Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (876. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 874875876877878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oyunun başında yeni takıma teknik direktör olunca orda devretme seçeneği çıkıyor. Ondan sonrasında sanırım kulüp çalışanları ordan da sorumluluklar sekmesinde olması lazımdi. Şuan pc de değilim bakamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verona ile bir sezonda üç kupa. Tüm final maçlarımı kazandım, beklemiyordum böyle bir olay Juventus bundan böyle köpeğimizdir

• Şu ara transfer yaması cıksada bizde başlasak oynamaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakazul -- 26 Şubat 2017; 12:15:50 >
  • Güncelleme geeeeeeeeeeeeeeeeel artuıkk
  • Oyundaki 3d yüzleri göremiyorum. Sadece saçları var. Önceden mavi bir silüette vardı ama o artık yok. İnternette girmediğim site kalmadı çözüm için yine bulamadım. Her şeyi denedim format dışında. Regenler takıma monte edilmeye başlayınca oynayasım kalmıyor bu yüzleri gördükçe.

Biri yardım etsin lütfen deliricem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Börcır -- 28 Şubat 2017; 14:52:6 >
  • güncellemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee geeeeeeeeeeeeel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 1 Mart 2017; 2:39:47 >
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    En geç 10 güne gelecek sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O yonetiyor ondan. Simulasyon modu vardi onu indir. Ve ya vitrex skin inde de var onu kullanabilirsin iyi skin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nedir ya çözümünü bilen var mı geçemiyorum

• FiveSeveN kullanıcısına yanıt
    Tatile çık hocam 1 günlüğüne buga girmis sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Tatile çık hocam 1 günlüğüne buga girmis sanirim

evet oyundan çıktım 10 gün öncesi kayıtlıydı allahtan , o buglu tarih gelmeden tatile çıktım düzeldi Direk tatile çıkmak gelmedi orda aklıma ,tatile çıkılabiliyo muydu acaba sağ üstte kırmızı yanıt vermeli bi şey olunca
  • İlk sezonumda Avrupa liginde yarı finaldeyiz hem de güzel bir skorla Manchester City'yi eledik çeyrek finalde

City benim gruptaydı avrupa liginde, ordaki 2 maçı da 2-0 yenilmiştim ama öcümü aldım sanırım şimdi

• fena şamar atmışsın hocam tebrikler
  • v17.3.0 resmi güncellemesi yayınlandı arkadaşlar, hepinize keyifli kariyerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkpasscenter -- 1 Mart 2017; 19:17:14 >
  • Güncelleme içeriği.

Football Manager 2017 January Transfer Update 17.3.0 OUT NOW!

464.1 mb

http://steamcommunity.com/games/482730/announcements/detail/501427862924184059
  • Sağlam güncelleme geldi
  • Şu uzaktan çekilen her şutun gol olmasını düzeltmişlerdir inşallah.
  • Arkadaşlar genie scout programı yeni versiyonla çalışmıyor malesef, güncellemeyle birlikte oyuncularının PA ve CA değerlerini başka nasıl görebiliriz?
  • hadi bakalım güncelleme hoşgeldii

bir önceki versiyonda efsanevi bir Parma kariyeri yapıyordum ki,hedefe ulaşınca sıkıcı geldi ve oyuna da girmedim bi daha (Serie C'de başlayan yolculuk,A şampiyonluğu ile taçlanmıştı)

hem de öyle sansasyonel kadrolar kurmadan :)

neyse yeni güncelleme ile Galatasaray'a dönüş yaptım..

hem de ne dönüş

Grande Terim'in son dönemindeki ruhu canlandırma adına eskilere saldırdım

Baros,Elmander,Eboue,Riera,Drogba gibi

bunlardan Riera ve Drogba'yı ikna ettim.bakalım başladık gidiyoruz :)

• Beyler fenerbahçe kariyerimde 11 sezon bitirdim bu sürede ligde hep şampiyon oldum 2 defa şampiyonlar ligi şampiyonu oldum ve defalarca yarı final ve çeyrek final oynadım.Kulüp itibarı dünya çapında yalnız asıl sormak istediğim konu kulübü bu kadar büyütmüşken hala kulüp değeri 150 milyon euro civarlarında.altın ayakkabı alan oyuncuma 10 milyon euro değer biçiliyor.Adam dünyada rekor üstüne rekor bırakmıyor gelmiş benfica 15 milyon euro transfer teklifinde bulunuyor bu nasıl bir saçmalık bug mu yoksa güncellemeli yeni kariyer mi başlatmak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 874875876877878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.