Şimdi Ara

Ford Focus 2011 HB Comfort Alınır mı?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
127
Cevap
1
Favori
43.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolay gelsin arkadaşlar bende.Aralık 31 itibarı ile bir adet Ford focus Comfort modeline sahip olacağım inşallah 10 gün içinde.
    Kredi mi çektim. 24 ay sıfır faiz..
    Peşin ödemem gerekni verdim nakit..
    30.300 e alabildim ben en düşük gürbaşlardan..
    bazı arkadaşlar daha uygun almış sanki baktığım fiyatlara göre..
    araç Ford Focus Comfort 1.6 benzinli 100 beygir. Manuel vites Fırtına gri rengi..
    Samandıra Ford Atılgan oto ya gittğimde bana 30.500 den aşağıya inemeyeceklerini söylemişlerdi..
    Neyse ki sahip olduk yılların eskitemediği bir model focus benim için inşallahh ben ve tüm yeni alan arkadaşlarım sorun yaşamayız diyorumm..
    Konu hakkında yorumlarınızı alşabilirmiyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: çıll

Kolay gelsin arkadaşlar bende.Aralık 31 itibarı ile bir adet Ford focus Comfort modeline sahip olacağım inşallah 10 gün içinde.
    araç Ford Focus Comfort 1.6 benzinli 100 beygir. Manuel vites Fırtına gri rengi..
    Samandıra Ford Atılgan oto ya gittğimde bana 30.500 den aşağıya inemeyeceklerini söylemişlerdi..
    Neyse ki sahip olduk yılların eskitemediği bir model focus benim için inşallahh ben ve tüm yeni alan arkadaşlarım sorun yaşamayız diyorumm..

Hocam siz sedan tercih ettiniz sanırım. Hbi bana 29100dediler 28800e indirdim zorla. Bu arada plaka işlemleri kaç gün sürer acaba?

• güzel tercih hayırlı olsun.

quote:

Kolay gelsin arkadaşlar bende.Aralık 31 itibarı ile bir adet Ford focus Comfort modeline sahip olacağım inşallah 10 gün içinde.

• Yaw arkadaşlar bu arada ben arabanın parasını eft ile gönderdim, üçkağıta gelmeyiz inşallah. Gerçi atılgan otomotivin adına gönderdim ama ??? Faturasının kesildiği söylendi, ben yarın gidiyim faturayı aliyim bari.
  • merhaba,

31 aralık 2010 itibarı ile bende Ford Focus Comfort 1,6 Otomatik Vites Metalik Renk HB 29.800 TL ye aldım.aracı 10 ocak gibi teslim ederiz dediler bakalım sabırsızlıkla bekliyorum
  • koç indirimiyle falanmı aldın
  • quote:

Orijinalden alıntı: n a v y_35

quote:

Hocam siz sedan tercih ettiniz sanırım. Hbi bana 29100dediler 28800e indirdim zorla. Bu arada plaka işlemleri kaç gün sürer acaba?

hocam bence senin 28800 olan opak ve kredisiz peşin fiyatı?
    bu arad 24 aya faizsiz kredi varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: maviderin

merhaba,

31 aralık 2010 itibarı ile bende Ford Focus Comfort 1,6 Otomatik Vites Metalik Renk HB 29.800 TL ye aldım.aracı 10 ocak gibi teslim ederiz dediler bakalım sabırsızlıkla bekliyorum

Hocam siz çok daha uyguna almışsınız.Manuel opak alsanız 27ye alırdınız sanırım. Bayii neresi acaba?
  • Buradaki fiyatlara inanmıyorum. malum bizim insanımız alırken en ucuza alır. satarken de en pahallıya satar arabasını.
    forum sakinlerine tavsiyem buradaki fiyatları BENCE çok baz almayın. gidin bayilerle ile pazarlık yapın, en ucuzunu alın.

asıl sorunun cevabı DİZEL alıyorsan ford focus dan korkma.
  • al bendende o kadar..
    yapmayın arkadaşlar, yok 28800, yok 29800 hem metalik üstüne birde otomatik birde 24 ay faizsiz kredi.. özel indiriminiz yoksa bu fiyatlara bayi babanızın oğlu olsa alamazsınız yanıltmayın insanları..
    metalik ve otomatik hb anlaşmalı kredi kullanırsanız 32250 den aşağı alamazsınız, opak manuel ve peşin olursa yada diğer kredi ile 29000 a düşer.
  • FİYATLAR ÇOK HOŞ BİZ EPEY KAZIK YEMİŞİZ ALDIĞIMIZ DÖNEMDE ARAÇLARDAN
  • Merhaba arkadaşlar ben biraz üstte açıklama yapmıştım.. Ford Focus Comfort aracım ile alakalı bir arkadaşımız Hocam sen sedan tercih ettin herhalde demiş ama hayır öyle bir şey yok.
    Ford Focus Comfort Hatchback 5 kapı 1.6 Motor 100bg Fırtına grisi metalik renk benzinli 24 ay sıfır faiz sıfır dosya masrafı kredi artı 16.300 tl para anahtar teslim
  • Yılbaşından sonra bayiye gidip fiyat alan var mı?
    Araba var mı ve fiyatlar değişmiş mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Yılbaşından sonra bayiye gidip fiyat alan var mı?

Ben dün telefonla arayıp fiesta sordum. Yaptığım hesaba göre 1200 lira zam yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Yılbaşından sonra bayiye gidip fiyat alan var mı?

Dün itibariyle;

Focus 4K 100 hp Comfort 32.000 TL (30.500)
    Focus 4K 115 hp Collect. 35.250 TL (33.500)

Parantez içindeki rakamlar yılbaşından önce aynı bayiden aldığım rakamlardır.
  • Yapmazlar dedik adamlar hakkatten zammı çaktılar
  • Liste fiyatları değişmiş mi, yeni fiyatlar yayınlanmamış henüz sitesinde.
  • İlginç, şu an 2007 Focus Tdi var, saydığın çoğu donanım yok ama 4 cam elektrikli.
  • satışlar böyle olunca zam kaçınılmaz tabi. yeni kasa girince fiyat çok daha uygun olur bence.
  • hayırlısı olsun kazasız belasız kullanın..yalnız forumlarda bır ara vardı tıtanyumunu almıs 40 küsürlere bır cok sorun yasamış arabayıda değiştirmemişler sanırım mahkemelık falan olmuslar keske bır okusaydınız bende bır ara dusunuyodum okuyunca vazgeçmişdim tabı her araba ole olcak dıyede bısey yok arabayı kötülemek istemem
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.