Şimdi Ara

For Honor (2017) [ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
9
Favori
17.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de yeni başladım bakalım eğlenceli duruyor ama uzun soluklu olur mu bilemiyorum tabi oynayıp görmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

bu oyun tutmadi.oysaki betada ne oynamiştık.yazık oldu grafiklere.

Nereye tutmadı hocam, çok oyuncu kaybettiği doğrudur.Ama hala sunucu hatalarına rağmen oynayan bir sürü kişi var.Sunucu hataları günden güne azalıyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiua

Ben de yeni başladım bakalım eğlenceli duruyor ama uzun soluklu olur mu bilemiyorum tabi oynayıp görmek lazım.

Ekle istiyorsan Uplay: figtfalcon.

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

Beyler takım halinde oynuyoruz gelmek isteyenler eklesin yasinbarwuah

Oynuyor musunuz hala, öyle ise ekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umbrella Corporation -- 24 Temmuz 2017; 10:51:51 >
  • For Honor Grudge and Glory - Gladiator trailer

-----

For Honor Grudge and Glory - Highlander trailer

• Warrior's Den Weekly Livestream - August 24th

• quote:

Orijinalden alıntı: For Onur

Ya arkadaş gelseniz şu oyuna, yok mu stres atmak isteyen ?

Ben oynuyorum özele gel istersen ordan konuşuruz.

• bende oynuyorum X-SeujiRo uplay nick
  • Oyun hakkında fikirleriniz nedir arkadaşlar ? Almayı düşünüyorum. Birsürü olumsuz yorum okudum ama birçok server sıkıntıları dertlerini aşmışlar oyuna bir şans tanımak istiyorum. Hazırda indirime girmiş almayı düşünüyorum. Nerede toplanıyorsunuz gelebilirim

• oyunda 800 saate yakın sürem var hala da oynuyorum resmen yapıştım oyuna bırakamıyorum ama tavsiyeme kulak ver hiç başlama her season yeni buglar yeni sıkıntılarla başlıyor oyun hiç bulaşma birgün biri çıkarda adam gibi biri oyunda hiç birşey kalmadı sıkıntısız diye yazarsa bu foruma başlarsın oyun çok iyi ama çok iğrenç bugları var
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkinakkas

oyunda 800 saate yakın sürem var hala da oynuyorum resmen yapıştım oyuna bırakamıyorum ama tavsiyeme kulak ver hiç başlama her season yeni buglar yeni sıkıntılarla başlıyor oyun hiç bulaşma birgün biri çıkarda adam gibi biri oyunda hiç birşey kalmadı sıkıntısız diye yazarsa bu foruma başlarsın oyun çok iyi ama çok iğrenç bugları var

Hocam demin aldim oyunu, 1 saate kadar oyunda olacagim, karakter olarak cevik ve hizli ataklar yapabilen bir sey istiyorum, ama uzak mesafeli karakterlere karsida cok savunmasiz kalmasini istemiyorum, onerebilecegin bir karakter var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Calal Arabi Bin Abdullah

quote:

oyunda 800 saate yakın sürem var hala da oynuyorum resmen yapıştım oyuna bırakamıyorum ama tavsiyeme kulak ver hiç başlama her season yeni buglar yeni sıkıntılarla başlıyor oyun hiç bulaşma birgün biri çıkarda adam gibi biri oyunda hiç birşey kalmadı sıkıntısız diye yazarsa bu foruma başlarsın oyun çok iyi ama çok iğrenç bugları var

Hocam demin aldim oyunu, 1 saate kadar oyunda olacagim, karakter olarak cevik ve hizli ataklar yapabilen bir sey istiyorum, ama uzak mesafeli karakterlere karsida cok savunmasiz kalmasini istemiyorum, onerebilecegin bir karakter var mi?

