınıfının Full (Dolu ) modeli olup ARTI OTOMATİK PARK SİSTEMİ İLE AKTİF ŞEHİR İÇİ GÜVENLİK SİSTEMİ EKLİDİR
    Arka Camlar Fabrikasyon Siyah Filmlidir.
    Aracın Garantisi devam etmektedir.
    Sahibinden.com adresine aşağıdaki linkte arabanın detaylı anlatımı ve resimleri vardır...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-33.000-km-de-2012-model-ford-focus-3-titanium-plus-ops-paket-121965390/detay

2013 Ocak Ayında Kırmızı ışık ihlali sebebi ile aracımda değişen parçalar olmuştur aracım kesinlikle onarım olmamıştır değişen parçalar Ford Yetkili servisinde tamamiyle orjinal parçalar ile BİREBİR ŞEKLİNDE DEĞİŞMİŞTİR. Değişen Parçalar 5 Yıl Garanti kapsamı altındadır.
    Değişen Parçalar:
    Ön Tampon
    Sağ Çamurluk
    Kaput (Kaputta Ezilme ve Derin Çizikler olduğu için)
    Farlar (Farlar Çatladığı için Değişti Kesinlikle Kırılma yoktur.)
    Radyatör (Radyatörde ezilme var tamir yerine BİREBİR DEĞİŞİM yaptırdım.)
    Eğer aklınızda bir sorun varsa plakadan Ford Yetkili Servisine sordurabilirsiniz İçiniz Rahat olsun Kaza 23.000km de oldu şuan arabam 37.000Km de hiçbir sıkıntı olmadı
    Olmayacağınıda Garanti Ederim.

• eğer mesajımdaki linkte site açılmıyorsa imza hanemdeki linki kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırın ayrıca sahibinden.com daki ilan numarası :121965390

Cep Tel :05458556500
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.