Şimdi Ara

Ford Ecoboost Motor Arızası Yardım edin! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
14.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: turgut89

Hocam konuyu hortlatmış olacağım ama benzer bir sorun şu an benim başımda var, acaba probleminiz neymiş ve nasıl çözdünüz bir bilgi verebilir misiniz ?

Alıntıları Göster

Problemin çözümü problem kronik olduğu için net (radyatör suyu veya hortum sorunu nedeniyle susuz kalma sonucu motor segman,piston,silindirler asinip zarsr görür) bu sebeple motor sandık motorlar değiştirilir ya da iyi bir ustada rektefiye edilecek rektefiyeyle belki 10-15 bine hallolur sandık motoru hiç demiyorum.Keske almadan önce arastirsaydiniz bu forumda en azından.Yapcak bişi yok basit bı parca degisimlye kurtarilmaz soylim 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu eski olmasına rağmen okudum. Birşey dikkatimi çekti. Bu aldığı galerici aracın sıkıntısını biliyordu, ne araç sahibi galericiye dava açmaya niyetlenmiş ne forumdan biri "galericiden araç almışsın herşey sana müstehak" demiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Problemin çözümü problem kronik olduğu için net (radyatör suyu veya hortum sorunu nedeniyle susuz kalma sonucu motor segman,piston,silindirler asinip zarsr görür) bu sebeple motor sandık motorlar değiştirilir ya da iyi bir ustada rektefiye edilecek rektefiyeyle belki 10-15 bine hallolur sandık motoru hiç demiyorum.Keske almadan önce arastirsaydiniz bu forumda en azından.Yapcak bişi yok basit bı parca degisimlye kurtarilmaz soylim 

Alıntıları Göster

Araba almadan önce size sormadığım için çok özür dilerim, sorunun kronik olduğunu bile bile aldım ancak ilk su eksilme olayında bütün motorun yanması gibi bir durum nereden çıktı onu anlayamadım. Araçta bugüne kadar ne hararet oldu ne performans kaybı ne de herhangi başka bir problem.

• Motor arızası olduğu net değil, su eksiltme sorunu üzerine odaklanılmasında fayda var. Araç hararet yapmadıysa motor neden bozulsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgut89

Araba almadan önce size sormadığım için çok özür dilerim, sorunun kronik olduğunu bile bile aldım ancak ilk su eksilme olayında bütün motorun yanması gibi bir durum nereden çıktı onu anlayamadım. Araçta bugüne kadar ne hararet oldu ne performans kaybı ne de herhangi başka bir problem.

Alıntıları Göster

Ben burdaki kullanici yorumlarını araç hatalarını bilerek daha dikkatli olun diye dedim.İmali bı laf sokma oldu sanki bana özür dileyerek .Ben iyi niyetle uyardım.Siz bilirsiniz araç da sizin para da sizin .Geçmiş olsun 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.