Şimdi Ara

FORD FOCUS III 2011 (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.952
Cevap
12
Favori
485.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deniz6

quote:

Orijinalden alıntı: nonvolatile

quote:

Orijinalden alıntı: ROCKERROLLER

Birader Park asistanı alsanda ön konsol ekranı aynı boyutta şu an.Ancak ekim ayından sonra satışa sunulacak Sonyli focuslarda şerit takip sistemide bulunacağından hem ön konsol ekranı (Sony müzik sistemi sayesinde) 4.7 inç olacak hemde göstergeler arasındaki ekran 3,5 inç olacak...Ancak şu anda satılan ve piyasa yoklama sürmü diyebileceğimiz focuslarda ise ekran style seviyesinden itibaren 3.5 inç...Trendde ise küçük bir grafik bilgi ekranı var ve 1 satırlık yazı geçiyor sadece....

teşekkür ederim. ekim ayında şerit takip sistemi titanium pakette standart mı acaba.

arap saçına döndü yeminle ya. bir araba alacaz aylardır sürünüyoz. ön siparişte almıyolardı ecoboost için.

Sanırım paket olacak o ecoboost motor şu an hiç yok bugün sordum gelecek araçta gözükmüyor dediler fakat adam bana 10.ayı bekleyin dedi ısrarla.

ben 10 gün önce gittiğimde 2 adet ellerinde vardı ecoboost. fakat sunroof lu hiç yokmuş.57800 vermişlerdi fiyat sunroof+ şekerkırmızı+park asistanı. ellerinde olan aracın bir tanesi 54000 diğeri xpaketli 60bindi. bekliyoz bakalım nereye kadar. aralıktan beri araba geldi gelecek diye kabız oldum nisanda alacağımızı umuyordum halbuki

o değilde ben hiç fiyatta indirim yaptıramadım. nakite indirim yapmadığı gibi kalan 10bini karttan çek dediğimde yüzde 3 alırım diyor. tam dayaklık

• Banadada ayni araci soylediler seker kirmizi op li sunrooflu fiyati 59 dediler birde o arac neredeyse 1 aydir satilacak kimse onu almiyor sirf renk farki 2300 liraymis.Pazarlik konusu diye bisey yok zaten adam diyoki oburleriyle pazarlik oluyor fakat yeni Focus'ta 1 kurus dahi inmiyorlar valla ne olacak bilmiyorum artik araba saticilari tok,onlar bize araba satayim diye kosturcagina biz alalim diye peslerinde dolasiyoruz.
  • quote:

Banadada ayni araci soylediler seker kirmizi op li sunrooflu fiyati 59 dediler birde o arac neredeyse 1 aydir satilacak kimse onu almiyor sirf renk farki 2300 liraymis.Pazarlik konusu diye bisey yok zaten adam diyoki oburleriyle pazarlik oluyor fakat yeni Focus'ta 1 kurus dahi inmiyorlar valla ne olacak bilmiyorum artik araba saticilari tok,onlar bize araba satayim diye kosturcagina biz alalim diye peslerinde dolasiyoruz.

fiyatta inmedikleri gibi bir de fazla istiyorlar otokoç diğer bayiden 500 tl fazla istedi var mı böyle bir şey. tavsiye edilen satış fiyatından bile fazla söylüyorlar.

uA_Y_C_A hocam da forclub TR sitesinde yüzde 2.5 indirim yapıyorlar demiş. şu önde ki büyük ekran da çıktı ya şimdi bak 3 ay mı bekleriz 5 ay mı bekleriz

kısmet bakalım

• forclub Tr neresi yahu :)

Focus CL Tr diyelim şuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_Y_C_A

forclub Tr neresi yahu :)

Focus CL Tr diyelim şuna

focusclub mıydu o pardon

hocam yeni focusa yüzde 2.5 yapıyorlar mı cidden.
    bir kaç bayiyi daha arayalım o zaman
  •  FORD FOCUS III 2011

FORD FOCUS III 2011

oyyşh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nonvolatile -- 4 Temmuz 2011; 10:45:26 >

• quote:

quote:

Focus CL Tr diyelim şuna

focusclub mıydu o pardon

Yapıyorlar :)

Yapmazlarsa beni bulun Ayrıntılar yukarda ki sitede tabi ki.

