Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (945. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    @captain_turkiye Oyuncu satma konusu tamamen rezalet olmuş dediğin gibi. 17 de iyiydi ama, şimdi bonservis bedelinin üstüne satmak nerdeyse hayal ve herkes aynı teklifi veriyo, ayrıca maaşa katkı olayı çok abartılmış. Adam 4M € alıyo bende gittiği takım sallıyorum Napoli, kalbur üstü yani, adam bende 2M € katkı istiyo. Böyle saçmalık mı olur
  • MMobil sürümünü oynayan var mı? Memnun musunuz? Telefona indirip oynanır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: btugrel

@captain_turkiye Oyuncu satma konusu tamamen rezalet olmuş dediğin gibi. 17 de iyiydi ama, şimdi bonservis bedelinin üstüne satmak nerdeyse hayal ve herkes aynı teklifi veriyo, ayrıca maaşa katkı olayı çok abartılmış. Adam 4M € alıyo bende gittiği takım sallıyorum Napoli, kalbur üstü yani, adam bende 2M € katkı istiyo. Böyle saçmalık mı olur

Uzun süredir devam eden saçmalıklardan biri o ne yazıkki. Benimde başıma çok geliyor. 20milyon bedeli olan adam 10 milyondan transfer listesine konuyor. Ben 10 teklif ediyorum yapay zeka 6 milyona alıyor 2-3 gün sonra.

Maaşlar için şöyle bir çözüm buldum ben. Elinizdeki oyuncuyu satarken yada alırken en düşük maaş katkısını seçin ve kilitleyin

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Hayat kurtarır, cansın abi
  • Satarken "sonraki satıştan pay" maddesi çok işime yarıyor benim, hemen hepsine %50 diyorum birkaç sene sonra havadan para geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözünürlük değiştiremiyorum bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
  • / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

seyit şahin pa sı 200 bu oyuncuya yapışacam sezon sonu messi 199 bu adam 200 xD
    Birde borçlar hakkında bir sorun var.Toplam borcum 655 milyon gözüküyor aylık olarak kredi de ödüyorum ama mali durum sekmesinden borçlara geldiğimde kalan borç hiç azalmıyor bu bir bugmu yoksa borcun tarihi bittiginde silinecekmi borç? bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim
    @captain_turkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslan61 -- 2 Aralık 2017; 23:52:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Oyun transferler konusunda biraz ayrimcilik yapiyor galiba.

Bazi oyunculara kulupleri benden yuksek fiyat isterken baska takimlara ucuza satiyor yada bir oyuncu bana "sozlesmemi yeni uzattim, baska takim istemiyorum" derken baska takima transfer olabiliyor.

Sizde de boyle mi?

Premier Lig'i 10. bitirdim. Takımım Oxford United. Benden 3 milyon isteyen adamlar gidip alt lige 650 bine imza atıyor. Deli oldum 3 sezondur
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Oyun transferler konusunda biraz ayrimcilik yapiyor galiba.

Bazi oyunculara kulupleri benden yuksek fiyat isterken baska takimlara ucuza satiyor yada bir oyuncu bana "sozlesmemi yeni uzattim, baska takim istemiyorum" derken baska takima transfer olabiliyor.

Sizde de boyle mi?

Premier Lig'i 10. bitirdim. Takımım Oxford United. Benden 3 milyon isteyen adamlar gidip alt lige 650 bine imza atıyor. Deli oldum 3 sezondur

gerçekte de öyle yalnız. Almeida Beşiktaştan 3 4 milyon euro maaş bide imza parası istiyordu gitti İtalyada bi takıma 200bin euroya oynamıştı şuan nerde bilmiyorum.

• Merhaba beyler. FM 2017 de oyunu kaydettim pc yi yeniden başlattım ama sonra oyuna giremedim. Kayıtlı oyun açılamadı diye hata alıyorum. Var mı bir çözümü? Kayıt ederken elektrik kesintisi yada her hangi bir sorun olmadı. Lütfen yardım edin
  • CagriErcan kullanıcısına yanıt
    Hocam sistem geri yüklemesi çözebilir belki sorunu ancak, geri gelmeme olasılığı da çok yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arslan61

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Birde borçlar hakkında bir sorun var.Toplam borcum 655 milyon gözüküyor aylık olarak kredi de ödüyorum ama mali durum sekmesinden borçlara geldiğimde kalan borç hiç azalmıyor bu bir bugmu yoksa borcun tarihi bittiginde silinecekmi borç? bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim
    @captain_turkiye

fm17de borclar azaldikca, bittikce yeni krediler aliyordu takim. Yani bir yandan borclari oderken diger yandan alinca sifirlanmiyor. Ama toplam borc degisiyor olmasi lazim. @The Stig daha detayli bilir herhalde.

• btugrel B kullanıcısına yanıt
    Onu da denedim hocam maalesef olmadı. 2030 yılındaydım GS başında gitti güzelim kariyer. Geri yükleme noktasına bakıyorum o da olmuyor.
  • Açılmayan kayıtlı oyunun yok mu bir çaresi beyler? Win 10 da önceki sürümleri kontrol et dediğimde bir şey çıkmıyor. Win 7 de falan da olmaz büyük ihtimal.
  • Kerem demirbay'ı aldım Fener'e. Yabancı statüsünde, diğer uyrugu Türk olmasına rağmen. Neden?
  • Saldıray_TR kullanıcısına yanıt
    Alman a millisi olmuş olabilir mi yada oynayabileceği milli takımlarda Türkiye yoktur belki.
  • quote:

quote:

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

@captain_turkiye

fm17de borclar azaldikca, bittikce yeni krediler aliyordu takim. Yani bir yandan borclari oderken diger yandan alinca sifirlanmiyor. Ama toplam borc degisiyor olmasi lazim. @The Stig daha detayli bilir herhalde.

@Arslan61 Borçlar bitince sıfırlanır. Oyunda maalesef mali durumlar güncel gösterilmiyor. Yıllık ve aylık olarak varlar sadece.
    Bitiş tarihlerinden sonra silinmiş olurlar

• quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

quote:

quote:

@captain_turkiye

@Arslan61 Borçlar bitince sıfırlanır. Oyunda maalesef mali durumlar güncel gösterilmiyor. Yıllık ve aylık olarak varlar sadece.
    Bitiş tarihlerinden sonra silinmiş olurlar

Fm17de yil sonunu 80-100milyon karla kapattigimiz oluyordu. Tam borclar sifirlanacak diyorum su yila kadar, su kadar kredi cekildi haberi geliyor.

Tabi borc 0 olmasa da olur, sonucta adamlar o krediyi harciyor. Gercekte de butun zengin kuluplerin borcu var.

• aynen
  • 5. sezonum, Premier Ligi de 10. bitirdim ama kimse Oxford'a gelmek istemiyor. Hep İngiltere alt liginden takım çıkarırım, hiç böyle uyuz etmemişti.

Neyse yine kadromuzu kurduk. Stat kapasitemizi 15 bin yaptık. Üst sıralara gelmek çok zaman alacak gibi ama baskı olmayınca ilk 10 da güzel. Artık kupa kazanmak istiyorum, FA Cup falan kasarım artık.
  • 
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.