Şimdi Ara

Ford Focus C-Max (455. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.710
Cevap
28
Favori
788.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aracı tr'de kaporasını werip ilk satın alan benmişim.muhtemelen çarşamba weya perşembe aracım fethiye bayisine inecek.nasipse bende perşembe weya cuma gidip teslim alıcam..52000 eğer alınabilirse süper fiyat.ben sayısız bayiyle görüştüm.en uygun 53250 idi..o da teslim tarihi aralık oldugu için ben az daha yukarı fiyata başka bayiden aldım.yalnız fiyat konusunda 54-55000 ciwarı alımlar olacak gibime geliyor..neyse hayırlısı..aracım dizel titanium x paket BEYAZ...alır almaz YENİ C-MAX/GRAND C-MAX SAHİPLERİ BURAYA isimli başlığı açıp fotoları koyacam arkadaşlar..hayırlı geceler
  • Merhaba arkadaşlar bugün showroom a focus bakmak için gittim fakat c max fiyatdan dolayı daha mantıklı geldi. C max titanium eski kasa 42.500 veriyorlar. Bu araçı hiç bilmiyorum. İç malzeme işçiliği focus dan farklı mıdır? Yol tutuşu nasıldır? Bana showroom focus ile aynı motor ve özelliklere sahip olduğu söylendi bu doğru mudur? Bu araç hakkında görüşlerinizi, artıları ve eksileri hakkında benimle paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadircakir -- 21 Kasım 2010; 2:01:51 >
  • Bir sonraki c-max elektrikli :)

http://www.elektrikliaraba.gen.tr/araba-galeri/ford/ford-focus-electric/ford-focus-electric-627.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nogretse -- 21 Kasım 2010; 3:37:15 >
  • Defolu olup olmadığı nasıl anlayabilirim? Teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: nogretse

quote:

Orijinalden alıntı: kadircakir
    Çok teşekkür ederim. Defolu olup olmadığını konusunda nasıl anlayabilirim?
    Merhaba arkadaşlar bugün showroom a focus bakmak için gittim fakat c max fiyatdan dolayı daha mantıklı geldi. C max titanium eski kasa 42.500 veriyorlar. Bu araçı hiç bilmiyorum. İç malzeme işçiliği focus dan farklı mıdır? Yol tutuşu nasıldır? Bana showroom
    focus ile aynı motor ve özelliklere sahip olduğu söylendi bu doğru mudur? Bu araç hakkında görüşlerinizi, artıları ve eksileri hakkında benimle paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler

kaçırma al !!

focustan farkları

1. inip binerken kafanı asla vurmazsın
    2. koltuklar yüksektir öyle minder sermişte oturmuş gibi değil otobüste oturur gibidir
    3. 1.6 focus dizel 90 beygir bu 110 beygirdir

buda focus ve diğer tüm otomobiller gibi tenekedir :)
    fiyat uygun ben bayram öncesi sattım, memnun kalırsın araçtan

almadan önce defolu araç olmadığına emin ol !!!!

hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadircakir -- 21 Kasım 2010; 13:11:30 >

• Bir sonraki c-max elektrikli :)

http://www.elektrikliaraba.gen.tr/araba-galeri/ford/ford-focus-electric/ford-focus-electric-627.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nogretse -- 21 Kasım 2010; 3:36:37 >
  • Arkadaşlar bende ankarada bir bayiden grand c-max x paket için 57.800 fiyat aldım. Başka hiç fiyat alan yada bu aracı fuardan sonra gören varmı selamlar
  • Akgola
    Incelediğim Beyaz C-MAX teyp siyah değil griydi.
    selamlar,
  • Ben 2007 model 1.6 benzinli C-max Ghia kullanıyorum. Kilometre 55.000 de temiz ve az kullanılmış bir araç. Aracın ilk sahibiyim aynı zamanda.
    Sabahları aracı çalıştırdığımda birkaç saniye kulağa batacak netlikte hırıltı yapıyor(eski dizel audilerin sesi gibi)
    bunu servisteki ustaya gösterdiğimde şu anda tam olarak hatırlayamadığım bir parçanın (hatırladığımda yazıcam, birşeyin başlığıydı sanki)
    değişmesi gerektiğini ve fiyatının işçilik dahil 1000 TL gibi bir rakam olduğunu söyledi. Ancak araç çalışmaz hale gelene kadar bu şekilde kullanabileceğimi söyledi.
    Araç birkaç saniye hırıltı yaptıktan sonra ses tamamen gidiyor. Ancak motor sıcakken kapatıp çalıştırdığımda o ses duyulmayacak kadar cılız geliyor.
    Buna benzer bir sorun yaşayan ya da bu sorunun ne olduğu hakkında fikri olan var mı??
  • arka koltuk resim

