Şimdi Ara

FORD FOCUS 2001 OTO TEYP KEYCODE PROBLEMI (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
664
Cevap
38
Favori
94.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: happy peace

merhaba arkadaşlar benim 2001 model ford focus aracın teyb kod istiyor seri no : M 276958 dir kod konusunda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Kardeşim Özür dilerim bayram nedeniyle giremedim kusura bakma.
    CODE:7259 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keskin6106

quote:

Orijinalden alıntı: Karşıyakalı1912

quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

Merhaba seri kodunu verirsem bana da yardımcı olur musunuz?

Çok teşekkürler

Saygılar

tabi hocam yazın kodu siz

Lütfen banada lazım M244073

CODE :6737
  • çokkkkkkk ama çok acilllllllllllllll teyb kodu lazımmm yaa

M331328
    LÜTFEN ARKADAŞLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: serisonu101

çokkkkkkk ama çok acilllllllllllllll teyb kodu lazımmm yaa

M331328
    LÜTFEN ARKADAŞLAR

5347 girin
  • çokkk saollllllllll
  • merhabalar herkese .. 4500rds M002941 key code gerekiyor yardımcı olursanız cok sevinirim .. tesekkurler .
  • yardımcı olucak kimse yok mu acaba ..
  • ARKADAŞLAR TEYBKODUMU BULAMIYORUM ARACI IKINCI EL ALDIGIM ICIN HIC BIR YERDE BULAMADIM LUTFEN YARDIM EDERMISINIZ UZERİNDE SERİ NO: M121430 YAZIYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: mosquitos

merhabalar herkese .. 4500rds M002941 key code gerekiyor yardımcı olursanız cok sevinirim .. tesekkurler .

7039 kardeşim
  • Uzun zamandır çalışması devam eden Ulusal Ulaştırma Portali Projesinde “Test Aşamasına” gelinmiştir. İlk olarak 29 Kasım CEBİT organizasyonunda kullanıma açılacak olup, Aralık ayı içerisinde geniş katılımlı bir lansman ile tüm vatandaşlarımızın kullanımına açılacaktır.

Proje Ulaştırma Bakanlığımızın bir projesi olup, TURKSAT A.Ş. tarafından hayata geçirilmiştir. Projede amaçlanan ise vatandaşların tek noktadan seyehatlarını planlaması ve ulaşım bilgilerine ulaşmasıdır.

Portal’de Harita destekli bir çok bilgi sunulmaktadır. Alternatif Rota planlama, hava durumu, yol durumu, dinlenme tesisleri, benzin istasyonları vb. bir çok bilgi sunulmaktadır.
    5 havayolu firmalarının yurtiçi uçuş bilgileri, 130 otobüs firmalarının online sefer bilgileri, TCDD tren sefer bilgileri, İDO, GESTAŞ gibi denizyolu firmalarının sefer bilgileri ile bilet satınalma işlemleri tek noktadan yapılabilmektedir.

Daha bir çok özelliği ise portalin “?” yardım bölümünde yeralan “Kullanıcı Klavuzu” dokümanlarından öğrenilebilir.

Sizlerden ricamız; Ulusal Ulaştırma Portalinin halkın kullanımına açılmadan önce siz değerleri arkadaşlarımızın görüş ve önerilerini almak istiyoruz.

Ulaştırma Portaline aşağıdaki web adresinde erişebilirsiniz.
    http://www.ulasim.gov.tr/

görüş ve önerileriniz için:
    up@ubak.gov.tr
  • tesekkur ederim cok sagolun ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmtkzc

ARKADAŞLAR TEYBKODUMU BULAMIYORUM ARACI IKINCI EL ALDIGIM ICIN HIC BIR YERDE BULAMADIM LUTFEN YARDIM EDERMISINIZ UZERİNDE SERİ NO: M121430 YAZIYOR

5981 girin.
  • 5981 ıle gırıs yaptım 3 defa yanlıs dedı ve tekrar code yazısı cıktı bu sefer wait yazısı cıkıyor ve 30 dakka sayıyor tekrar denedım yıne kabul etmedı ...
  • programda m yazan yerın devamına serı numaramı gırdım cıkan rakam 5981 . bunu 1234 tusları ıle teybe yazıp 5 tusuna bastıgımda kabul etmedı lutfen yardım edermısınız baska bırseymı yapmam lazım.
  • ARKADAŞLAR YOKMU BU ISTEN ANLAYAN LUTFEN YARDIM :(... CODE YAZISI CIKTIKTAN SONRA BURADA BULABILDIGIM SIFREYI GIRDIM VE 5'E BASTIM AMA 5'E BASAR BASMAZ WAİT 30 YAZIP 30 DAKIKA BAKLIYOR .. SU ANA KADAR 8 HAKKIMI TAMAMLADIM DAHA KAC HAKKIM VAR BILMIYORUM. BUNUNASIL BECEREBILIRIM BILEN ARKADASIM VARMI ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmtkzc

ARKADAŞLAR YOKMU BU ISTEN ANLAYAN LUTFEN YARDIM :(... CODE YAZISI CIKTIKTAN SONRA BURADA BULABILDIGIM SIFREYI GIRDIM VE 5'E BASTIM AMA 5'E BASAR BASMAZ WAİT 30 YAZIP 30 DAKIKA BAKLIYOR .. SU ANA KADAR 8 HAKKIMI TAMAMLADIM DAHA KAC HAKKIM VAR BILMIYORUM. BUNUNASIL BECEREBILIRIM BILEN ARKADASIM VARMI ...

CODE:5981 olarak gözüküyor bir yerde hata yapıyor olabilirsiniz. 1 harfine 5 kere 2 harfine 9 kere 3 harfine 8 kere 4 harfine 1 kere basıp 5 harfine basınca teyp otomatikmen açılması gerek ya da siz M ile başlayan seri numarasını bize yanlış söylediniz.
  • merhaba, benim 2009 mondenunda 2 hafta önce akü değişiminden dolayı sony cd kapandı, kodunu bulamadım

V0016758 yardımcı olursanız sevinirim.
  • arkadaşlar merhaba benim aracımda da key kod problemi var yardımcı olursanız sevinirim.ser no M376962
  • arkadaşlar merhaba benim aracımda da key kod problemi var yardımcı olursanız sevinirim.ser no M376962
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.