Şimdi Ara

For Honor (2017) [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
9
Favori
17.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Namikal kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu fullscreen'de mi oynuyorsunuz yoksa borderless windowed'da mı ? Ben oyunu fullscreen yapamıyorum. Sadece bu oyunda sıkıntı yaşıyorum Rainbow'da felan sıkıntı yok.

Steam : PnshR888

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PnshR88 -- 20 Şubat 2017; 16:58:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunda yeniyim. Daha yeni story mod bitirdim ve 2 saatlik multi oynadım. Birlikte oynamak isteyen varsa uplayden ve steamden beni ekleyebilir.

Uplay : Valaquenta. (noktada var)

Steam : *Valaquenta*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragorn4554 -- 20 Şubat 2017; 17:35:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PnshR88

Hocam oyunu fullscreen'de mi oynuyorsunuz yoksa borderless windowed'da mı ? Ben oyunu fullscreen yapamıyorum. Sadece bu oyunda sıkıntı yaşıyorum Rainbow'da felan sıkıntı yok.

Steam : PnshR888

Bende de tam ekran olmuyor. Borderlessta oynuyorum.
  • Oyunun beraber oynamak isteyen varsa eklesin lütfen uplay MorbidButchery
  • Namikal kullanıcısına yanıt
    Bunun çözümü felan yok mu hocam çözünürlük düşüremiyorum çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: PnshR88

Bunun çözümü felan yok mu hocam çözünürlük düşüremiyorum çünkü

Ben bilmiyorum en azından. Elbet fixlenir ya.
  • 86 mb güncelleme geldi steam versiyon
  • Beyler bu guardbreak nasıl yapılıyor ? Practice'te felan deniyorum zor yapıyorum maç içinde hiç yapamıyorum x'e ne ara bascaz

• PnshR88 kullanıcısına yanıt
    counter guardbreak olayı zaten çok zor patchta betadaki gibi olcakmış sanırım betada nasıldı bilmiyorum bi ayar çekecekler işte.

Ben guardbreak yememek için genelde mesafemi koruyorum...counterguardbreak için adam tam sana vurdugu anda basman lazım zaten o anda senin üzerinde kırmızı sağlam kalkan işareti çıkıyor, kaçırırsan kırılıyor o kalkan.
    oyun ayarlardan aspect ratio u auto yapmayı denediniz mi? daha sonra full screen seceneği açılıyor sanırım.ayarı değiştirdikten sonra oyunu baştan başlat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aminoasit -- 22 Şubat 2017; 1:46:4 >
  • aminoasit A kullanıcısına yanıt
    Zaten auto'daymış. Diğer ayarlarıda denedim hiçbirinde fullscreen olmuyor sadece borderless windowed oluyor
    o zman birde resolution yapıp sonra autoya getirmeyi deneyebilirsin fullscreen seçilebilir bende resolution seciliyken kapanıyor.oyunu baştan başlatman gerekiyor.

alt+enter ı da denemediysen dene tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aminoasit -- 22 Şubat 2017; 1:48:47 >
  • aminoasit A kullanıcısına yanıt
    yok hocam denedim yine olmadı maalesef cevapların için teşekkür ederim

edit : alt enter'ı bir çok kez denedim tam ekran olup 1 saniye sonra geri atıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PnshR88 -- 22 Şubat 2017; 1:54:52 >
  • Uplay nickini paylaşan arkadaşları ekledim, birlikte oynayıp öğrenelim oyunun benzeri piyasada yok o bakımdan çok farklı bir oyun ama çok çabuk sıkacağa benziyor. Şuanda şevkle başladığım oyunu tam olarak çözmemiş olmama rağmen hafiften sıkıldım gibi. Belki 4vs4 pvp de arkadaş grubuyla oynamanın tadını almaya başlayınca işler değişebilir :)
  • For Honor Multi için beni de ekleyebilirsiniz. Uplay: tanilsarikaya
  • sürekli birbirini tekrar eden fps, moba vs. oyunlarından sonra bence bu farklılık çok iyi geldi. dün indirdim, 3 saat oynadım direk. beraber oynamak isteyen olursa steam : salihcei uplay : play4-mr.cei
  • Açık betadan ziyade bağlantı sorunları kısmen giderilmiş gibi, nat açık olmamasına rağmen çok fazla sorunla karşılaşmadım. Yine de kusursuz bir oyun deneyimi için p2p sisteminden vazgeçmeleri gerek. Bakalım ranked mod ile server desteği getirirler büyük ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TxsMelih -- 24 Şubat 2017; 14:4:1 >
  • oyuna yeni başlayacakların başlangıçta dikkat etmesi gerekenleri özetledim

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.