Şimdi Ara

Football Manager 2022 [ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
22
Favori
96.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen öyle. :)

• kış indirimi gelir mi sizce? ocak 7'ye kadar 60 liralık epic kuponuna denk getirebiliriz umarım

• Merhaba, x adlı bir oyuncuyu gözlemlettiğim zaman oyuncu gözlem raporu gelen kutuma düşmüyor bunu nasıl düzeltebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elric. kullanıcısına yanıt
    Bende bunu diyordum 21den beri oynarim ara ara. Tam kontracı kanat alacam hakkım var izin vermiyor ama bazen izin veriyor. Demek 3 kez oyunu durdurup degisikli yapabiliyoruz yaptık yaptık o an. Geç oldu fark etmem ama güc olmasin hocam sağol :))

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Menajerlik bilgileri iyi olan varsa bunu paraya dönüştürebileceğiniz NFT tabanlı oyun var Sorare diye. Pique ve Griezmann gibi futbolcular destek veriyor. Genç yetenek avcılığından ciddi kâr elde edilebiliyor.

Bakmak isteyenler için: Sorare Kayıt Linki

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Hocam para vermeden almak istiyorum tor**** linki falan varsa diye sordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar fm 2022 yi game pass ile nasıl macbook air de oynayabilirim. gamepass ultimate üyeliğim var ama sanırım M1 macbook air ler desteklemiyor gamepassi

• Elimde 2 adet FMRTE 22 lisansı mevcut, fiyat 20 TL. Almak isteyenler PM atabilir.

• sıfır kullanılmamış fm arayan varsa uygun fiyata bırakıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/temiz-steam-hesabi-cs-go-prime-fm-2022--151130418

• Alt ligden takım alıp, dünya devlerinden biri yapma zevkimizin bu sene içine etmişler sanki

Ipswich Town ı almıştım. Her sene bir üst lige çıkıp, Premier lig de de ilk sene ortalarda, sonraki seneler ise 7. ve 3. bitirdim

Avrupa da önceki sene Euro Cup 2 yi, bu sene de UEFA kupasını aldık. Gelecek sene takım şampiyonlar liginde oynayacak

Tüm bu başarılara rağmen hala kimse gelmek istemiyor takıma

Bu nasıl bir saçmalıktır . Ricci, Gvardiol vs gibi adamlar bile gelmiyor. Odegaard vs gibi adamları zaten geçtim de benden düşük liglerde oynayan adamların, bu kadar kupa alıp Premier lig ve şampiyonlar liginde oynayan bir takıma gelmek istememeleri ciddi oyundan soğuma sebebi. Ki ben de bırakıyorum zaten. Sevdiğim adamlarla oynayamayacaksam neden kasıyorum ki

• akgun17 A kullanıcısına yanıt

Başarıdan ziyade popülerliğe bakıyorlar bence burada. Dünya çapında tanınır bir takım olana kadar gelmiyorlar. Ben Dortmund da yaşarken benzer sorunu normal bence. Üst üste 5. Kez şampiyon oldum misal Haalandı geri aldım üstelik sorun çıkarmadan. Benim tek sıkıntım şampiyonlar ligi alamamak oldu. Yarı finalde eleniyorum. Ligi domine eden taktik ŞL de patlıyor. Üstelik kadro da kötü de değil. ŞL yi zorlaştırmışlar sanırım. Bugüne kadar ucuza alıp satarak 1 milyar dolar transfer bütçesi oluşturmuştum. ŞL Almak için yarısını harcadım. ŞL alırsam bırakırım bu kariyeri muhtemelen. Öğrenme kariyeri oldu benim için. Yeni kariyer başlayacaklara tavsiyem Dortmund ile başlamaları. Bayern Münih hegemonyasını yıkmak keyif oldu. Şimdi benim artıklarımı toplayıp kazanmaya çalışıyorlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet dediğiniz gibi takımın popülerliliğini bahane ediyorlar

Halbuki Continental seviyesine kadar çıktık. Worldwide olmadan gelmeyiz diyorlar resmen

Ama bu da dediğim gibi alt ligden takım alıp zamanla dünya yıldızları ile dolu bir takım yapmayı engelliyor

Alt lig bir takımı alıp her sene başarılı olsanız ve tüm kupaları alsanız bile, Worldwide seviyesinde popülerlik kazanması 8 sene sürüyor min. Ki zaten başarılı olamazsanız bu süre daha da uzar

Böyle olunca da wonderkid olarak gördüğünüz adamlar o yıllarda artık 30 lu yaşlara gelmiş oluyorlar. Ben oyun başında wonderkid olduğunu bildiğim bir adamı , 30 yaşında niye almaya çalışayım ki . Regen lerle oynamaya dönüyor oyun bir süre sonra. Bu da bence oyunun zevkini düşürüyor

Önceki senelerde iyi bir lige çıkınca, avrupada da başarılı olunca , çoğu oyuncu size gelmek istiyordu. Bu sene onu kaldırmışlar. Böyle olunca da alt ligden takım almanın zevki kalmamış

