Şimdi Ara

For Honor İnceleme Puanları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna balon diyenler oyuna sahip değil malesef. Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş. Piyasada bu tarz oyun varda bu onun altında mı kalmış yenilikçi gayet güzel ağlamayın küçük dostlarım
  • Single Player modu "Tutorial" tarzı uydurmasyon bi mod olmuş. Tahmin etmiştim böyle özensiz ve uyduruk olacağını.
  • İleride fiyatı düşünce alınıp bitirilecek bir oyundan öteye geçemez. Beta da online modunun halini gördük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: resh_aykut

Oyunun alpha ve betasını uzunca oynayıp almamaya karar verdim. Matchmaking sistemi klasik ubisoft rezaleti. Başlamış oyuna atıyordu sürekli. Adam akıllı bir ranked sistemi yok . Kombo sistemi zayıf 1 vs 3 4 mücadeleler başarısız. Bana göre hardcore görünümlü herkes kolayca çözsün diye casuallaştırılmış bir oyun olmuş, fazla puan bile almış. Pay to win olayı yok ama coin kasmak için yırtınmak gerekiyor.Yeni gelecek olan karakterleri season pass almayanlar icin her maçtan azcık edindiğin paralarla açma zorunluluğu getirirlerse şaşırmayın bkz Rainbow six.
    Metacritic den baktım kullanıcı skoru ortalaması daha düşükmüş.

katılabilinecek tek yorum ranked sisteminin olmaması

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyun kısa sürede sıkıcak en fazla 4v4 oynana biliyor bide ve öyle savasıyosun. Şöyle en az 15v15 olsa bi taraf kalede bi taraf kaleyi kuşatsa mancınık kullansa otarz şeyler olsa oyun baya gider ama 4v4 düz birbirinizi öldürün neya .
  • Bir oyunun kaliteli bir singleplayer moduna sahip olmayıp yada hiç sp moduna sahip olmayıp sadece mp moduna sahip olupta 80 ve üstü bir puana ulaşması için devrimsel bir multiplayer sistemine sahip olması gerekiyor. Var mı öyle birşey ? Yok. O zaman bu puanlar abartı demektir.
  • 40 saattir bayıla bayıla Orochi karakteriyle oynuyorum verdiğim paraya daha şimdiden deydi içerik olarak şimdilik yeterli ama uzun vadede sıkabilir zaten büyük ihtimal Ubisoft sürekli ek paketlerle destekleyecek oyunu o yüzden sezon pass almak şart.Herkesin bahsettiği Matchmaking hatalarını toplasanız 3 kere almışımdır onun harici takır takır 20 saniyede her maça giriyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bir oyunun kaliteli bir singleplayer moduna sahip olmayıp yada hiç sp moduna sahip olmayıp sadece mp moduna sahip olupta 80 ve üstü bir puana ulaşması için devrimsel bir multiplayer sistemine sahip olması gerekiyor. Var mı öyle birşey ? Yok. O zaman bu puanlar abartı demektir.

Sadece devrimsel multiplayer olması gerekmiyor. Var olmayan bir tür için başarılı bir multiplayer yapınca da oluyor bu işler. Abartı bir şey yok yani.

• Ubisoft bu ne bekliyonuz bkz watch dogs
  • quote:

Orjinalden alıntı: Settlers

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bir oyunun kaliteli bir singleplayer moduna sahip olmayıp yada hiç sp moduna sahip olmayıp sadece mp moduna sahip olupta 80 ve üstü bir puana ulaşması için devrimsel bir multiplayer sistemine sahip olması gerekiyor. Var mı öyle birşey ? Yok. O zaman bu puanlar abartı demektir.</blockquote>

Sadece devrimsel multiplayer olması gerekmiyor. Var olmayan bir tür için başarılı bir multiplayer yapınca da oluyor bu işler. Abartı bir şey yok yani.

Counter Strike - Ortalama : 88
    Battlefield 1942 - Ortalama : 89
    Battlefield 2 - Ortalama : 91
    Team Fortress 2 - Ortalama: 92
    Left 4 Dead - Ortalama: 89
    Quake 3 - Arena - Ortalama: 93
    Rising Storm - Ortalama: 82
    Unreal Tournament - Ortalama: 77
    League of Legends - Ortalama: 78
    Minecraft - Ortalama: 93

Unuttuklarımda vardır elbette, bu oyunlar ya hiç singleplayer 'e sahip değil, yada çok ama çok yavan düzeyde(olmuş olsun diye yapılan) sp moduna sahip.

Görüldüğü gibi, sadece mp si ile oynanan devrimsel nitelikteki oyunlar 80 lerde gezinmişler. Yada 90 'a kıl payı çıkmışlar.

