Şimdi Ara

Football Manager 2022 [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.219
Cevap
22
Favori
96.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu yabancı kuralını editörden değiştirme şansı yok mu yeni kariyer açmadan? 15 16 tane alt yapıdan oyuncu şartı koyuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Dönmüyormuş malesef birde 2023-24 te 9 yabancı ve minimum altyapıda yetişmiş 8 oyuncu yetmedi birde Türkiyede yetişmiş 9 oyuncu istiyor o kadar oyuncu yok ortalama seviyede bile 1-2 yıldızlı adamları toplamak zorunda kalıyorsun yada cok para verip alıcan yabancı kuralı oyununda içine etmiş.

Alıntıları Göster

sen ciddi misin hocam ben şimdi 2022-23 teyim 12 yabancı istiyor bir sezon sonra 9 a mı düşecek benim türkiye kariyeri biter artık o zaman :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Şu yabancı kuralını editörden değiştirme şansı yok mu yeni kariyer açmadan? 15 16 tane alt yapıdan oyuncu şartı koyuyor.

+1 bencede editleyebiliyorsak editleyelim bari

• yeni güncellemeye gerek var mı arkadaşlar yani yeni kariyere gerek var mı

• Öyle bir federasyonumuz varki abuk sabuk kurallar ile Türk futbolu giderek çöküyor. Bare dedik bi oyun zevkimiz var onda istediğimiz gibi oynar keyifleniriz ama nerde! Genç kuralları cok fenaymış resmen ligden kaçın diyorlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren1905 -- 18 Mart 2021; 13:30:0 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Football Manager 2022 [ANA KONU]

arkadaşlar oyunum orjinal fakat ülke isimleri bu ekranda ve oyunda bu şekilde çıkıyor ne yapmam lazım herhangibi yama eklenti yok sadece grafik paketleri var onunda böyle yapacağını zannetmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: eren1905

Öyle bir federasyonumuz varki abuk sabuk kurallar ile Türk futbolu giderek çöküyor. Bare dedik bi oyun zevkimiz var onda istediğimiz gibi oynar keyifleniriz ama nerde! Genç kuralları cok fenaymış resmen ligden kaçın diyorlar :)

Hayir birde dediklerinin tersini yapacaklar ortada bir sistem yok bugun boyle der yarin başka en kötüsu 6 yabanci oyuncu oynatabiliyorsun max 2 tane altyapi istiyor maca baslarken 1.dkdan oyunculari çikariyorum mecbur altyapi oyunculari leş felan,2 hakkim gidiyor zaten direk:D kanser etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginç kurallarla doluyuz ne diyelim. Huzurla bir maç yapacaz yok 5 yabancı 3 genç en fazla 3 avrupalı 2 asyalı futbolcu diye gideriz :D kurallarda uygulanmayacak zaten değişecek ama olan bu oyuna oldu.

• Son güncelleme geldikten sonra ben aşağıdaki siteden indirdiğim dosya ile yeni kariyere başladım. FM 20'deki gibi 12 yabancı seçeneği ile başlıyorsunuz ve altyapıdan zorunlu oyuncu oynatma olayı yok.

https://www.fmbagimlisi.com/fm-21-turkiye-ligi-kadro-kurallari-yamasi-fm-20-aynisi/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Son güncelleme geldikten sonra ben aşağıdaki siteden indirdiğim dosya ile yeni kariyere başladım. FM 20'deki gibi 12 yabancı seçeneği ile başlıyorsunuz ve altyapıdan zorunlu oyuncu oynatma olayı yok.

https://www.fmbagimlisi.com/fm-21-turkiye-ligi-kadro-kurallari-yamasi-fm-20-aynisi/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/

Yama son fm 21.4.0 güncellemesi ile uyumlu değil maalesef. Siz nasıl yapabildiniz?

• Ayarlardan rusçadan türkçeyi seçmeniz lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: oznorl

Yama son fm 21.4.0 güncellemesi ile uyumlu değil maalesef. Siz nasıl yapabildiniz?

Alıntıları Göster

Valla bende sorun çıkmadı, en son güncellemeyi çekti steam'den, hatta atölye ile ilgili bir şeyler de çekti.

• BJK kullanıcısına yanıt

Teşekkürler bilgi için. Oyunu Game Pass ile oynuyorum ve bu sebeple yamaya izin vermiyor. Oyun içi editör var ama sadece oyuncu özellikleri için diyor. Tüm bu kurallarla baş başa kaldım mecbur.

• Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    Dil Türkçe idi oyunu tamamen kaldırıp yeni kurulum yaptım düzeldi tesekkurler

• Farklı kariyer arıyorsanız Slavia Prag öneririm kış transfer dönemi Ocak sonu Şubat sonu tek can sıkıcı yanı bu Ocak lige zaten ambargo koyuyorsunuz Avrupa için can atabilirsiniz avrupa dışı 5 yabancı kuralı var zevkli oluyor her sene yapıyorum tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sene ortak hesapla alan oldu mu? geçen sene in game editörle birlikte almıştık. var mı bu sene de benzer işler ?

• Yıl bitecek hala alamadık ücretsiz de gelmedi yok mu indirim falan arkadaşlar. 200 çok pahalı bu oyun için

• quote:

Orijinalden alıntı: tr-krall

Yıl bitecek hala alamadık ücretsiz de gelmedi yok mu indirim falan arkadaşlar. 200 çok pahalı bu oyun için

https://www.oyunalisveris.com/football-manager-2021-touch-ve-hediye-oyun-editor-24993744714851

buradan ortak hesap alıp çevrimdışı olarak oynayabilirsin fiyatı çok uygun ben aldım sıkıntısız oynuyorum 1 aydır

• mertismet kullanıcısına yanıt

deniyorum

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.