Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (909. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @cklnc iş hileye kalınca yeni menejer ekleyip dembele'yi isteyen takımı aldım, otomatik olarak transfer iptal oldu başka teklif olmayınca da adam gitmekten vazgeçti mutluyuz

@fenerliso kesinlikle öyle. saçma olan transfer bütçemiz 20m euro ve hiç transfere ihtiyacımız yok, niye satıyorsun bana sormadan.

@Furiosa maç sayısı 54müş pardon, ss ekliyorum acayip istatistikler gerçekten. bilmeyen için yazayım, ilk sezon celtic'den alınmıyor yeni transfer olduğu için ama ocakta 8-10m euro'ya anlaşabiliyorsun. en verimli rolü tam forvet. fiziksel kısmında bütün özellikler en az 15 ve sadece 21 yaşında.

edit: tiner jk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 28 Temmuz 2017; 15:37:29 >

• 2. sezon için gs'ye sağ bek lazım, bütçem 2.5m normalde kendim bütün ülkeleri gezer kafama göre birini bulurdum ama bu aralar vaktim yok sizi gözlemcim varsayıyorum.
  • 2018 deyim, Gs kariyerime yaran geçen,adam yiyen orta saha lazım, varmı öneri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fm 2018 de kjaer fizigi ve mental ozelliklerine sahip bir stoperi bulamayiz artık fenere. 40 tan asagi alamazsin onu ah FFP

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Le Blanc kullanıcısına yanıt
    taktik hazır mı?
  • furkanerdem F kullanıcısına yanıt
    ascacibar satılmadıysa dene şansını ucuza alınıyor.
  • Ristovski hiç fena değildir. Defansı ve hücum özellikleri Türkiye Ligi'nde büyüklere İspanya İtalya gibi liglerde de şampiyonluğa ulaşamayacak profildeki takımlara -Malaga, Valecia, Sociedad klasında- tam uyar
  • hayır, kendim hazırladım. talimatları ve kadrouy ss ile ekliyorum mesaja. gol/asist anlamında çok iyi performans alıyorum tabi ama savunma çizgisinden dolayı savunmanın kalitesi ve pres nedeniyle kondisyon kalitesi çok önemli. geçen sene bu kadroda kaan yerine atiba, benitez yerine babel ve tagliafico yerine adriano vardı. yaş ortalamasını düşürmek için bu şekilde düzenledim.

edit: bir de oğuzhan vardı ama stoke isteyince alamasın diye 30m euro istedim, meğer verebiliyorlarmış :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 29 Temmuz 2017; 1:48:59 >

• Börcır kullanıcısına yanıt
    FM'de her zaman gidenin yerini doldurursun merak etme.

A. Bilbao'dan Vesga'yı (DMC) deneyin çok kaliteli oyuncu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RKLeite -- 29 Temmuz 2017; 2:17:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

Taktiğin çözülmesi olayı oyunun yapay zekası ile alakalı bir durum, eski serilerde olduğu gibi artık tek bir taktik ile oyun geçmiyor. :) Önerim, yaz kampında takımınızı 3 farklı taktik üzerinde geliştirmeniz ve sezon içerisinde de (maçların zorluk derecesine göre) rakip takımın zayıf noktalarına göre taktiğinizde oynamalar yapmanız.

Hocam ben Galatasaray aldım 3 sezonbir üstüste şampyion oldum süper kupa falan filan ama Avrupa da iş yapamadım.

Neden böyle anlamadım tek büyük galibiyetim chelseayi yenmek oldu ofsayt golüyle bug olmuştu

• TheKingCimbom T kullanıcısına yanıt
    Dostum bir çok sebebi olabilir bu başarısızlığın. Kadron ve taktiğin lig için yeterliyken, Avrupa için yetersiz kalıyordur. (Kadron ve taktiğin nasıl bilmiyorum sadece ihtimaller üzerine yazdım bunu.) Aslında baktığımızda 3 sene Avrupa da başarı için erken bir süre sayılır. Açıkcası bu beni daha çok bağlardı kariyere. :) Taktiğini Avrupa için yeniden düzenleyebilirsin. Hücum üzerine ya da kontrollü taktik yerine akıcı ve kontra taktik üzerine oynamanızı öneririm özellikle büyük takımlara karşı. Bir başka önerim hazır taktik kullanmak yerine (eğer kullanıyorsanız) kendiniz bir taktik oluşturun hatta hazır taktikleri inceleyip onlardan çıkarım yapabilirsiniz takımınıza uygun olarak, özellikle büyük takımlara karşı başarılı olmuş taktiklere bir bakın fikir edinmek açısından.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanerdem

2018 deyim, Gs kariyerime yaran geçen,adam yiyen orta saha lazım, varmı öneri

Dembele'yi alsaydın bir alabilirsen Gs'de coşacak mıydı acep acaba
  • Dinamo Zagreb'teki Ante Coric çok mu pahalı birde aslında bende bir zamanlar fanatiğiydimde malum bağımlılık yapıyor artık bulaşmıyorum.Ama bir oyuncu gördüğümde izlediğimde muhakkak gene değerlerine bakıyorum Fm'den gene hastalık.

https://www.redbull.com/tr-tr/fm-2017-en-iyi-genc-oyuncular
    http://fmturkiye.net/forum/
    http://www.footballmanagerblog.org/
    http://www.fmscout.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 29 Temmuz 2017; 16:39:53 >

• Arkadaslar oyunda yeni kariyer actim sezon bitti sacma sapan transferler oldu Türkiye Superligten oyuncular büyük takımlara gidiyorlar .
    Pedro Franco ajaxa
    Kwueke nice
    Ferhat kaplan real Madrid
    Ozan Tufan westham
    Gibi niye böyle oldu acaba bilen varmı oyun orijinal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    Hepsi tamam da Ferhat Kaplan Real Madrid ne alaka Bu tarz buglar var madrid bide Cenk Gönen'i mi ne alıyordu 17.3ten önceki surumlerde

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Hocam Ferhat transferini görünce oyunu kapattım. Diğer Sezon inşallah böyle olmaz

• Benim kariyerimde de Eray İşçan 70bine gitmişti Real'e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Arkadaslar oyunda yeni kariyer actim sezon bitti sacma sapan transferler oldu Türkiye Superligten oyuncular büyük takımlara gidiyorlar .
    Pedro Franco ajaxa
    Kwueke nice
    Ferhat kaplan real Madrid
    Ozan Tufan westham
    Gibi niye böyle oldu acaba bilen varmı oyun orijinal

Fazla lig açmadıysan olur.
  • Veritabanı büyük çoğu lig açık daha önce aynı ayarda defalarca oynadim sıkıntı olmamıştı.

• 
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.