Şimdi Ara

...:: Ford Connect Muhabbet Odası ::... (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.217
Cevap
15
Favori
1.471.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Her ne kadar Bolu Abant gölü kadar olmasa da...

...::  Ford Connect Muhabbet Odası  ::...

Gölgede dinlenen Connect.

Ve dönüş yolunda, enfes İzmir körfezi manzarası

Yaz tatilinde geziye, yolculuğa, tatile, pikniğe gidip de, bir paylaşımı esirgeyen arkadaşlara şevk vermesi temennisiyle...

Bu yorgunluktan sonra dinlenelim artık...

• quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

quote:

Orjinalden alıntı: ugurkamil

Bunlarda buluşmadan(içinde connect olmayan fazla resim paylaşmamaya çalıştım(konu başka yerlere sapmasın diye)
    Bi arkadaşın oto yıkama ve modifitye aksesuarları satan dükkanını acılışı vardı...

Bu araç aylardır satılık. Xenon, 17" jant ve müzik sistemi haricinde fazla bir farklılık yok, ama çok da yüksek fiyat istiyor. Hele bir de sıfır GLX, hem de Plus paket'li olarak bundan daha ucuza satılıyorken...

Link burada

Yeni connect'ler hakkında fiyah bilgisi yok belkide
    36.000 tl satıldgı zamanlarda o parayı edebilir ama şimdi o paradan ucuza 0 ve daha donanımlısı alınıyor

o ilandan haberim yok olsaydı sahibine sorardım neden öyle yüksek fiyat istedigini...

Bu arada ordakı resimlerde pazar günü acılışını yaptıgımız yerde cekilmiş

• quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

quote:

Hiç kimsecikler yok yine yaa(varda bişey yazmadan kaçıyorlar)

Dünden kalan bikaç resim...

Perde arkasından ve nickini girmeden izleyenler de var, ama gelmiyorlar herhalde...

Ben geldim fakat gene kimse yok. Olsun varlıkları yeter...

Fotoğraflar için de teşekkürler...

İşlerim yogunoldugu zamanlar bile(genelde pc başında işim oluyor) forum herdk acık oluyoro nedenle kimin gizli gizli izleyip kaçtıgını görüyorum gizli gizli takılanların kim oldugunu anlayamıyorum ama malesef...

Fotoğraf cekmesini herzman sevmişimdir. önceden genelde manzara resimleri cekerdim artık manzara ve connect resileri cekiyorum(foruma özel) Önemli için sizin begenmeniz...

Ögleden sonra eniştemin köyüne cıkıcam(erkek tarafına nişan bohçası götürcez) fırsat bulabilirsem ordanda güzel fotoğraflar çekerim...
    Çok güzel bi yerde evi cünkü dagın tepesne ve önü acık heryeri görüyor hatta dürdün sayesinde arada 3 tane dag olmasına ragmen(dagların boyları kısa) bizim köydeki ev bile görüne biliyor

-----

Bu arada hoşgeldin mehmet abi artık buralardasın dimi? uzun süreli ayrılıklar bittimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 30 Haziran 2009; 10:11:48 >

• @Lukunku Mehmet abi senin için tamponları ve dodikleri özellikle yakından içceledim ne gayet güzel görünüyorlardı ve herhangi bi deforme, ton farkı falan yoktu(sanki orjinali öyleymiş gibi havası vardı)...
    Önce plastık kısımlara özel plastık macunu cekmişler ve fafif tırlıllı olan kısmı diger kısımlar gibi purussuz yapmışlar ondan sonra araç rengine boyamışlar...

Ben halla israrla araç rengine boyatma taraftarıyım mehmet abi özellikle siyahta cok güzel duruyor(bence)

Bu arada astarsız direk araç renginede boyatanlarıda gördüm inceledim hiç güzel durmuyor ve diger kısımlar gibi purussuz görünmüyor ve parlamıyor
    Bişeyi yapıyorsan ya tam yapıcaksın yada hiç dokunmayacaksın orjinal kalıcak...

• forumdaki tüm arkadaşlara iyi günler hayırlı işler hafta sonu bende köye gittim .çalışmaya zeytin dikmiştik.şimdi sıcaklardan dolayı çok suya ihtiyaçları var .ama benim işlerimden dolayı fotoları ancak ekleyebiliyorum

sabah boğaz geçişi

yolda başka bir araçla peşpeşe gittik 16 km yol boyunca izledim bir kaçta foto aldım telefon ile

sonra traktör arkasına su tankerini taktım

bu da suyun güzelliği

buda dalında 2 adet ceviz

bu foto da köyden alttaki foto ise orta ilk turfan ile son turfan arası orta boy domates tarlamız

• @JÖNAVRUPALI

abi hangi köydü sizin?