•  FORD FOCUS III 2011

FORD FOCUS III 2011

FORD FOCUS III 2011

FORD FOCUS III 2011

FORD FOCUS III 2011

FORD FOCUS III 2011

2012 yi bekleyin olmadı 2015 i bekleyin. len bu yapılırmı ya . focus st yi güzel yap bize dandikleri itele 15 senelik fordçuyuz arkadaş arada bir bağ olmasa focus almanyada retilmese yüzüne tükürmem o kadar ki

• quote:

quote:

quote:

Focus CL Tr diyelim şuna

focusclub mıydu o pardon

Valla ararım seni hocam eylül ekim gelsin vermezlerse Reisin selamı var derim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Focus CL Tr diyelim şuna

focusclub mıydu o pardon

Var hocam var aramanıza gerek kalmayacak...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Focus CL Tr diyelim şuna

focusclub mıydu o pardon

Var hocam var aramanıza gerek kalmayacak...

ben de öyle biliyordum. yani nakiti görünce anında 1000-2000 düşüyordu. bu araçta yok dediler. yeni çıktığındandır diye sanıyordum ki sizin yüzde 2.5 u görünce bir kıpırdanma oldu.
    olmadı bol bol telefon açarım bayilere

• Kişisel önerim Ekim'i beklemenizden yana
    Eğer Focus Sever iseniz.
  • quote:

Kişisel önerim Ekim'i beklemenizden yana
    Eğer Focus Sever iseniz.

sanırım öyle olacak. şu stnin kaput ve tamponu vereceğiz deseler. 3 ay da onun için bekleyebilirdim tam olsun diyordum.

şu xenon farla , deri döşeme+ıstma(soğutmada olsaydı) paketi biraz uygun olsa şöyle1000-2000 lira gibi onu da koysaydık tadından yenmezdi
  • http://www.youtube.com/watch?v=lJSvxeimUhQ&feature=related

deri döşemesi değişik+bagajda standart subwoofer var
  • quote:

http://www.youtube.com/watch?v=lJSvxeimUhQ&feature=related

Bu videodaki ilk çıkan hb hangi renk acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz6 -- 4 Temmuz 2011; 17:42:30 >
  • quote:

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=lJSvxeimUhQ&feature=related

Bu videodaki ilk çıkan hb hangi renk acaba?

tam emin olamamakla birlikte kum grisi sanırım

ama biraz daha koyu duruyor. gece grisinden de açık
    gelmiyor sanırım bu renk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nonvolatile -- 4 Temmuz 2011; 18:07:15 >

• Baya güzel duruyor yav tüh.
  • dikkat ettiyseniz videodaki treylerde 40mpg diye slogan koymuşlarhesapladım 100 km de 6.3 litre çıkıyor. ama belkide 2.0 L motor için çok değişik gelmişte olabilir.

amerikalılara çok extreme bir şey demekki 100 km de 6.3 yakmak(on subway diye de not düşmüşler)

FORD FOCUS III 2011

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nonvolatile -- 4 Temmuz 2011; 19:21:46 >

• gri sedan titanyum ankara tur otoda var hatta shoowroomda görselde.bahsi geçen gri o ise eğer koyu gri gümüş gri değil.Ayrıca st jantlarıda var üzerinde st jantla satış fiyatı 61.500'dü geçen ay indirimede ne indirimi o nedemek diye bakıyorlardı ..
  • Steal Grey denen koyu metalik gri...Bu renk avrupada ve Türkiye'de satılmayacak...
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.