Şimdi Ara

Football Manager 2022 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
22
Favori
96.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada oyunun performansı da inanılmaz artmış, hem geçişler, yüklemeler, hem de 3d maç motoru, FM20'ye göre çok daha hızlı. En yüksek grafik ayarlarında FM20 kasabiliyordu, FM21 kesinlikle kasmıyor mesela denediğim sistemde. 8 lig falan açabiliyordum, şimdi 16 civarı banamısın demiyor. (AMD 3500U CPU - Vega8 GPU - 12 GB RAM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 13 Kasım 2020; 17:20:10 >
  • Hicks kullanıcısına yanıt

Evet su ana kadar sadece olumlu seyler okudum ben de. Bakalim, **** ile görüstüm belki belki bu aksama kodlar gelebilirmisFootball Manager 2022 [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelepce

Evet su ana kadar sadece olumlu seyler okudum ben de. Bakalim, **** ile görüstüm belki belki bu aksama kodlar gelebilirmis 

Valla okuduklarımdan sonra ben 1 gün bile bekleyemedim, Steam'den aldım, DurmaPlay kodu gelince satarım. Football Manager 2022 [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Valla okuduklarımdan sonra ben 1 gün bile bekleyemedim, Steam'den aldım, DurmaPlay kodu gelince satarım.  

Alıntıları Göster

Ben de öyle yapicaktim ama satamam diye bekliyeyim dedim Football Manager 2022 [ANA KONU] 

edit: kodlar bugün 00:00 itibaren dagitiliyormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelepce -- 13 Kasım 2020; 17:47:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelepce

Ben de öyle yapicaktim ama satamam diye bekliyeyim dedim  

edit: kodlar bugün 00:00 itibaren dagitiliyormus

Alıntıları Göster

Helal olsun, dedikleri gibi haftasonuna yetiştirdiler demek. Football Manager 2022 [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Helal olsun, dedikleri gibi haftasonuna yetiştirdiler demek.  

Alıntıları Göster

Sen bu real name fix paketini indirip kurdun mu? yorumlarda bi cok sorun oldugunu gördüm emin olamadim normal mi biraksam kursam mi diye. Su an sadece mega yüz paketini indirdim ben

• Kelepce kullanıcısına yanıt

Ben https://sortitoutsi.net/ bu sitenin licence fixini yaptım fmscout olan Türkiye ligini değişik yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    DurmaPlay gönderdi key’i...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Maalesef daha deneyemedim...

• roomonecool kullanıcısına yanıt

Tesekkürler, ben de bunu kurayim o zaman

• Hicks kullanıcısına yanıt

Evet maili görür görmez indirme islemini baslattim. Simdi packleri kurup oyuna basliycam, yorumlar asiri heyecanlandirdi beni bakalim Football Manager 2022 [ANA KONU] 

• Maç ekranına alışamadım bir türlü. Eskiye çevirmenin bir yolu var mı?

• Arkadaşlar yeni oyuncu keşifleriniz varmı? Genç potansiyelli kelepir.

• Sacmaliga bakar misiniz yaFootball Manager 2022 [ANA KONU]  sezon basindan beri 2.5m transfer bütcesiyle izdirap cekiyorum ara transfer döneminde böyle bi güzellik yapti baskan lotoyu vurdu sanirimFootball Manager 2022 [ANA KONU] 

Football Manager 2022 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelepce -- 14 Kasım 2020; 17:27:23 >
    Ben de 2.5 ızdırap çekiyorum şu an, devre arasında bana da bir güzellik yap be Çebi başkanım. :)

• Selamlar, alım için black friday beklenmeli mi sizce ? Steam'de şu an 224tl. 2 hafta sonra tam oyun çıkıyor ve black friday zamanı. Güzel bir indirim gelir mi bekleyelim mi ?

• fc nobrain F kullanıcısına yanıt

Yılbaşına kadar indirim gelmez zaten şuan %10 indirimli fiyatı 224 TL 24 kasımdan itibaren normal fiyatına dönecek yılbaşında falan yine %10 gelebilir

• Oyunu durmapleyden aldım 189 tl kredi kartıyla 193 tl'e geldi alır almaz key geldi komisyon farkı aldı nedense her neyse açıkçası fm 20 yi alıp 20 saat kadar oynamıştım sadece fm serilerini 2000 li yıllardan cm lerden beri oynarım cm 02-03 sonra biraz ara efsane fm 2008 ile devam ettim daha sonrasında yine ara ve fm 12 de türkçe çıktığından beri her yıl orijinal alırım. Açıkçası geçen sene gibi olsaydı yenilik gelmese idi fm 20 pişmanlığından sonra almayı düşünmüyordum ama bu kez si games şaşırttı oynayan kişilerin yorumları cezbetti özellikle maç motoru baya övülmüş dayanamadım aldım dün. İlk izlenimlerim oyun gerçekten baya yenilik almış özellikle toplantılar oyuncularla konuşma tarzları yenilikleri maç motoru yenilikleri hoşuma gitti almayı düşünen ama kararsız olanlara kesinlikle almalarını tavsiye ederim. Bekle beni Ankaragücü kariyeri 💪

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 15 Kasım 2020; 10:6:7 >
  • ortak arayan arkadaşlar var mı?

• Oyuna güncelleme geldi mi? Dün Youtube'ta bi Fenerbahçe incelemesi izlerken Taner Işık demişti güncelleme geldi diye fakat ben göremedim.
    Fenerbahçe'de Ömer Faruk'u oyun başında ayrılmak istiyor ve sözleşme imzalamak istemiyor diye yapmışlardı güncelleme ile düzeltilmiş bu. Ancak dün gece ne yaptıysam güncelleme olayını görmedim. Bu muhabbet yüzünden kariyere başlayamıyorum..
    Birde transfer toplantısında bir çok dialog ingilizce. Bunlar düzelir umarım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.