@lukunku

Yol, gezi, paylaşım...Süper arada aracı yormak gerekir hep düz gitmeyecekya, göstericek kendini ben nelerden geçtim bi görseniz sırat köprüsü mübarek işte dedim araba bu ya....Jeep Jeep

@ugurkamil

ugur ön cam direğine siyah çekmek aklıma gelmemişti, gerçekten süper hemen bende çektiricem.Çok iyi duruyo gerçekten
  • hissettim daha önce her kasisi arabanın içinde hissederdim beşik gibi...

Ama noktalama işaretleri eksikliğinden okurken epey zorlandım, kim ne demiş, nasıl demiş, neyle ilgili demiş, dahi alamı içeren de'lerin yanlış kullanımı, konuların arasındaki virgül eksikliği konuyu epey karıştırmış, o da işten kalan yorgunlukdan olsa gerek...

Gene de zaman ayırıp açıkladığınız için teşekkürler...

bir insanın derdinden anlayanının olması ne güzel.Aslında cok güzel maddeler, paragraflar halinde bir yazı yazdım
    (ilk yazımdan sonra)bu seferde internette sorun çıktı üstünede birde üst üstte iş gelince o yazıda heba oldu.Bende en son
    saatte hadi yahu ayıp olcak diyerekten kendiminde beyenmediği bir şeyler yazdım.Olay bu ...Tekrar kusura bakmayınız.

Ayrıca Mehmet bey fotolar güzel emeğiniz için teşekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcu58 -- 30 Haziran 2009; 11:42:18 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Duratorq

Bugün binlerce connect gördüm fabrikada

En güzeli de bir sac parçası giriyor,üretim bandının sonunda yepyeni gıcır gıcır onlarca connect çıkıyor,bunu görmenizi isterdim doğrusu

Araçlarınızın kıymetini bilin dostlar,çok büyük emek var üstünde

Hocam sanırım işiniz gereği fabrikadasınız da çok gizemli konuşmuşsunuz biz detay isteriz ama Hadi foto yok emek war derken neleri kastediyorsunuz.Mesela size bu lafı söylettiren detaylar ve sizi etkileyenler neler?
    Ve araç hakkındaki sizin görüşleriniz, kendi bilgilerinize dayanarak söyleyecekleriniz elbet vardır...
    Umarım bu yazıyı okursunuz

• quote:

Bu stille de Rus profesörlerine benzemişsin...

Onlar da aşağıdan uzatır ve bıyık bırakmazlar...

Köye gittiğimde haccamı gittin? Bize ne getirdin diolar
  • jönavrupalı @

fotolar ve bulunduğunuz yer cok güzel
  • shelby_88 benim köyüm çanakkale ili eceabat ilçesi büyük anafartalar köyü çanakkale -eceabat kelimelerini forumda diğer arkadaşlar için yazdım yanlış anlama senin için değil sayın @yolcu 58 teşekkürler gerçekten çok güzel yerlerdir.bizim tarafta kuzey ege tarafında denize ne bir kanalizasyon ne de bir fabrika atığı akar deniz masmavi- tuzlu ve soğuktur
  • az gelmedim orayada , beyaz eşya servisinde çalışırken köylere çıkmak çok zevkli olurdu...
  • hangi serviste idin sen dur bakalım beko ve siemens servisinden tanıdığım elemanlar vardı oraya yani eceabat ve köylere gelibolu servisleri gelirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonavrupali17 -- 30 Haziran 2009; 12:13:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: jönavrupalı

hangi serviste idin sen dur bakalım beko ve siemens servisinden tanıdığım elemanlar vardı oraya yani eceabat ve köylere gelibolu servisleri gelirdi

Siz hala birbirinizle buluşup, tanışıp görüşmediniz mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: shelby_88

@ugurkamil

ugur ön cam direğine siyah çekmek aklıma gelmemişti, gerçekten süper hemen bende çektiricem.Çok iyi duruyo gerçekten

Bide böylesi var biraz abartılmışı

Bakım işini bi hallediyim ve serviste düşündüklerimi taktırıyım ondan sanra kapıdakı höperlörleri ve ön kapı camlarına filim cektirmek var aklımda

ön kapı direklerinin maliyeti 10 tl heran yapabilirim onlar için kesin bi tarih yok ne zaman canım isterse...

