Şimdi Ara

FORD FOCUS III 2011 (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.951
Cevap
12
Favori
486.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    orta arka tarafta kol dayama olsa kaidesi olacak yerde olması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonradan sis farı takan oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar direksiyon simidi almak istiyorum var mı alabileceğimiz bir yer

• alınmaz, en az 2015 titanyum paket bulman lazım. baya fark var arada.
  • Çok kişiden yakıt tüketiminin fazla olduğunu duydum lpg de bile. Kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi lpg de ortalama kaç litre yakıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55musa16

Çok kişiden yakıt tüketiminin fazla olduğunu duydum lpg de bile. Kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi lpg de ortalama kaç litre yakıyor?

arkadaşım 2014 aracımda brc takılı 120 km hızı geçmezsen normal yokuşu inişi fazla olmayan yerlerde yol bilgisayarında 6,0-6,5 tutturabilirsin.en son uzun yol yaptığımda lpg yi doldurdum.450 km yol yaptım lpg bitti 92,00 TL aldı(LPG 2,49 dan aldım.)tabi 160-180 gidersen hangi araba olursa fazla yakar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55musa16

Çok kişiden yakıt tüketiminin fazla olduğunu duydum lpg de bile. Kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi lpg de ortalama kaç litre yakıyor?

Aksine emsallerinden az yakar hyundai ve Honda dan benim bildiğim kesinlikle az yakıyor , çevremdeki diger markalara göre de azdir. Yıllık ortalamam 15 bin km ve benzinli otomatik 2015 var hiç tüp taktırmadim istanbul şehir içi ortalama trafik olan bir muhitte 8 litre ortalamam var şehir dışı da 6 lt civarı aynı araçtan LPG takan arkadaşlarım da 20-25 kuruş diyordu hadi LPG çok zam gelmedi ama 30 kuruş olsun ki bence yine 20-25 tir. Olanlar yardımcı olsun burda.Bu yakıt fiyatları ile zaten 15 kuruşlar hayal e tüp tede 20-25 verir zaten . En az yakan Dizel Peugeot lar bile 4.5 litre olsa km 20-25 kuruş arası yapıyor

• Arkadaşlar iyi geceler.Aracım 2013 model focus style.Araçta usb girişi var fakat aux girişi yok.Telefondan müzik dinlemek için ne yapmam gerekiyor bilen var mı?

• mustafa-gunaydin M kullanıcısına yanıt
    Telefonunuz nedir , Ios mu Android mi? Ios ise usb portune bağlarsanız telefonu teyp tanıyor , Android'i tanımıyor.

Ha bence bunun yerine küçük bir flash bellek alıp içine müziği doldurmak daha iyi.

http://www.hepsiburada.com/sandisk-cruzer-blade-16gb-usb-bellek-sdcz50-016g-b35-pm-bd750691

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/sandisk-32gb-cruzer-fit-usb-flash-bellek-mini-sdcz33-032g-b35-274851896

Bunlar zaten ebat olarak küçük , bir kere takarsınız bir daha müzik atacağınızda çıkartırsınız.

• 2013 model focus arabamın ön arka balatalarını değiştireceğim servis fiyatlarına göre fordtoptancısı.com adresinde daha ucuz orjinal servisin kullandığı motorcraft marka

siteden daha önce alışveriş yapan var mı arkadaslar

• 2013 focus dizel aracımı bugun bakıma sanayiye bıraktım.135 bin km'de.

yağ değişimi,triger kayış değişimi,balatalar,su devirdaym pompası,işçilik vs 900 TL tuttu.iyi midir rakam ?
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    bende dün yaptırdım özel serviste 900 tl dedi normal kendi servislerine sordum
    1 oto tan ankara 550 tl devirdaym hariç yağ bakım değişimine 600 tl dedi :)
    2 tur mak ankara 860 tl
    3 oto tur 1700 liraya yakın çıkarttı oto tura siz napıyosunuz resmen * 2 sizin servis ler neden farklı dedim bişey diyemedi
    445 triger v kayış işçilik dahil
    3 litre antfiriz mobil 1 5/30 yağ mazot filitresi otosan hava yağ polen fiyat normal kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özgürkuaför -- 17 Mayıs 2017; 9:5:57 >
  • 55musa16 kullanıcısına yanıt
    2013 benzinli otomatik var bende (lpg yok)ankarada kullanıyorum aracı ilk aldiğimda 8 civarı geziyordu benden önceki sahibi 7.1 litre ortalamasını tutturmustu bende alışınca sakin kullanımda 7 litre civarına düştü. Ama basarsanız rahat 8-9 u görürsünüz.

Ek olarak s.disinda istanbula gidiş dönüş 5.5 litreyi tutturdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankura -- 8 Temmuz 2017; 17:8:23 >
  • Bilgi sahibi arkadaslar linkteki araci almayi planliyorum.yorumlariniz lutfen

https://autoplius.lt/skelbimai/ford-focus-1-6-l-hecbekas-2011-dyzelinas-5574783.html#auto_leasing
  • quote:

Orijinalden alıntı: ururu90

Bilgi sahibi arkadaslar linkteki araci almayi planliyorum.yorumlariniz lutfen

https://autoplius.lt/skelbimai/ford-focus-1-6-l-hecbekas-2011-dyzelinas-5574783.html#auto_leasing

Fotolara göre cevap veriyorum uzak dur. Önden kaç defa yemiş belli değil.
  • Merhaba arkadaşlar,

Focus 3 aracımda ön konsolda küçük ekran var. Ön konsolda geri görüş ve navigasyon için ekran taktıran var mı?
  • arkadaşlar merhaba size iki sorum olacak baya okumaya çalıştım forumlardan ama ne net birşey ne de göze hitap eden bir şey görmedim göze hitap eden diyorum çünkü sorularımdan biri kol dayama ile ile ilgili bu kol dayama işini nasıl çözebiliriz tren ile trend x alanların suçu ne yaw tabi buna style paket de dahil.
    ikinci sorum ise AUX ve BLUETOOTH bunun kısa yollu net bir çözümü var mı orjinalliğini bozmadan yapabileceğimiz birşey.
    İLĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
  • selman3460 S kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selman3460 -- 18 Haziran 2018; 0:47:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selman3460

arkadaşlar merhaba size iki sorum olacak baya okumaya çalıştım forumlardan ama ne net birşey ne de göze hitap eden bir şey görmedim göze hitap eden diyorum çünkü sorularımdan biri kol dayama ile ile ilgili bu kol dayama işini nasıl çözebiliriz tren ile trend x alanların suçu ne yaw tabi buna style paket de dahil.
    ikinci sorum ise AUX ve BLUETOOTH bunun kısa yollu net bir çözümü var mı orjinalliğini bozmadan yapabileceğimiz birşey.
    İLĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
    Aynı şekilde style paket kullananların da titanyumlara kıyasla günahı ne diyebiliriz :)

bu arada aux ve usb olayını elektronikçilerde çözebilirsin. arkadaşım fiestasına yaptırmıştı. bluetooth için ise küçük cihazlar var. Parrot Bluetooth cihazı gibi. ama tabi orijinal gibi görünmez olmayacak. ya da toptan ekranlı bir sistem takacaksınız kökten çözeceksiniz.
    Kol dayamaya gelince, yaptırmadım ama bazı forumlarda orta konsola delmeden geçmeli bir kol dayama takıldığını gördüm. 150-200 civarı bir şey olması gerek. vidalama olayını sevmiyorum. Aldım alalı eksikliğini hissettiğim kol dayamayı bugün yaparım yarın yaparım derken arabanın satılma zamanı yaklaştı. Artık yapmam.

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.