Hizli, cevik, ve hemen hemen menzili uzun saldiri yapanlara yakin olan Orochi'yi tercih edebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrWyatt

Oyun hakkında fikirleriniz nedir arkadaşlar ? Almayı düşünüyorum. Birsürü olumsuz yorum okudum ama birçok server sıkıntıları dertlerini aşmışlar oyuna bir şans tanımak istiyorum. Hazırda indirime girmiş almayı düşünüyorum. Nerede toplanıyorsunuz gelebilirim

Hocam bizim For Honor TR grubu var uplay uzerinden.İsminizi yazarsaniz ekleyip gruba davet edebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umbrella Corporation

quote:

quote:

Hizli, cevik, ve hemen hemen menzili uzun saldiri yapanlara yakin olan Orochi'yi tercih edebilirsin.

Biraktim oyunu coktan. Ilgilenmiyorlar bile oyunla, hergun baska bir bug, asiri OP karakterler falan baydi iyice.
    Oyunda oynanan tek mod 1v1, 2v2 ve o adini unuttugum ele gecirme modu. Digerlerinde 1 saat beklesen yine eslestirmiyor kimseyle.
    Oyuncu cok az ve cekisme, siralamaya girme derdi falan cok fazla yok oyunda bu yuzden hevessiz ve amacsiz oynuyorsun oyunu.

• ben oyuna orochi ile başladım şuanda range olarakta en iyi karakter orochi ama op olsun istiyorsan gladiatör al hem oynaması daha kolay eğer oyuna ben baş koyucam öğrenmek istiyorum dersen yardımcı olabilirim uplay nick X-SeujiRo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Umbrella Corporation

quote:

quote:

Biraktim oyunu coktan. Ilgilenmiyorlar bile oyunla, hergun baska bir bug, asiri OP karakterler falan baydi iyice.
    Oyunda oynanan tek mod 1v1, 2v2 ve o adini unuttugum ele gecirme modu. Digerlerinde 1 saat beklesen yine eslestirmiyor kimseyle.
    Oyuncu cok az ve cekisme, siralamaya girme derdi falan cok fazla yok oyunda bu yuzden hevessiz ve amacsiz oynuyorsun oyunu.

Hocam 4 aydir giremiyorum bende, nasipse bugun acip oynayacagim 4 ayda ne oldu bitti bilmiyorum ama oyuncu sayisi azalmis oldugunu pek sanmiyorum.Sunucu sikintilari cozulmustu hemen hemen zaten.Bug zaten hemen hemen her oyunda var.OP karaktere gelince, OP karakter yokta.Spam yapan cok var, kaplumbagayi oynayan falan.Centurion'a OP diyorlar neymis yere atiyormus seni herkes vuruyormus oluyormussun.O olay Shugoki'de de var sariliyor herkes vuruyor oluyorsun.Ustelik Shugoki caninida dolduruyor.Benzer olay Valkyrie'de de var mizragiyla ayagina vurup yere dusuruyor gene herkes cakip seni olduruyor.Kisacasi millet oynamayi ogrenmek yerine, fix gelsin diye zirlayip duruyor.

Oyun modlarina gelince bulmamasinin sebebi port acmamis olmandir.Ben port actiktan sonra her oyun modunda oynuyordum.Digerlerinde 1 dk suruyorsa bunu bulmasi 3-5 dk aliyor evet low activity sonucta.Zaten en guzeli Dominion gerisi oynanmasada can yakmaz.Gelen emirlere gore zaten diger modlari oynayan artiyor.Genelde Dominion gorevi geldigi icin herkes orada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umbrella Corporation -- 3 Kasım 2017; 7:45:37 >

• quote:

ben oyuna orochi ile başladım şuanda range olarakta en iyi karakter orochi ama op olsun istiyorsan gladiatör al hem oynaması daha kolay eğer oyuna ben baş koyucam öğrenmek istiyorum dersen yardımcı olabilirim uplay nick X-SeujiRo

Aksam giricem eklerim acik olursan oynariz

• oyuna tr'de çok ilgi gösterilmedi ama ben hala keyifle oynuyorum

https://www.youtube.com/watch?v=Br5bKrnGFbw&t=25s

• quote:

Orijinalden alıntı: komodor65

oyuna tr'de çok ilgi gösterilmedi ama ben hala keyifle oynuyorum

https://www.youtube.com/watch?v=Br5bKrnGFbw&t=25s

Hocam gel beraber oynayalim.

• Umbrella Corporation kullanıcısına yanıt
    gelim steam ya da psn ver
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.