Şimdi Ara

Ford Focus C-Max (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.710
Cevap
28
Favori
855.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cmax 1973 sag olasın dostum ben aynayı degiştirdim bugün 201 00ytl asıl senin iş ne oldu bizi habersiz bırakma gelişmelerde haberdar et
  • quote:

Orjinalden alıntı: cmax1973

sana da çok geçmiş olsun... ya arkadaşlar gerçekten ortalık afedersiniz ama it köpek doldu...bizim gözümüz gibi baktığımız şu arabalar için milletle kanlı bıçaklı olmamamız an meselesi ...ne diyeyim.....millet diyor ki ya mala gelsin..anasını satayım mal araba sanki bize uzaydan geldi.işte amele gibi açlışıp aldığımız bir şey bu ya...

yerden göye kadar haklısın
  • Arkadaşlar hepinize merhaba..gerçekten şöyle bir durumda yanımda olmanız moralimi nispeten de olsa bayağı bir düzeltti...hepinize teşekkür ediyorum..
    Ehliyetsiz o geri zekalıya ehliyetsiz araç kullandığı için 700 YTL + kazaya sebebiyet verdiği için 80 YTL ceza kesildi..
    benim kasko ise arkadaşların belirttiği gibi bozulmuyor..benim masraflarım icra yolu ile kasko şirketi tarafından bu adamdan tahsil edilecek.
    C-Maximi ise servise bıraktım..Servistekiler ve çoğukişi sakın parça değişmesin dedi..maddi kaybınız daha çok olur..kaportadaki ustabaşıda bana söz verdi..maximum hassasiyet ve işçilik ile kapıyı düzelteceklerine dair..
    Bu olayla ilgili olarak da sikayetvar.com a ----tofaşfiay çağrı merkezini ve koç şirketler topluluğunu arayıp şikayetlerimi belirttim ..salı gününe dek bekleyeceğim ..haber gelmezse onu da öğrendim sulh mahkemesinden değer kaybı ile ilgili müracatım olacak ve mahkemeye vereceğim tofaş fiat odabaş bal diyarbakır ticareti...experin dediğine göre 2000 ytl ve üzeri bir tazminatı kesin kazanırmışım..süreç salıdan sonra başlayacak...

• cmax1973 tekrar geçmiş olsun.....Hasarlı parçayı çıkarıp yerine yeni orijinal parça takmak,neden hasarlı parçanın tamirinden daha fazla değer kaybettiriyor??? Ayrıca diğer gelişmelerden bizleri de haberdar edersen seviniriz....Kazasız belasız sürüşler.........
    quote:

Arkadaşlar hepinize merhaba..gerçekten şöyle bir durumda yanımda olmanız moralimi nispeten de olsa bayağı bir düzeltti...hepinize teşekkür ediyorum..
    Ehliyetsiz o geri zekalıya ehliyetsiz araç kullandığı için 700 YTL + kazaya sebebiyet verdiği için 80 YTL ceza kesildi..
    benim kasko ise arkadaşların belirttiği gibi bozulmuyor..benim masraflarım icra yolu ile kasko şirketi tarafından bu adamdan tahsil edilecek.
    C-Maximi ise servise bıraktım..Servistekiler ve çoğukişi sakın parça değişmesin dedi..maddi kaybınız daha çok olur..kaportadaki ustabaşıda bana söz verdi..maximum hassasiyet ve işçilik ile kapıyı düzelteceklerine dair..
    Bu olayla ilgili olarak da sikayetvar.com a ----tofaşfiay çağrı merkezini ve koç şirketler topluluğunu arayıp şikayetlerimi belirttim ..salı gününe dek bekleyeceğim ..haber gelmezse onu da öğrendim sulh mahkemesinden değer kaybı ile ilgili müracatım olacak ve mahkemeye vereceğim tofaş fiat odabaş bal diyarbakır ticareti...experin dediğine göre 2000 ytl ve üzeri bir tazminatı kesin kazanırmışım..süreç salıdan sonra başlayacak...

• ravel74, topicinizi sürekli okuyan biri olarak bu konuda ki bildiğimi paylaşmak isterim.. değişen parça serviste takıldıgı için, orjinal parça gibi fabrika da montaj gibi olmamakta, lehim ( kesişme ) yerleri bariz ortada ve fabrikadaki kadar montaj olma imkanı olmadığı için değişen her parça değer düşürtür.. yenisi bile olsa.

o sebeple kaportacı iyiyse, zaten problem olmaz satarken degisen parcası olan bir aracın degeri 2000 ytl civarı bir değer kaybettirirken genel de boyanmıs veya düzeltimiş bir parça bunun çeyreği kadar değer kaybettirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roy -- 4 Kasım 2006; 20:36:44 >
  • cmax 1973 yine aynı vervisemi bıraktın aracı
  • quote:

Orjinalden alıntı: overspeed-1

cmax 1973 yine aynı vervisemi bıraktın aracı

aklımdan geçeni okumuşsun valla ama sanmam
  • panikyok geçmiş olsun
  • quote:

