Şimdi Ara

Ford courier 2015 boya hatası ve diger problemleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çoğu ustanın boyanin eksik atıldığı söylediğini otosan mühendisleri bir problem olmadığını söylüyor boyada işlem yok ama attım hatası ve tavanda pürüzluk var mahkemeye gidecem herkez arabasına güneş altında iyi baksin ve ford bu problemlerin yaygın olduğunu duydum herkez sıfır araba alırken çok iyi karar versin ben pişman oldum ford courier diğer sıkıntılar
    diger problemler
    Araba 7 ile8 litre arasında yakıyor (6000km)
    Arabanın on takımından ses geliyor
    Bel destek kolu elimde kaldı
    Rüzgar 80 den sonra arka camlarını içeride.
    Arka kelebek camın lastiği yırtılma
    Arka vitese takarken çartlama
    Direksiyon altında pedallarin üstünde yakalım malzemesi Tofaş ayarını açıkta ve dökülüyor Tavan döşemesi iplik iplik dökülüyor ne düşünüyor sunuz araba rengi aytozu gri araç aydoganlar dan alimmiştir arabanızı güneş altında boyasini kontrol ettirin Benim araba hatalı

Bboya kontrol cihazı la kontrolde normal çıkıyor ton farkı var nerde inceletebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı sorunlar ve daha fazlası benım aracımdada var. 2015 courıer 23 bin km de 4.kez baskı balata değişecek. bagaj kısmında boyalar dökülmeye başladı şaka gibi :D ön konsoldan titreşim sesi geliyor. 130 u geçmeye başlayınca ses içerde. ve en önemlisi yakıt konusunda sahtekarlar. şehir içi verisi 4.3 yaktığı yakıt 8.1-8.3 arası oluyor. şimdi diyecekkı bazıları kullanıcıdan kullanıcıya değişir. yok efendım alakası yok . 8 tane courıer sahibiyle görüştüm. hepsi aynısını dıyor. artı araçta vites geçişleri ekonomik sürüş vs için yaprak sistemi var. yani herşeyi 4/4 lük yaparsanız yapraklar 5 oluyor. benım aracımda da yapraklar 5 hepsinde. ama yıne 8 in altına düşmüyor. araç 10.000 olmadan turbo yaktı . turboda değişti.bir daha ford mu asla !!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.