Şimdi Ara

ford connect teyp (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
22.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ilginiz için teşekkürler arkadaşlar
  • ahmetkaya istanbuldanmısın
  • hocam bu adaptörü sakın alma. boş frekans bulunmuyor. birbirine karışıyor. ama illede alacaksan radyonun anten girişine bir anahtar yaptır. bu anahtar ulaşabileceğin biryerde olacak tabi. mp3 dinleyeceğin zaman anahtarı kapat ki anten bağlantısı kesilsin. böylece radyo çekmez ve frekans karışması olmaz.
  • Orjinalden alıntı: SentemenT@L

İşte Alet Ve özellikleri
     ford connect teyp

hocam bu adaptörü sakın alma. boş frekans bulunmuyor. birbirine karışıyor. ama illede alacaksan radyonun anten girişine bir anahtar yaptır. bu anahtar ulaşabileceğin biryerde olacak tabi. mp3 dinleyeceğin zaman anahtarı kapat ki anten bağlantısı kesilsin. böylece radyo çekmez ve frekans karışması olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestwill -- 16 Ocak 2007; 21:34:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bestwill

hocam bu adaptörü sakın alma. boş frekans bulunmuyor. birbirine karışıyor. ama illede alacaksan radyonun anten girişine bir anahtar yaptır. bu anahtar ulaşabileceğin biryerde olacak tabi. mp3 dinleyeceğin zaman anahtarı kapat ki anten bağlantısı kesilsin. böylece radyo çekmez ve frekans karışması olmaz.

iyide hocam anten olmazsa bu cihazın frekansını nerden bulacak teyp
  • hocam, anten uzaktaki frekansları çekmek içindir. senin aracın içinde radyonun dibinde verici var. müsade et de bunu da çeksin artık. ayrıca deneyenler var. kabloları kesmeye korkuyorsan ya olmaz sa diye, teybi yuvasından çıkar, arkadaki anten girişini çıkar ve adaptörü takıp dene. ondan sonra anten kablosuna bir swich takıp direksiyonun altına falan koyarsın görülmeyecek bir yere ok?
  • tamam o zaman olabilir
  • Aslında fena fikir değil, anteni keser araya düğme koyarsan anten devre dışı olunca belki boş frekans denk gelir... Denemek lazım... Bi ara deneyince haber ver, sonucu merak ediyorum...
  • Bugün eskişehir yolu üzerindeki otokoç'a gittim. Arabanın teybini söktük, süper basitmiş (iki anahtarı teybin ön yüzündeki deliklere sokuyosun, 30 sn sürmedi) Neyse teybin arkasına baktık aux girişi yok. Neyase elemanla biraz muhabbetten sonra emek 4. caddede bir elektronikçinin bu işlerle uğraştığını ve bir çok müşterisine aux girişi bağladığını anlattı. Ben garantisi bitince hemen bağlatıcam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hitaf73

Bugün eskişehir yolu üzerindeki otokoç'a gittim. Arabanın teybini söktük, süper basitmiş (iki anahtarı teybin ön yüzündeki deliklere sokuyosun, 30 sn sürmedi) Neyse teybin arkasına baktık aux girişi yok. Neyase elemanla biraz muhabbetten sonra emek 4. caddede bir elektronikçinin bu işlerle uğraştığını ve bir çok müşterisine aux girişi bağladığını anlattı. Ben garantisi bitince hemen bağlatıcam.

Bence garantiyi falan bekleme, garanti dışı kalırsa kalsın, bişey olmaz o teybe kolay kolay...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 27 Ocak 2007; 14:57:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: set

quote:

Orjinalden alıntı: hitaf73

Bugün eskişehir yolu üzerindeki otokoç'a gittim. Arabanın teybini söktük, süper basitmiş (iki anahtarı teybin ön yüzündeki deliklere sokuyosun, 30 sn sürmedi) Neyse teybin arkasına baktık aux girişi yok. Neyase elemanla biraz muhabbetten sonra emek 4. caddede bir elektronikçinin bu işlerle uğraştığını ve bir çok müşterisine aux girişi bağladığını anlattı. Ben garantisi bitince hemen bağlatıcam.

Bence garantiyi falan bekleme, garanti dışı kalırsa kalsın, bişey olmaz o teybe kolay kolay...

bende öle düşünmeye başladım çünkü bu iş iyice canımı sıkmaya başladı

• hocam taktırırsan bi haber var nasıl oluyor kaça yapıyorlar

bide sırıtmayacak bi yere taktır
  • iyi aksamlar ford connnet marka aracimim teybi kod istiyor ama nasil bula

bilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi aksamlar ford connnet marka aracimin teybi kod istiyor ama nasil bula

bilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.