Şimdi Ara

FORD FOCUS III 2011 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.952
Cevap
12
Favori
485.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: uA_Y_C_A

quote:

Orjinalden alıntı: LAST_DRIVER

quote:

Orjinalden alıntı: perperek

FORD FOCUS III 2011

FORD FOCUS III 2011

Piyasaya çıkacak yeni Focus budur.

Eski Focus'çulara geçmiş ola. Bu araç trafiğe çıktığı gün, arabaları Anadol'a dönüşür. Söylemedi demeyin... LAST_DRIVER (Yaşayan ve yarı özgür en ulu otomobil otoritesi) sölemişti dersiniz...

ukala olrak mı anarız onu bilemem.!

Bu resimleri aktarırken oynanmış taslaklar olduğunu belirttiğimi sanıyorum kısaca taslak dediğimzde 4-5 değil söylenen 100 civarı ve bu taslaklarda oynanmış halde basına sızdırıldı. Ford un tam olarak ne yaptığını kimse bilmiyor çünkü dizayn ekipleri bildiğim kadarıyla abd-avrupa-asya -japonya ve ülkemnizdeki arge çalışmalarındanda yaralanıyor avrupa ve abd tasarım üssü zaten model tasarlanırken kapalı bir hayat büçümü yaşıyor sadece internet yoluyla sızdırmalar mevcut olabiliyor...ve üzülerek bildiriyorumki ford yeni platformun mekanik kısmını eksi kasada deniyorki kasayda aslında spyshotarda farkediliyor şasi geniş ve uzun tek bildiğimiz bu tasarım konusunda bir noktaya ulaşamıyoruz. fiesta gibi köln deki fabrika depolarından spyshot alam imkanı doğamadı malesef focus için.

• quote:

Orjinalden alıntı: LAST_DRIVER

quote:

Orjinalden alıntı: perperek

Piyasaya çıkacak yeni Focus budur.

Eski Focus'çulara geçmiş ola. Bu araç trafiğe çıktığı gün, arabaları Anadol'a dönüşür. Söylemedi demeyin... LAST_DRIVER (Yaşayan ve yarı özgür en ulu otomobil otoritesi) sölemişti dersiniz...

Amerikada gördün herhal
  • amerikalayla bizimkiler 1 kere aynı 1 kere farklı çıktı...ayrıca NET bilgi veriyorum Amerikada focus 2011 DE kasa değiştirecek. Bu kdar.
  • Ford Capri çizim

FORD FOCUS III 2011

FORD FOCUS III 2011
  • Yeni kasalar çıkmadan şu meşhur ecoboost motorlar güncel focuslarda kullanılırmı acep, tabiki powershift şanzımanlar da
  • Dostlar 2010a kadar FOCUS 3ü unutun,ne çizerlerse çizsinler ne yazarlarsa yazsınlar hepsi boş.
    Benim şahsi fikrim fiestanın kaslı hali olucak yani ellerinde zaten model var o modeli makyajlı yapıp çıkartacaklar o kadar..!
  • feci umarım bunlar değildir.
  • En alttaki sarı renk resimlere enine uzun olan monitörde mutlaka bakın,hiç fena görünmüyor =))
  • yukarı
  • Bir tane daha ilginç çalışma yakaldım FORD FOCUS III için

FORD FOCUS III 2011
  • diğerleri çok uçuk geliyodu ama en olası çizim bu galiba, en azından ben çooook beğendim, bu olsun bu
  • Bana kalırsa hiç birini beğenmedim.....

Ayrıca hepsi hb....

Ben sedancıyım.. Hani sedan tasarım...

Hiçbiri olmayacak bence...

quote:

Orijinalden alıntı: eczist

diğerleri çok uçuk geliyodu ama en olası çizim bu galiba, en azından ben çooook beğendim, bu olsun bu
  • Bu resimdeki prototip Avustralya ve amerikan adalarında deneniyordu diye biliyorum ve ingilterede yine Ford Puma ile alakalı yoklamalara başlandı. Bu arada Ford aşırı beslemeli motorlarla ilgili ilk örnekleri gü yüzüne çıkardı FORD TAURUS 3.5 litre biturbo 369 beygir güç ve 400 newtona yakın tork veriyor 6 ileri otomatik vites yanlış hatırlamıyorsam bir galon 95 oktan benzinle 26 mil yol katedebiliyor. Bu motorun avrupa ayağı ise 3 ve 4 silindirli 1.2-1.4-1.6 turbo motorlar fakat biturbomu olacak bilgim yok tek edindiğim bilgi çıkacak olan yeni cmax ve focuslarda 1.6 motorlar 183 beyrgir güç vereek ve günümüzdeki motorlardan çok daha az yakıt ihtiyacı duyacak.

FORD FOCUS III 2011

FORD FOCUS III 2011

• Maviler daha gerçekçi.Hiç olmazsa Fiestaya benziyor biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: focus_smmm

Bana kalırsa hiç birini beğenmedim.....

Ayrıca hepsi hb....

Ben sedancıyım.. Hani sedan tasarım...

Hiçbiri olmayacak bence...

quote:

Orijinalden alıntı: eczist

diğerleri çok uçuk geliyodu ama en olası çizim bu galiba, en azından ben çooook beğendim, bu olsun bu

kompakt sınıfta sedan her zman 2. plandadır bunu unutmayın....avrupada Seadn satmıyor denecek kadar az...
  • Bence mavide olmaz çünkü stoplar falan ledli olur, şekil olarak arka kısmı çok çıkıntılı olmaz yani
  • Hiç bir açıklama gelmediğine göre,Ford 2012 da falan çıkarmayı düşünüyor galiba.
  • bizdiyorduk kimse inanmıyordu
  • Ben Kölnde bir kaç kişiyle konuştum fakat çıt yok protoip ve çıkacak modellerin süresi yılı ile alakalı tek bildiğim mondeo-fiesta ve focusun aslında 3.nesillerinin hepsinin motor ve tasarımlarının belli olduğu sanırsam yürüyen aksam ve motorlar dayanıklılık testinden geçiriliyor.....yani 900cc 1.200 cc biturbo motorlar efsane değil galba.
  • e artık bi açıklama da gelmeli ford tarafından, 6 aydır bekliyorum
    4 yıldır fiesta kullanıyorum ve çok memnunum ama artık değiştirme zamanı geldi, valla artık 2-3 ay içinde bi açıklama gelmezse başka markalara yönelcem
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.