Şimdi Ara

FORD FOCUS satanların ve alacakların buluştuğu yer. (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
761
Cevap
16
Favori
92.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2003 focus ghia km 170 bınde arac akdenız bolgesınde cıddı alıcılar ıle gorusme yapılabılır ozelden msj atın
  • 2012 ecoboost 180 hp focus 3 hb şeker kırmızısı titanium x paket otom park aracım, uygun fiyata ihtiyaçtan satılıktır, ısparta, antalya 533 4780756
  • 2009-2010 1.6 titanium benzinli otomatik vites focus alacağım. Araştırma falan yapmıyorum kesin alıcıyım İlgilenen arkadaşlar özel mesajla ulaşırsa sevinirim.

Edit: İstanbulda oturuyorum. Kocaeli-Adapazarı-Tekirdağ-Edirne gibi yakın yerlerdeki satıcılarla da görüşebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elbereth_ -- 8 Şubat 2013; 17:47:42 >
  • 35bine temiz 2009-2010 1.6tdci titanium x focus sedan bulma sansımız nedir?

Birde esp yok değil mi araçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

35bine temiz 2009-2010 1.6tdci titanium x focus sedan bulma sansımız nedir?

O fiyattan daha asagisina da bulursun. Gecen ay kuzenim 2010 titanium 1.6 manuel benzinli 34000 km de tek parca lokal boya olan araci 31000 liraya aldi.

Su anda sahibinden de gordugun fiyatlar gercekci degil. Bu standarttaki araca 38-40 bin fiyat yaziyorlar ki olmasi gereken 31-33 araligidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90 bin km'de dizel 2009 model Ford Focus Sedan fiyatı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbereth_

quote:

O fiyattan daha asagisina da bulursun. Gecen ay kuzenim 2010 titanium 1.6 manuel benzinli 34000 km de tek parca lokal boya olan araci 31000 liraya aldi.

Su anda sahibinden de gordugun fiyatlar gercekci degil. Bu standarttaki araca 38-40 bin fiyat yaziyorlar ki olmasi gereken 31-33 araligidir.

Yok 20-22 arası.37-38 den aşağı 2010-2011 focus varsa(düşük km li ve kazasız boyasız),10 tane alayım.Tdci ve titanium x i 40 dan aşağı bulmanız imkansız.Tabi temiz olanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 10 Şubat 2013; 1:40:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kl_emre_1905

quote:

Orijinalden alıntı: Elbereth_

quote:

Yok 20-22 arası.37-38 den aşağı 2010-2011 focus varsa(düşük km li ve kazasız boyasız),10 tane alayım.Tdci ve titanium x i 40 dan aşağı bulmanız imkansız.Tabi temiz olanı.

1.5-2 ay once manuel benzinli 2010 model 1.6 titanium 34000 km de sadece sag on kapida cizilmeden dolayi bi parca boyasi olan focusu kuzene 31000 liraya aldik. Simdi de ayni modelden kendime ariyorum.
    Anlayacagin uzere olan seyi anlatiyorum sana internette yazan balon fiyatlari degil. Zaten dikkat edersen o 37-40 binlik ilanlar ortalama 2-3 aydir oradalar. Bu bile anlayana bazi ipuclari verir. Ayrica dikkatini cekerim 2011 degil 2010 diyorum.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elbereth_ -- 10 Şubat 2013; 17:45:39 >

• bende yaza arabayı yenilemeyi düşünüyorum 2010-2011 almak niyetim ama dizeller de km çok benzinli tüplü kullanan varmı nasıl sıkıntı oluyormu
  • 30.000-31.000 liraya benzinli (çelik jant, sis farı, hız sabitleyici olan paketlerden titanium mu trend mi tam anlamıyorum da) en iyi olarak hangi focus'tan alabilirim ? kaç model vb.
  • 2010 Benzinli Manuel Titanium.