• akgun17 A kullanıcısına yanıt

Söylediklerinize katılıyorum ama oyunda uzun süredir var bu durum. Ben de alt ligden takım çıkarmayı çok seviyorum ama wonderkid alabilmek aşırı zor oluyor. Blinen oyunculardan almak bu nedenle imkansız gibi. Wonderkid olmasa da sağlam potansiyelli oyuncuları 17-18 yaşlarında kapabilir miyim diye zorluyorum. Ama bu sefer de ikna edebildiklerim sözleşmeye serbest kalma maddesi koyduruyor. 1 sene bitince de hemen gelen tekliflere satmak zorunda kalıyorum. Bu durumda da takımın iskeleti bir türlü kurulamamış oluyor. Her sezon öncesi önemli bölgelere tekrar transfer ile uğraşıyor ve takım uyumunu yükseltirken bir yandan da başarı sağlamaya çalışıyorum. Anca regenler döneminde rahat şekilde oyuncuları alıp elimde tutar hale geliyorum. Ama ben regenlerle de oynamaktan memnunum. İsim olarak bilinmeyen oyuncuları gözlemleyerek aralarından hangisi en doğru tercih olur anlamaya çalışmak ve alıp potansiyeline ulaştırmak da bana yeterli hazzı veriyor. İstediğin oyuncuları ikna etmek kolay hale gelince de çok iyi olmuyor. Bir keresinde Real Madrid kariyeri yaparken takımı gençleştirip her mevki için oyun planıma da uygun şekilde olabilecek en iyi isimleri aldıktan sonra artık transfer dönemleri anlamsız hale gelmişti. Para devamlı birikiyor ama harcayacak yer yoktu. O kariyer de benim için son bulmuştu bu nedenle. Ama alttan çıkardığım takımlarla kariyer yaparken hep daha uzun süreler oyuna devam etmişimdir.

• tnuviel37 kullanıcısına yanıt

Evet siz de haklısınız. Ancak sanırım beğenip beğenmeme durumu, biraz da oyundan ne beklendiği ile ilgili bir durum

Ben mesela her sene alt ligden takım alıp, onunla tüm kupaları toplayıp, oyun sonunda da dünya yıldızlarından oluşan bir kadro kurmak için bu oyunu oynuyordum

Ki bundan önceki neredeyse her sene bu şekilde takımlar kurabildim kolaylıkla.

Regen ler gerçek olmadığı için bende aynı tatmini yaratmıyorlar mesela. Ben gerçek oyunculardan oluşan ve hayalimdeki kadroyu kurmak amaçlı oynuyordum bu oyunu. zaten o nedenle bir kariyerde max 9-10 sene oynamışımdır. Regenler ortalığı sardığı anda benim oyunum her sene bitmiştir

Fakat ilk kez bu sene o hayalimdeki kadroyu kuramadım. Oyuncuların daha önceki serilerde gelip de bu sene gelmemeleri beni hayal kırıklığına uğrattı. Tamamen oyundan beklenti ile ilgili bir durum dediğim gibi. Sizin amacınız farklı olduğu için, siz bunu sorun etmediniz muhtemelen

• store.steampowered.com
    Football Manager 2022 on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1569040/Football_Manager_2022

Bu oyun ne zaman 500 tl oldu ?

• bozcaadalı kullanıcısına yanıt

Oha kuru güncellemişler alacak olan epicden alsın biran önce orada hala 299 tl 60 tl de indirimi var. Veya steam dışı satış yapan yerlere bakın.

• oyunu pek tutmadım ben !!!!

oyunculara devre arası kızdığımda hepsinin morali düşüyor gaza gelmiyorlar.

4-0 öndesin harikasınız diyorum kafası karışanmı dersin morali bozulanmı dersin sanki analarına sövdüm  

bu oyun çıktığından beri her aldığımız oyuncuların 6 ayda bir zırt pırt sözleşme isteme huyu delirtiyor beni

hadi onu geçtim zanka diye stoper var fenerde herif kiradan dönüyor bende oynadığı maç 0 bakınız 0 yeni sözleşme hakettiğini düşünmeye başladı yahu bu nedir yaa nedir abi bu  

• Amc ye koyduğunuz oyuncuyu ofansif ortasaha oynatın daha verimli oluyor.

• Beyler hiç football manager oynamadım şimdiye kadar sanırım o yüzden oyuna girdim ve menüler arasında kayboldum 2 saat dolandım durdum kafam çok karıştı bu oyunun basitleştirilmiş hali veya yeni başlayanlar için bir modu falan yok mu

• Draqonn kullanıcısına yanıt

Oyunda sorumluluklar kısmından bir çok şeyi ekibinize bırakabiliyorsunuz. Ama daha da sade olsun istersen Touch versiyonunda oynayabilirsin. Detaylar daha da az ve antrenman gibi bir çok şeyi de asistana devredince detaylarla uğraşmadan daha sade bir şekilde taktik ve oyunculara yoğunlaşarak oynayabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.