Ford Focus C-Max
  • dikkat etiyseniz adam yüksek oturma pozisyonunda yani dizler rahat bir açı ile duruyor fakat bunun sonucu adamın kafasıyla tavan arasında pek bir mesafe kalmamış ben vectra c kullanıcısıyım aracım sunroofsuz başımın üstünde bir karış boşluk var . üstelik 1.79cm boyum var kısa biri değilim. bir mpv den daha çok baş mesafesi beklerdim adamın kafası neredeyse tavana değecek bir kasiste kafayı tavana çarpar gibi yada adam çok uzun ne dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtvolkanozbay -- 22 Kasım 2010; 18:44:05 >
  • tekrar merhaba arkadaşlar size 52000 fiyat aldım demiştim. bugün 2 adet cmax alımı için görüştüğüm bayiye gittim . 5 binden 2 tane kapora bırakacaktık ama ne duyayım araçın fiyatına 57000 dedi şaka mı bu dedim sizinle görüştüğümde amcamın aracılığıyla 52000 x paket fiyatı aldım dedi imkansız diyor ben x paket olmayanı için verdim o fiyatı diyince benim şarteller attı dalgamı geçiyorsunuz benimle diye çıkıştım amcamla gitmiştik oda başer sahibiyle görüştü ama iki taraftan birisi yanlış anlamıştır muhakkak dediler sözde tanıdık gözümde başer bitti artık olan da bana oldu mahçup oldum ama burda 53400 ile 53250 fiyat alan arkadaşlaara hangi ilden aldıklarını sordum eger gerçekten aldılarsa proforma fatura fotokopisi isteyecem verirlerse o faturayı başere....
  • proforma faturam yok sözlü aldım fiyat vectra c arabama 20500 tl gibi bir fiyat verildi ben 22500tl son bırakırım dedim piyasası 23500-23000 gibidir. aracada 53400tl fiyat aldım. yer İstanbul
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtvolkanozbay

proforma faturam yok sözlü aldım fiyat vectra c arabama 20500 tl gibi bir fiyat verildi ben 22500tl son bırakırım dedim piyasası 23500-23000 gibidir. aracada 53400tl fiyat aldım. yer İstanbul

