Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (918. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fm 2014 için transfer yaması var mıdır acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tihilu kullanıcısına yanıt
    En son mart basinda gelmisti, ara transferde oluyor son guncelleme. Pr0 transfer update var o tarih haric her seyi ayarliyor.

• Fm 2017 editörde nasıl yeni ülke ekleniyor biliyor musunuz katalonyayo eklemek istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Atölyeden taktik indirdim de hücum oyuncularim mac esnasında yer degistiriyor surekli. Oyuncu ve takim talimatlarina bakiyorum bir turlü goremedim ayarını. Yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar buldum tesekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyavlayankirpi -- 3 Ekim 2017; 23:52:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakemono77

Fm 2017 editörde nasıl yeni ülke ekleniyor biliyor musunuz katalonyayo eklemek istiyorum

Katalan mısınız hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

Fm 2017 editörde nasıl yeni ülke ekleniyor biliyor musunuz katalonyayo eklemek istiyorum

Katalan mısınız hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Helias

2 yıldır Fenerdeyim transfer bütçesi yok anlıyorum dedim 2 sezon küçük küçük katkılarla üst üste Şl de çeyrek final oynadım ve ligi kazandım 100m yakın kar yaptık fakat hala bütçe yok. Çıldıracağım artım yeter opsiyonlu kiraladığım oyuncuları bile alamıyorum.Bu sezon kesin verirler diye çok büyük transfer planlarım vardı.Hepsi gitti.İstifa edeceğim oyun başı sadece Türk ligini eklemiştim.Şimdi ligleri eklesem istediğim takıma gidebilir miyim ? Ya da yönetim ne zaman para verir illa ffp nin bitmesi mi lazım.

Lan üstelik ffp kuralına göre bu sezon 5m aşağısına inmeyecekmişiz hala mı vermeyecekler

Hocam ben de Fenerle başladım, 2. sezonun ortalarına doğru kovuldum Yeni Malatya'ya geçtim Ptt'den. İlk sene Süper Lig'e çıktım ama aynı sezon geri düştüm. Düştüğüm sezonun sonunda Ptt'ye göre 10-15 kat daha fazla gelirim olduğu için sanırım 15-20 m euro civarı transfer bütçesi verdiler . Ptt'de şampiyon olup tekrar Süper Lig'e çıktığım sezon da yine o civardaydı. Sizde böyle olması ilginç olmuş cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

quote:

Katalan mısınız hocam

Evet kardeşim annem katalan.Neden sordun
  • Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    3.sezon ortasında 16m verdiler 3. sezon toplamında 44.5m 4.sezon toplamında 73m harcama yaparak intikam aldım
    / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

quote:

Katalan mısınız hocam

Evet kardeşim annem katalan.Neden sordun

Konum Mamak ı görünce garip geldi de hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Helias

3.sezon ortasında 16m verdiler 3. sezon toplamında 44.5m 4.sezon toplamında 73m harcama yaparak intikam aldım

Hocam hakkını vermişsin sen ya Benim takımın itibardan dolayı pek tercih edilmiyor tabii

Ekleme: Çoğu zaman geçmiş bir maçın özetini ya da haftanın gollerini izlerken sadece boş saha geliyor altta yazılar akıyor sesler geliyor fakat sahada oyuncular görünmüyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı? 3 boyut kullanmıyorum bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe.Joe -- 5 Ekim 2017; 20:25:6 >

• FM17'ye sahip olanlar için FM18 özel teklifine 1 gün kaldı..

89 TL'ye alabilirsiniz.
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Acana bu videolar da altyazı secenegi yok mu ?

Yada ceviri yapip ekleyen arkadas olur mu acaba?

• Arkadaşlar FM 18'in çıkması yaklaşmışken Football Manager grubumuza alımlara başladık. Katılmak isteyenler özel mesajla bana ulaşabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

FM17'ye sahip olanlar için FM18 özel teklifine 1 gün kaldı..

89 TL'ye alabilirsiniz.

İNdirimsiz fiyatı ne olacak ki ? Geçen sene 99 liraya almıştım sanırım.
  • MA11 kullanıcısına yanıt
    ingilizce alt yazı var da çevirecek kadar ingilizcem yok
  • şu oyuna ne zaman çift taktik ekranı koyacaklar merak ediyorum
  • Arkadaşlar yılbaşı zamanı 2017 kaça düşmüştü bilen var mı? Ben nisan civarı 35 e aldım, ona göre 2018 için bütçe planlamasını yapayım
  • 
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.