Şimdi sen bu oyunlarla For Honor'ı bir mi tutuyorsun ?

For Honor'ın multiplayerı zevkli olabilir. Kendini oynattırabilir ama uzun ömürlü olmayacağı, yukardaki oyunlardaki gibi kendi türüne ve multiplayer arenasına yeni, heyecanlandırıcı birşeyler sunmayacağı çok aşikar. Bu yüzden 80 puan ve üstünü vermek, abartı bir puan vermek demektir. Yukardaki oyunlarla arasındaki kalite farkı puanı 3 - 5 puan değil en az 20 puan.

Birde son cümlene anlam veremedim. ''Var olmayan bir tür için başarılı bir multiplayer yapınca da oluyor bu işler.''

Hangi var olmayan tür bu ? For Honor böyle birşey mi yapmışta 80 üstü bir ortalamaya sahip olsun.

• Puanlara aldanıp alanların vay haline,UBISOFT ismi geçen her oyunda bir kez daha düşünün!
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Oyuna balon diyenler oyuna sahip değil malesef. Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş. Piyasada bu tarz oyun varda bu onun altında mı kalmış yenilikçi gayet güzel ağlamayın küçük dostlarım

Oyuna acik beta ve videolarina da baktik. Oynamaya ne hacet ?. Begenmedim ve akmadim. Sahip oldugun icin , seninkiside Tavuguna Kis deme hesabi...

• Ubisoft yapti diye oyuna giydirmenin manasi yok
  • bu oyun baştan aşağı bozuk. verdiğim paraya lanet olsun. adam blocklanamaz omuz atıyor,light atak ile bozuyorum (zaten başka yaptığı bir şey yok heronun). ikinci roundta yine aynı hareketi yapıyor,bu sefer light atakla bozamıyorum.vuruyorum ama bozulmuyor. e adam bam güm girişiyor tutturmuş bir combo ezbere yapıyor engelleyemiyorsun. bu en basit örneği. bunun gibi bir sürü saçma sapan olaylar var her karakterler arasında. millet körleme oynuyor oyunu. umarım en kısa zamanda batar bu tırtsoft.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

For Honor Single Player odaklı RPG yapıp , multiplayer ıda opsyonel olarak koysalardı çok daha iyi olucaktı lakin bu şartlar altında malesef The Division ile aynı kaderi paylaşıcak , kişisel puanım 70.

Division'da en azından hikaye var bunda oda yok.
  • chivalry kadar iyi oyunsa benden 5 tl çıkar ve denerim. kötüyse zaten iade ve 5 tl`yi geri alırım. 180 tl`ye zor, isterse ortalaması 98 olsun.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bir oyunun kaliteli bir singleplayer moduna sahip olmayıp yada hiç sp moduna sahip olmayıp sadece mp moduna sahip olupta 80 ve üstü bir puana ulaşması için devrimsel bir multiplayer sistemine sahip olması gerekiyor. Var mı öyle birşey ? Yok. O zaman bu puanlar abartı demektir.

Bu yorumun altına imzamı atarım.
  • Kapalı betasına 2 saat ancak dayanabildim ondan sonra sildim açık betasına girmedim bile açıkça bana kesinlikle hitap etmedi ve çok riskli bir sistem gibi geldi kapalı betada 2 vs 2 oynuyorum benim takımda ki çıkıyor yerine bir bakıyorum bot gelmiş 4vs 4 oynuyosun benim takım olduğu gibi çıkmış ben hariç hepsi bot betada 2 saat bu saçmalığa dayanamadım oyuna para verip bu eziyeti kesinlikle çekmem

• ben oyuna sahip değilim ve hiç bir betaya katılmadım (20 gb kotayı çöpe atamam) ama bu oyun daha çok mobil oyunu olabilirmiş :D cidden insanlar ubisofta güvenip kotalarını harcıyorlar en azından oyun çıktıktan bir hafta sonra alın.En azından beklentilerinizi düşürürsünüz.

• PvP herkesin harcı değil.Oyun, türünün ilk ve tek örneği.Basit görünen fakat ustalaşması zor olan bir oyun mekaniği var.PS4'te oynuyorum gayet stabil serverlar.Beceremediğiniz oyuna kötü demek moda olmuş son dönemlerde.Alım gücü sınırlı arkadaşların ince eleyip sık dokumasına lafım yok ama "Oyun rezalet" "Beş para etmez" "Berbat" gibi yorumlar yalandan ibaret.Dediğim gibi PvP herkesin harcı değil, deli gibi dayak yerseniz sıkılmanız gayet normal.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.