Şimdi Ara

★★★ FOR HONOR (PS4 ANA KONU) ★★★ (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
20
Favori
60.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr Hugo Strange

Arkadaşlar oyun hala güncel değil mi ? geçen sezonda bırakmıştım şimdi bedava verilince tekrardan yükledim daha giremedim oyuna. Oyuncu sayısında bir artış olacağını düşünüyorum plusla verildiği için. Oynayan sayısında bir artış var mı ?
    Perk sistemi geldi. 2 aydır full(tam kapasite bundan sonrada böyle gider) high very high activtyleri anında medıum low activityleri 60sanıye içinde buluyor. Devamlı eventler görevler heryıl yenı map herolar ve özellıkler gelmeye devam edıyor yani ömürlük oyun. PS4 için ekleyebilirisin
  • BERGX kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için, eklerim hocam psn ıd verirseniz iyi olur. Benim imzamda da psn ıd yazıyor sizde ekleyebilirsiniz.
  • Insanlar oyuna donmus galiba
    Tadi damagimda kalan oyunlardan tekrar indirelim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.06 yama geldi 👍🏻

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buzmavili kullanıcısına yanıt
    Nickiniz ne güzelmiş hocam hoşuma gitti 😊

• https://forhonor.ubisoft.com/game/en-us/news-community/152-345316-16/patch-notes-2060

Dün oyuna oldukca detaylı bir update geldi. 2sene olmuş oyun çıkalı ve devamlı update her gün etkinlik her hafta farklı görevler derken ubisoft işini iyi yapıyor.

• Yeni karakter sakura geliyor 💪🏻💯

• FOR HONOR - NEW GAME MAP: CANOPY

• FOR HONOR - THE HITOKIRI GAMEPLAY TRAILER

• Oyunu hemen hemen her akşam oynuyorum. Oyun çıktıçıkalı hatrı sayılır bir iyileştirme aldı ve gün geçtikçe beni dahada içine çekiyor. Sürekli oynayan arkadaşlar varsa birlikte oynayabiliriz. Psn: seko51525

• Oyun STAR wars gününe özel harika bir özellik eklemiş umarım uzun süre kalır bayıldım

• FOR HONOR - HAFTANIN YENİ İÇERİĞİ - 16 MAYIS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 11 Haziran 2019; 0:8:17 >
  • FOR HONOR - E3 2019: SPECTATOR MODE FRAGMANI

hocam hala oynuyorsan beraber oynayalım TR-Tolga90
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaserHawk

hocam hala oynuyorsan beraber oynayalım TR-Tolga90
    Path of Exile 'a geçtik muazzam oyun. arada giriyorum PS4 de isen for honor için ekleyebılırsin.
  • For Honor - Hulda Sinematik Fragmanı

• Wrath of the Jörmungandr Event Trailer

dostum sen oyunda baya bilgilisn galiba perk sistemini tam çözemedım galestorm 600 de aktif oluyo mesela digerleridemi aynı acaba yoksa 100 200 ne kadar olursa ona göremi buff saglıyo
  • Merhaba arkadaşlar, alfa döneminden beri for honor oynuyorum neredeyse. Son 1.5 yıldır ara verdiğim için biraz geri kaldım iki gün önce başladım tekrar oynamaya. Sadece gladiatörün resmini koydum ama 6 7 herom aşağı yukarı aynı statlara sahip her hero ile de en az 1 prestijm var. Yeni heroları almaya bu ay başlayacağım. Neredeyse her akşam girmeye çalışacağım oyuna, beraber oynamak isteyen insanlar olursa lütfen eklesin seviye hiç farketmez maksat beraber eğlenelim.
    Ps4teyim, PSN adım: Ophanielx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zabadakçı -- 28 Kasım 2019; 11:43:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.