Şimdi Ara

Ford Focus 2011 HB Comfort Alınır mı?? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
127
Cevap
1
Favori
43.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 038poyraz

Bende bunu izah etmeye çalışıyorum, bu fiyata c sınıfı bir Arac almak cok zor. Ford bu konuda gayet iyi, comfort modelde cc deri direksiyon, sis farlari, 4 hava yastığı vs var. Bu fiyata Kia ceed bile bulmak zor, üstelik donanim fakiri oluyor araçlar. Focus comfort modelinin en büyük handikapı arkalar Manuel cam birde kapaklı jantlar.

Hocam araca zaten sözüm yok ama ben fiyatı yüksek buluyorum. Bence geçen 28-29 bin tl arasında alınan fiyatlar bu araç için idealdir. 32bin tl üstü vermek pek akıl karı değil. kia ceedin daha pahalı olması bu parayı ediceğini göstermez. Kia ceed için ayrıca konuşalım bence çünkü focus dururken o fiyatlara kia ceed almak bambaşka bir olay zaten.
  • C sınıfı arabayı 28-29 'a alacaksın ? Hemde Turkiye'de tutmus olan Focus modelini?
  • arkadaşlar bende 21 ekim 2011 de comfort 1.6 yı 29600 e almıştım.alır almaz 16" collection jant ve lastikleri lastikciden 850 tl uste vererek takas yaptım. sonrasında arka spoyler ı serviste beyaz a boyattım ucretsiz. park sensoru kapı nikalajları xenon far orjinal kılıf ve subat 28 de brc my10 lpg taktırdım. su ana kadar 14000 km yaptım ve en ufak sıkıntı problem cıkarmadı. lpg takmayı düşünen arkadaslar bence gönul rahatlığı ile taktırabilirler
  • Malesef artık focus2,5 comfort olayı bitti, alanlar çok şanslı bence (ben de aralıkta 28800e almıştım), hele ki şu anki fiyatlarla kıyaslandığında. C sınıfı araçlar 40tan başlıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oalptekin

arkadaşlar bende 21 ekim 2011 de comfort 1.6 yı 29600 e almıştım.alır almaz 16" collection jant ve lastikleri lastikciden 850 tl uste vererek takas yaptım. sonrasında arka spoyler ı serviste beyaz a boyattım ucretsiz. park sensoru kapı nikalajları xenon far orjinal kılıf ve subat 28 de brc my10 lpg taktırdım. su ana kadar 14000 km yaptım ve en ufak sıkıntı problem cıkarmadı. lpg takmayı düşünen arkadaslar bence gönul rahatlığı ile taktırabilirler

Güzel yapmışsın
    bende comfort almıştım ama senin gibi lastik değiştirmeyi falan akıl edemedim.
    belki de bizim lastikcilerde orjinali yokmuştur.
    Bende lpg taktırdım.
    Yakıt ne hale geldi lpg de nasıl yakıyor

bu arada arabanın büyük fotoları var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ehlisafa -- 30 Ekim 2011; 20:48:02 >
  • arkadaşlar siz iyi almışssınız ya ben 19 mayıs da 18000 18 ay 0 faiz krediyle 33000TL'ye metalik grisini aldım bende yukarıdaki arkadaş gibi lastikleri hiç kullanmadan 16 inch lastik ve 16inch orjinal focus jantla degiştirdim üstüne 750tl verdim.2000 km yol yaptıktan sonra brc my10 lpg'yi 1500tl'ye taktırdım çok şükür şuan çok memnunum dünde en açığından film çektirdim çok şekil oldu.yakıt olarak merzifon ankara arasında sürekli gitmekteyim 10000km yol yaptım şehirdışı 110km hız sabitte 7.5lt yakıyor.benim arkadaşta titanyumu var 20000km de rodaj süresini yeni aştığını gördük zamanla yakıtın düşeceğine inanıyorum...saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.