Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam tarih yazmak üzeredeydik ama Suarez yaktı bizi..

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
  • Kendime ait transfer rekorunu bi tık daha geliştirdim.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
  • Arkadaşlar takımlarım lisanslı logolarını, formalarını ve futbolcu resimlerini hangi siteden yüklüyorsunuz?
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Buyrun hocam :)

http://www.fmscout.com/c-files17.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Buyrun hocam :)

http://www.fmscout.com/c-files17.html

Teşekkürler. Bütün takımların logoları ve formaları olunca oyun harika oluyor.
  • arkadaşlar 1 sezonu ne kadar sürede tamamlıyorsunuz, 4 lig açtım ingiltere,italya,almanya,ispanya oyun çok yavaş ilerliyor gibi geliyor yarım sezonu 7-8 saatte geçiyorum anca maçlarda tatile çıkmam önemli an izlerim
  • incubus77 kullanıcısına yanıt
    2 günde 1 sezon bitiriyorum eger cok oynarsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler çoklu oyuncuda "tümünü devam etmeye zorla" seçenegini sabit bir süreye ayarlamak mümkünmü acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esesmet

Beyler çoklu oyuncuda "tümünü devam etmeye zorla" seçenegini sabit bir süreye ayarlamak mümkünmü acaba ?

Çoklu oyuncu ayarlarında mevcutmus arkadaslar soran olursa...
  • sa arkadaşlar data editörde siyah ekran hatası alıyorum işletim sistemi win 10 çaresini bilen varmı acaba
  • Hangi grafik dosyalarını kullanıyorsunuz?
  • Aranıza steam indirimiyle ben de katıldım. Kelepir forvet arkası önerir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheContact

Aranıza steam indirimiyle ben de katıldım. Kelepir forvet arkası önerir misiniz?

Hocam böyle önerilmez, takımın, bütçen, taktiğin vs lazım ki önerelim

@Obsession cut-out player faces, vitrex 2.0 skini, logolar ve büyük liglerin formalarını kullanıyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

Hangi grafik dosyalarını kullanıyorsunuz?
    oyunuda alalı çok oldu ama bırakmıştım tekrar kurdum böyle bir hata alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KORKMAZ60 -- 11 Haziran 2017; 20:4:30 >
  • oyun 30 liraya düşmüş editöre 12 lira vermek istemiyorum var mıdır daha uygun bir yerlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lacrimane

oyun 30 liraya düşmüş editöre 12 lira vermek istemiyorum var mıdır daha uygun bir yerlerde

nerede 30 lira?
  • voidu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Börcır

quote:

Orijinalden alıntı: TheContact

Aranıza steam indirimiyle ben de katıldım. Kelepir forvet arkası önerir misiniz?

Hocam böyle önerilmez, takımın, bütçen, taktiğin vs lazım ki önerelim

@Obsession cut-out player faces, vitrex 2.0 skini, logolar ve büyük liglerin formalarını kullanıyorum ben

Gs 10 milyon bütçe 2milyona kadar maaş ödeyebilirim. Uzaktan şutları iyi olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheContact -- 11 Haziran 2017; 22:22:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben oyuncu yüzleri ve skine gerek duymuyorum ya.

Senin kullandıklarına ek olarak saha,top ve kale filelerini değiştirdim.Çok daha güzel bir görünüme sahip oldu oyun.
  • Football Manager Editor yükledim 2017 için ve editör kullanarak oyunun başlangıç tarihini mayıs sonları haziran başları gibi tarihlere getirmek istiyorum. Ayrıca liglerdeki şampiyonları da eklemek istiyorum bunları nasıl yapacağım ?
  • 
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.