Arkadaşlar hepinize merhaba..gerçekten şöyle bir durumda yanımda olmanız moralimi nispeten de olsa bayağı bir düzeltti...hepinize teşekkür ediyorum..
    inan senden çok ben sevindim dostum hayırlı olsun ( İYİLER HERZAMAN KAZANIRLAR )

• quote:

Orjinalden alıntı: panikyok

cmax 1973 sag olasın dostum ben aynayı degiştirdim bugün 201 00ytl asıl senin iş ne oldu bizi habersiz bırakma gelişmelerde haberdar et

geçmiş olsun
  • arkadaşlar bu şehirdekiyani diyarbakırdaki tek servis burası ..alternatifim yoktu..maalesef buraya bıraktım....
  • quote:

arkadaşlar bu şehirdekiyani diyarbakırdaki tek servis burası ..alternatifim yoktu..maalesef buraya bıraktım....

sanirim benim buraya yazdığım yazıyı okumamışsın.
  • Teşekkür ederim royartar,
    Yazdıkların mantıklı peki aracın herhangi bir kapısında darbe olsa ve orjinal kapı ile değişse yine problem olur mu??? Belki renk farkı olur ama fiyat çok düşermi?
    quote:

Orjinalden alıntı: royartar

ravel74, topicinizi sürekli okuyan biri olarak bu konuda ki bildiğimi paylaşmak isterim.. değişen parça serviste takıldıgı için, orjinal parça gibi fabrika da montaj gibi olmamakta, lehim ( kesişme ) yerleri bariz ortada ve fabrikadaki kadar montaj olma imkanı olmadığı için değişen her parça değer düşürtür.. yenisi bile olsa.

o sebeple kaportacı iyiyse, zaten problem olmaz satarken degisen parcası olan bir aracın degeri 2000 ytl civarı bir değer kaybettirirken genel de boyanmıs veya düzeltimiş bir parça bunun çeyreği kadar değer kaybettirir.

• quote:

Orjinalden alıntı: ozzye36

panikyok geçmiş olsun

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panikyok -- 5 Kasım 2006; 22:26:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ravel74

Teşekkür ederim royartar,
    Yazdıkların mantıklı peki aracın herhangi bir kapısında darbe olsa ve orjinal kapı ile değişse yine problem olur mu??? Belki renk farkı olur ama fiyat çok düşermi?
    quote:

Orjinalden alıntı: royartar

ravel74, topicinizi sürekli okuyan biri olarak bu konuda ki bildiğimi paylaşmak isterim.. değişen parça serviste takıldıgı için, orjinal parça gibi fabrika da montaj gibi olmamakta, lehim ( kesişme ) yerleri bariz ortada ve fabrikadaki kadar montaj olma imkanı olmadığı için değişen her parça değer düşürtür.. yenisi bile olsa.

kapı konusunda bir fikrim yok doğrusu, çamurluk vb gibi kısımlar lehim bölgeleri bariz çok farklılık ortaya koyar.. ama kapıda, orjinal kapı ile değişirse lehimlik bir durum varmı bu konuda tam bir fikrim yok ama yarın ogrenir size iletirim.

• cmaxsel ve panikyok arkadaşlarım çok geçmiş olsun

maalesef dediğiniz gibi gözünüz gibi baktığınız arabalarınıza bazıları çöp sokmaktan zevk alıyor! benim arabamda daön kaputta daireler şeklinde, yan taraflarda ise boydan boya çizikler var. muhtemelen mahallemdeki aynı hayvan(lar) bu işleri yapanlar. ama ne yapacaksın.

Allah olay başınıza geldiği anda sakinlik versin yoksa başınızı belaya sokmamak mümkün değil...

iyi geceler
  • ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ geçmiş olsun dileklerin için ELMHKYVZ .....
    SANA da çok geçmiş olsun...biz bu ülkede yaşamayı afedersiniz ama hayvanlarla sürdürmek zorundayız....önemli olan senin de dediğin gibi başımızı bu hayvanlarla belaya sokmaktan sakınmak...
    ne zevk alırlar ki bir metali çizmekten ....çok meraklı isen bir şeyler çizmeye git..................................
  • cmax1973 uzun zamandır nete giremediğim için daha yeni okudum ve üzüldüm geçmiş olsun.ama korkmayın hernekadar birsürü hayvan ile beraber yaşıyor olsakta unutmayın etrafımızda azda olsa insanlarda var.önemli olan insan topluluğuna dahil olup iti köpeği yanlız bırakmak, merak etmeyin yanlız köpekler çok fazla yaşayamazlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: elkmuhyvz

cmaxsel ve panikyok arkadaşlarım çok geçmiş olsun

maalesef dediğiniz gibi gözünüz gibi baktığınız arabalarınıza bazıları çöp sokmaktan zevk alıyor! benim arabamda daön kaputta daireler şeklinde, yan taraflarda ise boydan boya çizikler var. muhtemelen mahallemdeki aynı hayvan(lar) bu işleri yapanlar. ama ne yapacaksın.

Allah olay başınıza geldiği anda sakinlik versin yoksa başınızı belaya sokmamak mümkün değil...

iyi geceler

sanada geçmiş olsun
    aynı şeyleri onların kaportaya yapıcan bağırta bağırta bidaha dokunmazlar
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.