Şimdi Ara

FORD B-max (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
19.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zooropa

quote:

Orijinalden alıntı: uq4l4

quote:

Orijinalden alıntı: zooropa

keşke yan camların arka kısmı c-max ve focus lll'te olduğu gibi değil de iosis-max'deki gibi olsaymış, araçları birbirine benzetmeyi sevmem ama, dediğim gibi olsaymış, sanki peugeot'lara benzemekten kurtulurmuş...

FORD B-max

FORD B-max

FORD B-max

kardeşim araba bu bırakın artık her yeni arabayı bir arabaya benzetmekten her araba aynası birbirine benzer ne saçmalıyorsun sen?

senin kardeşin falan değilim, saçmaladığım da yok, ifadelerine dikkat et, doğru-düzgün konuş!!

beni bilen bilir, sürekli araçları birbirine benzeten biri filan değilim, bunu da ilgili mesajımda belirttim zaten. aracın dayandığı konsepte sadık kalınması halinde daha özgün bir görünümü olacağını söyledim. evet, bana göre de peugeot'yu andırıyor.

camın ucu 30 cm ters yani içeri değilde dışarı olduğu için peugeot'yu andırıyor öyle mi. ? bu nasıl bir mantıktır arkadaş senden başka kim dikkat etti acaba.. 30 cm ters tarafta diye araç peugeot dan çalıntı oldu

• ug4l4; bir şeyler düşünüp-söylemek için, onu başkalarının düşünmesi-farketmesi gibi bir zorunluluk yok, ben kendi görüşümü, tasarıma dair fikrimi söyledim. detaylar bazen bir aracın görsel karakterini belirleyebilir..

ayrıca okuduklarını yorumlarken de dikkat etmeni öneririm: 'andırıyor olması' başka şey, 'çalıntı olması' bambaşka.. ''ford peugeot'dan tasarım çalıyor'' diyen de yok zaten, çarpıtma..

konuyu takip eden arkadaşlar bu durum için kusura bakmasınlar, ben de istemezdim..
  • Bir şey merak ettim, arka kapı açıkken ön kapı nasıl kapalı duruyor acaba? ön kapının kapalı kalması için ortada sütun yok. Nasıl bir teknik kullanmışlar ?
  • İlk bakışta sürgülü kapıyı beğenemiştim ama biraz daha bakınca hoşuma gitti. Hatta yandan bayağı hoşuma gitti. Umarım fiyatları Jazz gibi olmaz, çünkü Jazz inanılmaz pahalı ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @NTARES

Bir şey merak ettim, arka kapı açıkken ön kapı nasıl kapalı duruyor acaba? ön kapının kapalı kalması için ortada sütun yok. Nasıl bir teknik kullanmışlar ?

Hocam sorunun cevabı burada kırmızıyla işaretledim bende bunu merak edip dikkatli baktım tahmin ettiğim gibi birşey yapmışlar..Direkteki kilit mekanizmasını kapının altına koymuşlar tabiki kapının ucundaki dilde kapının altına alınmış..

FORD B-max

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zugasi_berepe -- 1 Mart 2011; 22:04:25 >
  • ön panjur ve arkadaki kapı yuvaları çok çirkin duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza_007

quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

rengine bayıldım. çok tatlı olmuş bu renk.

evet son zamanlar da cıkan araçlar lansmanlarında da bu rengi veya türevlerini kullanmaya başladılar gerçekten hoş bir renk...

ford şimdi bu renge extra fiyatta ister 650 metalik boya+bu renk özel onun içinde 650 tl derler

yalnız rengine bakmaktan fark etmedim. bu iniş, biniş çok rahat olur yav. içinde 2+2 futbol maçı yaparım

• Şu araba bir çıksın bakalım, aklım Meriva'da kalmıştı. Meriva'ya göre bariz şekilde kısa falan ama tarz olarak bir şeyler getirirse hoş olacak.

Meriva'nın lafı çok geçiyor ama bazı arkadaşlar Meriva'nın boyutlarından habersizler sanırım (: Eski Meriva ile falan karıştırılıyor olsa gerek.
  • Aha,malzemeden çalmışlar,B sütunu yok:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Şu araba bir çıksın bakalım, aklım Meriva'da kalmıştı. Meriva'ya göre bariz şekilde kısa falan ama tarz olarak bir şeyler getirirse hoş olacak.

Meriva'nın lafı çok geçiyor ama bazı arkadaşlar Meriva'nın boyutlarından habersizler sanırım (: Eski Meriva ile falan karıştırılıyor olsa gerek.

Evet Meriva subkompakt MPVlere göre biraz büyük. Bmax daha çok Honda jazz, colt, Venga/ix20 , note gibi arabalara rakip sanki
  • Aracı beğendim daha kısa zamanda çıkarsalarda alsak.Mesela yılsonu gibi.Tam hoşuma giden tarz araç.Tabi incelemek gerekli bazen resimler yanıltıcı olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Şu araba bir çıksın bakalım, aklım Meriva'da kalmıştı. Meriva'ya göre bariz şekilde kısa falan ama tarz olarak bir şeyler getirirse hoş olacak.

Evet Meriva subkompakt MPVlere göre biraz büyük. Bmax daha çok Honda jazz, colt, Venga/ix20 , note gibi arabalara rakip sanki

evet aynen katılıyorum ix 20 vengo note c3 picasso tarzı araçlara raki olacak bir araç ama ülkemizde zaten bu tarz araçlar tutulmuyor bir fiorino fazlasıyla ihtiyaçları karşılıyor.

• ix20 gibi bir fiyatlandırma olur tahminimce.45-46bin civarında olur fiyatı
  • Hala bı haber yok..
  • Bende çok merak ediyorum ne zaman geleceğini
  • Bilgim olmadığı için soruyorum lütfen başka yerlere çekilmesin.

B sütunun olmayışı yandan çarpmalarda güvenlik zaafiyeti oluşturur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chncnyhn

Bilgim olmadığı için soruyorum lütfen başka yerlere çekilmesin.

Üretim versiyonu gerçekten böyle miymiş? Şaşırdım açıkcası.
    Zaafiyet oluşacak mıdır ;bunu yapanlar da düşünmüştür sanıyorum.Cabrio araçlardaki gibi ekstra güçlendirmeler yapılmış olmalı.

Bu arada,nasıl memnun musun i20'den
  • Ön kapı kolu ?
  •  FORD B-max

Sürgülü kapı benim de hoşuma gitti , güzel araç olmuş ;) Uygun motor ve şanzıman seçenekleriyle tutar bence bu araç ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

quote:

Orijinalden alıntı: chncnyhn

Bilgim olmadığı için soruyorum lütfen başka yerlere çekilmesin.

Üretim versiyonu gerçekten böyle miymiş? Şaşırdım açıkcası.
    Zaafiyet oluşacak mıdır ;bunu yapanlar da düşünmüştür sanıyorum.Cabrio araçlardaki gibi ekstra güçlendirmeler yapılmış olmalı.

Bu arada,nasıl memnun musun i20'den

Ufak tefek sıkıntıları var tabi bir de Qashqai'den sonra çok yavan geliyor babamla çoğu zaman araba tartışması yaşıyoruz. Ama genel olarak bakarsak parasının hakkını veriyor diyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.