Parlak siyahı neden ince yapmışlar anlamadım ama (mat olanına göre) cekmesi cok zor oluyor ve yapıştırırken hava yapmaması için cok ugraştırıyor

Bu arada parlak olanın kötü bi yani var kolay ciziliyor... mat olanı hiç cizilmiyordu
    Bakalım köye giderken falan yol kenarındakı agaç dalları sorun cıkarmaz inş.

• maalesef mehmet bey daha o şerefe nail olamadık. dünya işleri maalesef bazı şeyleri engel oluyor.Allah nasip ederse yarında kazdağı ayazma ya gideceğiz hafta sonu çok kalabalık olduğu için hafta içini tercih ediyoruz sakin sakin piknik yapabilmek için inşallah bu defa iyi fotolar eklerim foruma
  • quote:

@Lukunku Mehmet abi senin için tamponları ve dodikleri özellikle yakından içceledim ne gayet güzel görünüyorlardı ve herhangi bi deforme, ton farkı falan yoktu(sanki orjinali öyleymiş gibi havası vardı)...
    Önce plastık kısımlara özel plastık macunu cekmişler ve fafif tırlıllı olan kısmı diger kısımlar gibi purussuz yapmışlar ondan sonra araç rengine boyamışlar...

Ben halla israrla araç rengine boyatma taraftarıyım mehmet abi özellikle siyahta cok güzel duruyor(bence)

Bu arada astarsız direk araç renginede boyatanlarıda gördüm inceledim hiç güzel durmuyor ve diger kısımlar gibi purussuz görünmüyor ve parlamıyor
    Bişeyi yapıyorsan ya tam yapıcaksın yada hiç dokunmayacaksın orjinal kalıcak...

Servisteki boyacılar da aynı şekilde bir işlemden geçiriyorlar...

Ama oradaki bir boyacı, tanesinin 15 TL olduğunu söyleyip, "yaptırmaya ve emek çektirmeye değmez, hem uzun ömürlü de değil" demişti. Otokoç'taki çalışıyordu kendileri; ayağına kadar gelen fırsatı tepmek gibi bir şeydi herhalde. Adama dodiği sökecek, zımparalayacak, uğraşacak, astar atacak, iki kat boya atacak, bekleyecek, sonra yerine monte edecek. Adam aynen bunları tek tek sıraladı ve gönderdi beni.

Ben de dediğin gibi, yapıyormuş gibi yapmamak için hiç yaptırmadım, hala bekliyor öyle...

• quote:

neden tam ortada bi yerde degilde direksiyonun hemen önüne takmışsınız?? Görüşte sorun cıkarmıyormu?
    Sahsen butür tama takılan şeyleri ben hiç sevmiyorum
  • quote:

quote:

neden tam ortada bi yerde degilde direksiyonun hemen önüne takmışsınız?? Görüşte sorun cıkarmıyormu?
    Sahsen butür tama takılan şeyleri ben hiç sevmiyorum

yok uğur sorun çıkartmıyor .telefonumda navigasyon programı var hem telefon tutucu hemde navigasyon olarak kullanabilmek için oraya bağladım yani dikkatimi dağıtmadan ekrana bakabilmek için .ben 2.iş olarak uydu anten montaj ayar-yazılım işeri yapıyorum çanakkale de bu tür programlar çok yardımcı oluyor bana müşteriyi arayıp nereden geleceğim nereden döneceğim yok hangi cami hangi okul yanında diye uzatmaktansa doğrudan sokağa gidiyorum.müşteriyi geldim diye arıyorum.birde eskiden fazla gezemiyordum connect i alınca yollar eziyet değil zevk oldu .sebep bu yani

• quote:

maalesef mehmet bey daha o şerefe nail olamadık. dünya işleri maalesef bazı şeyleri engel oluyor.Allah nasip ederse yarında kazdağı ayazma ya gideceğiz hafta sonu çok kalabalık olduğu için hafta içini tercih ediyoruz sakin sakin piknik yapabilmek için inşallah bu defa iyi fotolar eklerim foruma

Gezi fotoğrafı ve paylaşımı için umarım bu sayfanın üstündeki bazı (!) fotoğraflar bir şeyler çağrıştırır size...
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.