Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.413.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RevivaL

Sağlam güncelleme geldi

Hadi Bjk baslayalim artik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gece sabahlar olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Bu gece sabahlar olmasın

aynen öyle hocam.
  • Continue'ya basınca geçme süresi çok yavaş değil mi yeni update ile birlikte?
  • FM 2017 güncelleniyor diyor ancak hiç ilerleme olmuyor ve hata veriyor. "Oyun güncellenirken hata oluştu(bağlantı kesildi)" diye. İnternetimde herhangi bir sorun yok. Bundan önceki güncellemede de aynı sorunu yaşamıştım 7-8 gün sürekli açmayı denedim oyunu ve bi şekilde açılmıştı. Bi tek ben mi yaşıyorum şu sorunu acaba. :(
  • Yeni update'e 5dk göz atayım dedim Şenol Güneş Leicester'ın başına geçti.Türkiye database'i her sene daha özensiz olmaya devam ediyor.

/quit
  • Yeni kariyer açmaya değecek kadar iyileştirmeler gelmiş mi arkadaşlar deneyenler fikirlerini belirtsin ona göre hareket edelim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Yeni update'e 5dk göz atayım dedim Şenol Güneş Leicester'ın başına geçti.Türkiye database'i her sene daha özensiz olmaya devam ediyor.

/quit

Aynısı bende de oldu
  • Arkadaşlar Galatasaray ile yeni kariyer açtım Eren Selçuk Hakan Semih vs kilit oyuncular tatilde ama ne zaman dönecekleri yazmıyor Ağustos ayı geldi hala dönmediler ne yapıcam
  • Vyaçeslav kullanıcısına yanıt
    Ligin kalitesiyle alakali maalesef. Sen istersen her yil s.ligini al ligdeki diger takimlar da bi yerlere gelemedikten sonra oyuncularinin degeri diger buyuk ligler gibi olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol Güneş konusunu burada okuyunca benim yeni güncelleme sonrası açtığım oyuna baktım da arkadaşlar.Bir yere gitmemiş hoca

Lestır siti'nin başına Juande Ramos geçti.

Süper Kupa finaii ile vira bismillah diyerek başlıyoruz bakalım

11'im şu şekilde

Kalede Muslera,savunmada Linnes,Serdar Aziz,Chedjou,Carole.Orta sahada Selçuk,De Jong,Sneijder,Bruma,Yasin.Ve ileride Drogbaaaaaaa

(bir arkadaş da sanırım tatil konusundan vurgu yapmıştı.şu an sadece Podolski tatilde görünüyor)

of of Beşiktaş 3-1'lik skorla kupayı alan taraf oldu.Ligin ilk maçında ise Arena'da Başakşehir'den 5 yedim 5-2'lik skor tokat oldu resmen...

kaosssss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThreePeatLAL -- 2 Mart 2017; 10:44:9 >
  • Selam arkadaşlar, bir süredir oyuna çok vakit ayırmamaya başladım. Güncellemeyle yeni bir kariyer açmayı düşünüyorum. Ya işsiz başlayacağım ya da alt liglerden(Türkiye dışında) bir takım almayı düşünüyorum. Alt liglerden hangi takımı önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erayerinc -- 2 Mart 2017; 11:37:42 >
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Kardeşim onu da düşündüm yalnız portekiz ligini katsayılarda geçtik ama portekiz liginin oyuncularının değeri bizimkileri halen katlamakta anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayerinc

Selam arkadaşlar, bir süredir oyuna çok vakit ayırmamaya başladım. Güncellemeyle yeni bir kariyer açmayı düşünüyorum. Ya işsiz başlayacağım ya da alt liglerden(Türkiye dışında) bir takım almayı düşünüyorum. Alt liglerden hangi takımı önerirsiniz?

Parma önerebilirim.Sıkılmadan ilerleyebileceğin bir kariyer olabilir.

Serie C'de başlayan yolculuk,yukarılara eski günlere çıkarmakla uğraşınca hoş olacaktır.

ben şahsen A'ya çıkarıp bıraktım,şampiyonluk da yaşadım A'daki ilk sezonda ama,yeni bir kariyer arayışındaydım güncelleme geldi takımıma döndüm Galatasaray :)
  • ThreePeatLAL kullanıcısına yanıt
    Hocamcevap için teşekkürler. Parma olabilir. Bende hep kendi takımım olan Fenerbahçe ile kariyer yaptım. Artık bir farklılık yapmak istiyorum. Almanya/ispanya/italya/fransa/ingiltere gibi liglerin alt liglerinden bilindik eski bir takım almayı veya direk işsiz başlamayı düşünüyorum. Bakalım hangi takımı alacağım. Belki dediğim gibi işsiz başlayabilirim. Başka önerebileceğim bir takım var mı aklına gelen?
  • valla Parma dışında Leeds United olabilir,sonraa Salzburg denenebilir belki.
  • arkadaşlar merhaba

yeni patch yüklendikten sonra sıfırdan yeni oyun açanınız var mı? galatasaray ile sezona başladım ancak sezon öncesinde as takımdan 6 oyuncum halen tatilde, yaklaşık 10 gün sonra da lig başlayacak.

böyle bir sorun başına gelen var mı, tekrar mı başlamak gerekir acaba?
  • ThreePeatLAL kullanıcısına yanıt
    Peki hocam başka bir şey sormak istiyorum. Kariyer açarken seçmediğim liglerden oyuncu/personel vs bulabiliyormuyduk? Yoksa o ligleri de açmam gerekiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

Continue'ya basınca geçme süresi çok yavaş değil mi yeni update ile birlikte?

Ben de tam buraya onu yazmak için gelmiştim güncellemeden sonra mı bilmiyorum oyun hızı 0.5 yıldız ve sadece 4 lig var. Gta V kaldıran bilgisayar FMde zorluk çekmez heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bildiğim kadarı ile göremiyosun açmadığın liglerden ne oynadıkları maçları ne de oyuncuları/personelleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThreePeatLAL -- 2 Mart 2017; 13:51:0 >
  • 
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.