57800 km de. Kaza, değişen, boya yok. Şimdiye kadar hiç sorun çıkarmadı. İlk sahibiyim.

Temiz, sigara içilmemiş, hırpalanmamış bir araçtır.

Titanium donanıma ek olarak arka park sensör, anahtarsız çalıştırma var.

Yazlık ve kışlık lastıklerı var, Michelin üt mdeli. Birisi 2 kış, yazlık 1 yaz kullanıldıgı için çok iyi durumdalar.

Muayenisi de yeni yaptırıldı. Kullanma Kılavuzu , yedek anahtarı mevcut.

(Biri sol arka kapısında(3-4 cm) , diğeri sol ön camurlukta (5-6 cm) boyamadan düzeltilebilecek hafif gocuk var. Bilerek yaptırmıyorum. Satılırken görülsün diye. Mini onarım firması AutoLife Center a sordum 250-300 u gecmez dediler.)

Tam piyasasını bilemiyorum 34-35.000 uygun olur sanırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KFY96 -- 20 Şubat 2013; 16:20:49 >
  • arkadaşlar yeni bir araç alacağımdan dolayı çok severek kullandığım focusumu satıcam ilgilenenler bana pm den ulaşabilirler..
    aracım gerçekten temiz en azından yaban ellere gitmesin:D
    aracımın özellikleri:
    focus 2.5 hb tdci 2010 model 41 bin km de sadece sağ çamurluk boyalı iç döşemesi tamamen sıfıra yakın star/stop var ayrıca faturası,servis ykayıtları kitapcıkları cdsi yedek anahtarı herşeyi bulunmakta..

düşündüğüm fiyat 38.500 çok az bişey pazarlık yapabilirim..
  • Ankara'da 32000-33000 tl arası otomatik vites düşük kilometreli bir focus hb arıyorum.Satmayı düşünen arkadaşlar varsa bana ulaşabilir.
  • imzamdaki aracım olan 2004 c-max 1,6 benzin& lpg aracımı satıyorum arkadaşlar ilgilenen olursa pm den mesaj atsın

ARACIN DURUMU:

orjinal 52000 km de ( ilk sahibi yurt dışında yaşadığı için çok kullanılmamış)

bakımları tamam ağır bakımı debriyaj baskı balata bilya triger komple set kayışlar devir daim fren balataları yağ bakımı lpg filtre değişimi bakımı v.s her şeyi yapılmıştır

kaza darbe kesinlikle yoktur

lastikler daha 5000km yapmamıştır michellin energy

sağ ön kapı sol arka çamurluk ve tampon ilk sahibinde boyanmış ( kapalı garaj giriş çıkışı sırasında olduğu söylendi. kaportacıda kapının iç döşemesini söktürüp kontrol ettirdim saç değişimi veya kaportada işlem gibi bir durum söz konusu değil astar ve boya var dediler)

ben bu şekilde aldım.

aracı istediğiniz servise gösterebilir expertiz yaptırabiirsiniz.

ama fiyat kırma amaçlı olarak kaportacı kaportacı motorcu motorcu gezemem sağlam bir yere gösterin veya ustanızla birlikte gelin.

aracı satış amacımız bu aracı satıp bütçemize uygun 2 araç almak tır mantıklı olmak kaydı ile üste para alabileceğim araçlar ile takas düşünülebilir

araç bolu dadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dtdt000

Sizce nasıl arkadaşlar? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-otomatik-vites-2011-focus-comfort-1.6-hatchback-100-ps-115037641/detay

Sanırım tercihiniz otomatik vites ten yana bence iyice bir araştırma yapın benim bildiğim focuslarda kullanılan otomatik şanzuman tipi cvt ve oldukça sorunlu bir şanzuman.

• Arkadaşlar 2011 model ford focus 47000km de dizel collection sedan siyah aracım satılıktır. Garantisi devam etmektedir. Bütün bakımları yapılmıştır. İlgilenen arkadaşlar pm den ulaşabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.