Şimdi Ara

Ford Fiesta 2011 1.4 TDCİ Manuel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yer: İstanbul
    Km: 128.000

Daha büyük araç almak istediğim için satıyorum. Aşağıda araç için yaptıklarımı, araçta olanları ve arabadaki bildiğim ve gördüğüm sorunları yazdım. Ayrıca Trend modelde olmayan ve üst pakette olan bazı ekstraları var. Onları da en aşağıda belirttim.

Aracı aktif olarak kullandığım için kilometresinde değişiklik olabilir. Şu an 127.500 civarlarında.

Araçta değişen parça yoktur. Boyalı 4 parçası (sol ön ve arka çamurluk ile sol ön ve arka kapı boyalı) vardır. Tramer toplamda 1.434 TL'dir. Plakası açık, isteyen sorgulayabilir. Resimlere de ekledim.

Araç 2,5 senedir bende olup, her yıl kaskosu yapılmıştır ve bende hiç kazası olmamıştır.

Bakımları düzenli olarak her 10.000 km de bir yapılmış olup, son 1,5 senedir bakımlarını Ataşehir'de Barış Çer Beykozlu Usta yapmıştır. Bakımda orjinal parçalar kullanılmıştır.

Aracın triger kayışı ve V kayışı 110.000km 'de değiştirildi. 

Fren disk, balataları ve fren hidroliği 8.000km önce değiştirildi. 

Üzerinde 4 mevsim 1 senelik lastikler takılı. Ayrıca 1 takımda kış lastiği durmaktadır. Onları da araçla birlikte vereceğim.

Araç aküsü yaklaşık 1 sene önce değişti. Araçta Varta 70ah akü takılıdır. 

Aracın orjinal yedek anahtarı ve kitapçığı vardır.

Aracın orjinal stepne, kriko ve bijon anahtarı bulunmaktadır.

Araçta Bosch'un en üst seviye silecekleri takılı, ayrıca 1 takım hiç kullanılmamış farklı marka sileceği de aldım ama kullanmadım. Araçla birlikte vereceğim.

Araçta Niken marka rüzgarlıklar takılı.

Aracın muayenesi 31.07.2023 tarihine kadar geçerlidir.

Aracın sağ ön koltuğunda, sırt kısmında sökük bir bölüm bulunmaktadır. Fotoğraflarda mevcut.

Aracın kaput ve tavanında 2-3 tane küçük göçükler bulunmaktadır. Yakında bakınca fark edilmektedir. Fotoğraf çektim fakat belli-belirsiz oldukları için fotoğrafta çıkmadı.

Aracın kapı ve çamurluklarında hafif çizik ve ezikler bulunmakta olup, bunlar park halindeyken olmuştur. Fotoğraflarda mevcut.

PARK SENSÖRÜ

ÇELİK JANT

FİLM KAPLI CAMLAR

MERCEK FAR

BLUETOOTH

USB

SİS FARI

Ford Fiesta 2011 1.4 TDCİ Manuel Ford Fiesta 2011 1.4 TDCİ Manuel Ford Fiesta 2011 1.4 TDCİ Manuel
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-fiesta-2011-trend-1.4-tdci-128.000km-1020846859/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rispekt -- 9 Mayıs 2022; 14:3:17 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Fiyat güncellenmiştir.

• Araç satılmıştır

• Rispekt R kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun hocam ,

fiyat neydi kaça verdiniz acaba?

• İlan 185 ti, 180 e verdim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.