ok kardeş hayırlı olsun tşkler
  • Fethiye bayisinden çok uygun fiyatla araba alabilirsiniz. Sanırım beyaz yani metalik olmayanı 53.500 e veriyorlar. Bu fiyata araç alan forum üyemiz var. Cumaya arabasını teslim alacak. Ayrıca x paket için ankarada 2 bayi 55.500 artı trafik sigortası ile veriyor. Yarın bir arkadaşa bu fiyatla ankarada ki bayiden alacağız. Bayi isimleri için pm atabilirsiniz.
  • dost kazığına inanmazdım artık inanıyorm. az önce altınsoyu aradım son ne olur diyerekten 55000 dedi.üstelik metalik boya var.b eyaz alırsan metalik farkını çıkarırsın. fethiyeye gitsem 1500 tl için değmez yıl sonuna doğru parayı verecem ocakta teslim alacam arabayı
  • Fiyatı sabitliyorlarsa uygun fiyat. Ama 370 tl pul parasından kurtulayım derken araca zam gelirse yada indirimi kaldırılarsa zor durumda kalmayın. 55.500 e ankarada bir bayide hazır siyah x paket var. Biz yarın alacağız. Bilginize.
  • arkadaşlar özele farklı arkadaşlardan aynı sorular geliyor..burada açıklayayım.inşallah almak isteyenlere yardımcı olaiblirim..
    ben aracın kaporasını 10 gün önce araçlar daha gemideyken yatırdım.bütün bayileri aradım.en uygun fethiye bayisiydi.tr de araca ilk kapora yatıran we alan ben olduğum için en ii fiyatla aldım..fakat şu anda fethiye bayisinden 55000 civarı alaiblirsiniz...ayrıca bugun aydın nazilli bayi beni aradı..54000 fiyat werdi..uşak 55500..kütahya 55000...
    53250 burdur bayisi:)...dizel titanium x paketli beyaz...bana 2 hafta önce werdikleri son fiyattı.fakat aracı aralıkta herhangi birgün teslim edebilceklerini söylediler.acelem oldugu için başka bayiden aldım..acelesi olmayanlar burduru arayabilir..aracım yarın geliyor.ben cuma teslim almaya gdiiyorum.plakamı bile seçtim:)..şimdiden alacaklara hayırlı olsun..
  • güle güle binin resim isteriz
  • Merhaba arkadaşlar. Sonunda bugün hem eski kasa hemde yeni kasa c-max görme şansım oldu İzmir'de. Gördüğüm fiziksel farklar dış kasa yeni c-max da daha kaslı bir yapıda. İç donanım hemen hemen aynı. Eski c-max titanium'da sony cd çalar standartken, yeni c-max'da 750 tllik farkla geliyor. Eski c-max 'da 17 jant varken,yeni'de txp ile geliyor. Yeni de normalde 16 jant. Arka cam perdeler eski c-maxda standartken, yeni c-maxda txp de. İç mekan mesafeleri hemen hemen aynı. Yeni c-maxın eski c-maxa göre artıları ise;otomatik çocuk kapı kilidi, ön ve arka disk fren(eskide sadece arka),lastik basınç izleme,gecikmeli sönen far,karartılmış arka cam,sürücü ve yolcu bel desteği,anahtarsız çalıştırma,arka hava menfezi,bluetooth,usb,esp,yokuş kalkış desteği,dinamik tork kontrolü,ayarlanabilir hız sınırlandırıcı gibi donanım fazlalıkları var.maximum güç eskide 109/4000,yenide 115/3600. Maximum tork eski 240/1750, yenide 270/1750-2500, ortalama yakıtda cüzzi bir düşüş var.
    evet arkadaşlar benim farkedebildiklerim bunlar. Txp ise 17 jant,ön ve arka park sensörü,katlanan yan ayna,bi-xenon far,panaromik cam tavan,otomatik bagaj kapağı,arka kapıya entegre güneşlik,otomatik park sistemi var.
    Şimdi benim engelli ötv indirimli aldığım fiyatları söyleyeyim. c-max eski kasa titanium 33.000.-, c-max yeni kasa titanium 36.500, c-max yeni kasa titanium x paketli 39.500.-. Evet arkadaşlar fiyatlar böyle. Daha görüşeceğim bayiler var. Siz olsaydınız hangisini alırdınız:)) Ben çok git gel yaşıyorum çünkü. 39.500 benim için ciddi rakam kendi mi haddinden fazla zorlamam demek. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. ayrıca yukarıda arka koltuk resmi ekleyen arkadaşıma sonsuz teşekkürler.

• quote:

dikkat etiyseniz adam yüksek oturma pozisyonunda yani dizler rahat bir açı ile duruyor fakat bunun sonucu adamın kafasıyla tavan arasında pek bir mesafe kalmamış ben vectra c kullanıcısıyım aracım sunroofsuz başımın üstünde bir karış boşluk var . üstelik 1.79cm boyum var kısa biri değilim. bir mpv den daha çok baş mesafesi beklerdim adamın kafası neredeyse tavana değecek bir kasiste kafayı tavana çarpar gibi yada adam çok uzun ne dersiniz

dtvolkanozbay arkadaşım fotoğraftaki adam hangi araca oturursa otursun o kafayla tavan arasında pek bir mesafe kalmaz bence :)
  • 
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.